FZone FC-84 Bronze

FZone FC-84 Bronze

249 Kč

FZone FC-84 je univerzální pákový kapodastr. Je vhodný pro akustické, elektroakustické (westernové, folkové, dreadnought, jumbo), elektrické i klasické kytary. Je vhodný pro 6strunné i 12strunné modely. Kvalitní a spolehlivé provedení, skvěle na nástroji drží a perfektně sedí. Provedení: bronzové.

Partner: CMI Music
FZone FC-84 Grey

FZone FC-84 Grey

249 Kč

FZone FC-84 je univerzální pákový kapodastr. Je vhodný pro akustické, elektroakustické (westernové, folkové, dreadnought, jumbo), elektrické i klasické kytary. Je vhodný pro 6strunné i 12strunné modely. Kvalitní a spolehlivé provedení, skvěle na nástroji drží a perfektně sedí. Provedení: šedé.

Partner: CMI Music
FZone FC-84 Silver

FZone FC-84 Silver

249 Kč

FZone FC-84 je univerzální pákový kapodastr. Je vhodný pro akustické, elektroakustické (westernové, folkové, dreadnought, jumbo), elektrické i klasické kytary. Je vhodný pro 6strunné i 12strunné modely. Kvalitní a spolehlivé provedení, skvěle na nástroji drží a perfektně sedí. Provedení: stříbrné.

Partner: CMI Music
Ashton CP 10 SL

Ashton CP 10 SL

190 Kč

Pákový kapodastr na kytaru Ashton CP 10 SL. Vhodný pro akustické a elektroakustické (westernové, folkové, dreadnought, jumbo) kytary. Kovová konstrukce. Ve stříbrném provedení.

Partner: CMI Music
FZone FC-84 Gold

FZone FC-84 Gold

249 Kč

FZone FC-84 je univerzální pákový kapodastr. Je vhodný pro akustické, elektroakustické (westernové, folkové, dreadnought, jumbo), elektrické i klasické kytary. Je vhodný pro 6strunné i 12strunné modely. Kvalitní a spolehlivé provedení, skvěle na nástroji drží a perfektně sedí. Provedení: zlaté.

Partner: CMI Music

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Doplňky k trsátkům.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Doplňky k trsátkům výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Doplňky k trsátkům akce.