Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3006790

TCL TS8132

TCL TS8132

5x

hodnoceno

96 %

spokojenost

2x

zakoupeno v posl. době
Počet zakoupení v posledních 6 týdnech
Dárek SledovaniTV na 6 měsíců v hodnotě 1880 Kč na 5 zařízení. Postup registrace ZDE.
3.1.2k soundbar s bezdrátovým aktivním subwooferem. Celkový výkon 350 W. Podporuje 4K Video Pass a Dolby Vision. Integrované Wi-Fi připojení, možnost bezdrátového streamování hudby přes Bluetooth, Chromecast, AirPlay, Multiroom, dekodéry Dolby Atmos, Dolby Digital +, Dolby TrueHD, aplikace Spotify a Tidal. Připojení: 2× HDMI 2.1 (eARC, CEC), optický audio vstup, 1× USB 2.0 vstup. Součástí balení soundbaru TCL TS8132 je montážní sada pro připevnění ke zdi.
Celý popis
8 990 Kč
7 990 Kč
Prodává MALL
8 990 Kč
7 990 Kč
Levněji s novou kartou za

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Prodlužte si zákonnou záruku o 1, 2 nebo 3 roky.

Případné opravy řešíte přímo s námi, platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky. Všechny potřebné informace rychle zjistíte v sekci "Vše o nákupu".

Ochraňte své zařízení kdekoliv na světě.

Poškozené zařízení opravíme, neopravitelné nebo odcizené vyplatíme. Všechny potřebné informace rychle zjistíte v sekci "Vše o nákupu".

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

TCL TCL

Soundbar TCL TS8132 získal ocenění EISA „SOUNDBAR S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2021–2022"

V konfiguraci 3.1.2 s bezdrátovým subwooferem přináší pohlcující prostorový zvuk s podporou Dolby Atmos. Podporuje moderní přenos zvuku přes eARC díky HDMI 2.1 a moderní bezdrátové technologii Bluetooth a WiFi s možností přehrávání AirPlay a Chromecast. Pro značku TCL je to v této kategorii druhé vítězství po sobě a navazuje tak na loňské vítězství soundbaru TS9030.

3.1.2 kanálů pro skvělý Dolby Atmos zážitek a streaming hudby v nejvyšším komfortu a kvalitě

TCL TS8132 je soundbar nejen s nadstandardním výkonem 350 W, ale i nadstandardní výbavou funkcí, díky kterým je jako sSoundbarořený nejen jako zvukový parťák pro televizi, ale i pro streaming z mobilních zařízení. Jeho celkových 8 reproduktorů se stará o pohlcující prostorovost pod taktovkou nejmodernější technologie prostorového zvuku – Dolby Atmos. Dva reproduktory směřují vertikálně směrem vzhůru ke stropu a posouvají tak prostorovost na zcela novou úroveň. Zkrátka TOP STROP zvuk! Soundbar podporuje nejnovější generaci propojení HDMI 2.1 s technologií eARC pro přenos nejkvalitnějšího zvuku. Pro streaming nabízí nejen standardní Bluetooth, ale i WiFi funkce Chromecast a AirPlay, díky kterým můžete docílit ještě vyšší kvality.
TCL TCL
TCL 3.1.2 SOUNDBAR TCL 3.1.2 SOUNDBAR

350W maximální zvukový výkon při maximální hlasitosti


Pokud chcete být pohlceni zvukem pro vaše filmové a hudební zážitky, vyšší výkon je prostě nezbytný. TS8132 ho má opravdu na rozdávání. Jeho 3.1.2 kanálová konfigurace reproduktorů zajistí dynamiku a prostorovost, ve které budou zvuky kolem vás přímo tančit. TCL 3.1.2 SOUNDBAR 
ppi ambilight

Bezdrátový subwoofer – Basový silák a zároveň kultivovaný elegán


Nekompromisní basy a čistý vzhled. Bezdrátové provedení subwooferu dodá filmům, hrám a muzice grády, bez nutnosti spojovat ho se soundbarovou jednotkou pomocí kabelů. Vše snadno a elegantně. Nízké basové tóny se šíří všemi směry, a tak máte daleko větší svobodu volby pro umístění subwooferu.
TCL 3.1.2 SOUNDBAR TCL 3.1.2 SOUNDBAR

Moderní WiFi funkce pro vysoce komfortní a kvalitní streaming


TS8132 podporuje nejen dnes velmi rozšířenou funkci Bluetooth pro bezdrátové streamování muziky, ale přidává navíc WiFi funkce Chromecast, Apple Airplay a podporu chytrých asistentů Google Assistant (OK Google) a Amazon Alexa a podporu přehrávání Multiroom. WiFi funkce nabídnou ještě vyšší kvalitu než Bluetooth přenos. Pokud máte možnost Wi-Fi, určitě doporučujeme to vyzkoušet. S připojením soundbaru do sítě WiFi vám pomůže váš chytrý telefon nebo tablet a aplikace Google Home (Home) v prostředí Android nebo aplikace Home (Domácnost) v prostředí Apple iOS. TCL 3.1.2 SOUNDBAR 
ppi ambilight

Streaming hudby snadno, pohodlně a kvalitně


Funkce Bluetooth či WiFi snadno promění váš soundbar TS8132 ve výkonný hudební systém. Obklopí vás hudbou a dodá skutečně dokonalý prostorový zážitek s pohlcující atmosférou.
ppi ambilight

Nejmodernější připojení pomocí HDMI kabelu pro nejvyšší kvalitu a komfort


Pro propojení televizí se soundbary se obecně vždy doporučuje použít kabel, ideálně HDMI kabel. Tato forma propojení zajistí nejen podporu téměř všech dostupných formátů zvuku, ale díky vyšší propustnosti dat přinese i vyšší kvalitu zvuku a také vyšší komfort. Komfort přináší funkce HDMI CEC, díky které budete moci soundbar propojený přes HDMI s SOUNDBAR ovládat pohodlně přímo televizním ovladačem a nebudete tedy potřebovat ovladače dva. TS8132 s podporou HDMI 2.1 nabídne díky funkci eARC nejvyšší možnou kvalitu zvuku. Pro správné fungování této funkce HDMI kabel zapojte do portu s názvem HDMI OUT na soundbaru a na straně televize do portu označeného HDMI ARC, případně eARC.

*Vyžaduje televizi s podporou HDMI-CEC.
TCL TCL

3 speciální zvukové režimy pro optimalizaci zvuku

Zvuk ze soundbaru si můžete vyladit dle typu obsahu, který chcete poslouchat. Jsou vám k dispozci 3 režimy: SOUNDBAR, Movie a Music. Zvukový ekvalizér je díky těmto režimům vždy nastaven tak, abyste dostali pro konkrétní typ poslechu vždy optimální zážitek.

Snadno vstříc zážitkům – snadná instalace, dokonce i na zeď

TS8132 se hodí takřka všude. Pokud se vám nevejde na nábytek, existuje ještě varianta umístění na zeď. Je na to dokonale připraven – obsahuje montážní sadu pro zavěšení na zeď včetně montážní šablony, která vám značně usnadní vyměření děr pro přivrtání držáku.

TCL 3.1.2 SOUNDBAR TCL 3.1.2 SOUNDBAR

Soundbar je především skvělým parťákem televize pro dosažení lepšího zvukového zážitku


Dopřejte si ke kvalitnímu obrazu i pohlcující zvuk se skvělou atmosférou. Pozvedne zvukový zážitek z SOUNDBAR na zcela novou úroveň. Vychutnejte si zvuk jako v kině z pohodlí vašeho domova. S SOUNDBAR spojíte soundbar ideálně pomocí HDMI kabelu a funkce ARC / eARC. TCL 3.1.2 SOUNDBAR 

Technický popis

Zvuk

 • Počet kanálů: 3.1.2
 • Celkový výkon: 350 W
 • Bezdrátový aktivní subwoofer pro hluboké basy
 • Dekodéry Dolby Digital+ / Dolby Atmos / Dolby TrueHD
 • Podpora 4K Video Pass a Dolby Vision
 • Integrované Wi-Fi připojení
 • Streamování obsahu přes Bluetooth 4.2
 • Vestavěný Chromecast a AirPlay
 • Multiroom
 • Aplikace Spotify a Tidal
 • Přehrávání přes USB
  • Podporované formáty: MP3, FLAC
 • Lze připevnit na stěnu pomocí přiložené sady

Konektory

 • 2× HDMI 2.1 (eARC, CEC)
 • Optický audio vstup
 • 1× USB 2.0 vstup

Rozměry

 • Soundbar (Š × V × H): 100 × 6,5 × 13 cm
 • Subwoofer (Š × V × H): 20 × 32,5 × 20 cm
 • Celková váha (soundbar + subwoofer): 6,8 kg
 • Balení (Š × V × H): 109 × 27,5 × 35,5 cm (9,5 kg)

Obsah balení

 • Dálkový ovladač včetně baterií
 • Montážní sada na zeď
 • HDMI kabel
 • 2× napájecí kabel
 • Manuál

Servis a technická podpora