Zmizelá Šumava - DVD
99 Kč

Emil Kintzl je šumavská legenda. Věnuje se příběhům starých, dnes už zaniklých osad, které v bouřlivém 20. století zmizely z mapy tohoto drsného kraje…

Roger Waters: The Wall - DVD
149 Kč

Roger Waters, spoluzakladatel a autor většiny písní Pink Floyd, natočil hudební film, který nabízí víc než jen pohled na koncertní pódium.

Aldabra: Byl jednou jeden ostrov - DVD
99 Kč

Působivý rodinný snímek nabízí unikátní osudové příběhy podivuhodných živočichů, kteří obývají atol Aldabra, kteří se zde rodí, vytvářejí společenství, přivádějí na svět mladé i bojují o své přežití… Dotkněte se nepoznaného světa, dokud je čas!

Byl to váš rok 1982 - DVD
99 Kč

„Retro“ dárková knížka s DVD je určena jubilantům, pamětníkům a vůbec všem, pro které byl rok 1982 nezapomenutelný! Kompletní průvodce událostmi, hitparádami, sportovními výsledky i módou roku 1982.

Magický hlas rebelky - DVD
99 Kč

Zpěvačka, signatářka a mluvčí Charty 77 Marta Kubišová. Film mapuje zpěvaččinu první i druhou pěveckou kariéru, odkrývá mnohé z dramatického osobního života a zároveň mapuje historii Československa v druhé polovině 20. století.

Putování tučňáků: Volání oceánu - DVD
99 Kč

Pokračování oscarového snímku Putování tučňáků. Příběh malého tučňáka, připravujícího se na svou první cestu k moři, nás zavádí do ledového království vzdálené Antarktidy…

Rocco - DVD
99 Kč

Životní příběh nejslavnějšího porno herce. Rocco Siffredi se ve velmi otevřeném dokumentu doslova obnažuje a mluví o všem, i když to někdy znamená zboření vlastního mýtu.

Roger Waters: The Wall - Blu-ray
199 Kč

Roger Waters, spoluzakladatel a autor většiny písní Pink Floyd, natočil hudební film, který nabízí víc než jen pohled na koncertní pódium.

Tajemní tvorové pravěku (3DVD) - DVD
99 Kč

Dinosauři byli nejdokonalejšími prehistorickými stroji na přežití, kteří vládli na zemi dlouhých 120 milionů let. S využitím realistické filmové 3D grafiky a nejmodernějších poznatků dokument odlupuje vrstvu po vrstvě z jejich tajemství…

ABBA: The Movie - DVD
199 Kč

Australský DJ Ashley Wallace dostane za úkol udělat rozhovor se skupinou ABBA během jejího turné po pátém kontinentě. Film byl natáčen během australského turné a jeho součástí je velké množství autentických záběrů z koncertů.

Aeronautica Militare APOLLO 11-14
149 Kč

Po tisících letech při pohledu na Měsíc se člověk v osobnosti Neila Armstronga konečně postavil na lunární povrch.

Aeronautica Militare Apollo 15-17
149 Kč

Průzkum lunárního povrchu pokračuje, protože posledních šest mužů, kteří vstoupili na Měsíc, provádí další experimenty, včetně hledání důkazů o nedávné sopečné činnosti. Tři měsíční vozidla Rover nesou astronauty mnoho kilometrů napříč obtížným a rozmanitým terénem

Aeronautica Militare GERMAN JETS V1/V2 Flying Bombs
149 Kč

Předpoklad, že průzkumný letoun RAF s dlouhým doletem, Mosquito, mohl nadále beztrestně zaměstnávat svou vysokou rychlost a dosahovat napříč Německem, byl roztříštěn 25. července 1944.

Aeronautica Militare LANCASTER The Story
149 Kč

Když velení bombardérů RAF vedlo válku k nepříteli pod vedením leteckého náčelníka Marshalla Arthura Harrisa, vládl čtyřmotorový Avro Lancaster, který nahradil drsného a spolehlivého Wellingtona tím, že v noci plul do německých měst.

Aeronautica Militare LEGENDS OF FLIGHT
199 Kč

Ve sto leté historii letectví přicházejí skutečně radikálně nové návrhy letadel pouze jednou za generaci a od počátku sedmdesátých let se na obloze objevilo jen velmi málo nových … tedy doposud. Na scénu osobní letecké společnosti stoupají Boeing 787 Dreamliner a Airbus A380.

Aeronautica Militare LUFTWAFFE
149 Kč

Z popela ohně rozsvíceného v psích bojích na obloze nad krveprolití první světové války by fénix povstal – Luftwaffe Třetí říše. Luftwaffe, žádná obyčejná letectvo, se měla stát služebnou Hitlerova snu o dobytí a životně důležitou součástí „blitzkrieg“ nebo „bleskové války“.

Aeronautica Militare VIETNAM The Chopper War
149 Kč

Když vietnamské jednotky podporované Spojenými státy začaly ve svém boji proti komunistickému severu ubývat, americká armáda uspořádala řešení, které by tuto výhodu obrátilo zpět v jejich prospěch.

Africké kočky: Království odvahy - DVD
99 Kč

Neobyčejné dobrodružství dvou rodů, které se snaží přežít v divoké přírodě. Rodinná pouta se musí propojit s královskou mocí a velkolepou krásou africké přírody, a vy tak dostanete příležitost shlédnout snímek, který dojímá svou jednoduchou krásou.

Bojovný starověk (4DVD) - DVD
199 Kč

Kolekce čtyř filmů zabývajících se dobami dávno minulými… Amazonky + Trója bohů a válečníků + Vzestup a pád Sparťanů: Kodex cti + Vzestup a pád Sparťanů: Zničující válka.

Bratři Lumiérové - DVD
199 Kč

Filmoví historici vybrali a seřadili 108 krátkých snímků, které vytvořili před více než sto dvaceti lety bratři Louis a Auguste Lumierové, vynálezci kinematografie.

Byl to váš rok 1973 - kniha & DVD
199 Kč

„Retro“ dárková knížka s DVD je určena jubilantům, pamětníkům a vůbec všem, pro které byl rok 1973 nezapomenutelný! Kompletní průvodce událostmi, hitparádami, sportovními výsledky i módou roku 1973.

Byl to váš rok 1984 - kniha & DVD
199 Kč

„Retro“ dárková knížka s DVD je určena jubilantům, pamětníkům a vůbec všem, pro které byl rok 1984 nezapomenutelný! Kompletní průvodce událostmi, hitparádami, sportovními výsledky i módou roku 1984.

Cesta času - DVD
249 Kč

Dokument amerického režiséra Terrence Malicka se zabývá vznikem, vývojem a zánikem vesmíru, životním cyklem sluneční soustavy…

Earth: Den na zázračné planetě - DVD
199 Kč

Během jediného dne putujeme spolu se sluncem od nejvyšších hor k těm nejvzdálenějším ostrovům, z hlubin exotické džungle až do labyrintů velkoměst. Nejnovější snímek z produkce BBC Earth Films představuje nové nezapomenutelné hrdiny…

Egypt 1 (3DVD) - DVD
149 Kč

Dokumenty ze starověkého Egypta: Skandály starověkého světa + Říše a chaos + Stroj na vzkříšení + Zlatý věk + Bohové a duchové + Post Mortem.

Egypt 2 (4DVD) - DVD
199 Kč

Dokumenty ze starověkého Egypta: Deset největších objevů Egypta + Kleopatřin palác + Tajemství ztracené egyptské královny + Vzkříšená Nefertiti.

Evropské pexeso - DVD
129 Kč

Animovaný cyklus Evropské pexeso seznamuje nejmenší diváky zábavnou a hravou formou s osmadvaceti členskými zeměmi Evropské unie.

Faust & Sacro GRA (2DVD) - DVD
249 Kč

Úspěšná festivalová díla Mezinárodního filmového festivalu v Benátkách, drama Faust a dokument Sacro GRA.

From Slovakia With Love - DVD
149 Kč

Dokumentární roadmovie o tom, jak to dopadne, když se irský student Tom a slovenská herečka Gabika rozhodnou na kolech společně procestovat Slovensko…

Herbář (8DVD) - DVD
599 Kč

Kompletní vydání lifestylové kulinářské show. Originální i lidové recepty jsou doplněny lidovými zvyky, pověrami. Seriál propaguje pozitivní přístup k odkazu našich předků a přírodě.

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát - DVD
199 Kč

Muž devatera řemesel, divadelník, hudebník, textař, básník, skladatel, spisovatel, filmař, grafik, výtvarník nebo divadelní režisér… A především legenda české kultury, která ovlivnila několik generací. To byl a je Jiří Suchý!

Justin Bieber's Believe - DVD
99 Kč

Teenageři ho milují. Dospělí ho nesnášejí. Kontroverzní zpěvák, skladatel a jedna z největších popových hvězd současnosti, Justin Bieber, rozhodně umí vzbuzovat silné emoce.

Katy Perry: Part of Me 3D - Blu-ray
299 Kč

Zůstaňte sami sebou a můžete se stát čímkoli – Katy Perry je toho živoucím důkazem. Poodhalte skutečnou tvář Katy Perry a odkryjte tajemství, jak se z téhle obyčejné Kaliforňanky s velkými sny stala jedna ze světových superstar.

Katy Perry: Part of Me - DVD
99 Kč

Zůstaňte sami sebou a můžete se stát čímkoli – Katy Perry je toho živoucím důkazem. Poodhalte skutečnou tvář Katy Perry a odkryjte tajemství, jak se z téhle obyčejné Kaliforňanky s velkými sny stala jedna z nejuznávanějších hvězd na světě.

Kolekce Dan Brown: Fakta a fikce (4DVD) - DVD
199 Kč

Kolekce dokumentů věnujících se otázkám, které pokládají romány spisovatele Dana Browna: Osvícení andělů a démonů + Prolomení šifry mistra Leonarda + Hledání ztraceného symbolu + Bible: Odhalená tajemství.