Botanic Ostropestřec 200g

Botanic Ostropestřec 200g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ostropestřec mariánský je vítaným pomocníkem, když jste unaveni a zaneseni odpadními látkami. Tato bylina je pohlazením pro Vaše játra a přispěje k rychlejší detoxikaci těla. Nezapomínejte na ni, až budete chtít zhubnout a pročistit se! Celý popis
99 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Botanic

Již se neprodává

Zboží partnera Botanic

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031863605

Popis

CO V OSTROPESTŘCI NALEZNEME?

Není pochyb, že je Ostropestřec nabitý účinnými přírodními látkami, hlavně silymarinem. V našich podmínkách se ho ale netvoří v plodech tolik, jako v rostlinách ve Středomoří. Menší koncentraci této látky pak nalezneme v listech a kořenu. Plody Ostropestřce obsahují až 27 % bílkovin a 30 % jedlých olejů s nenasycenými mastnými kyselinami. Neméně důležitou složkou v plodech je taktéž vitamin E. Přírodní látky v bylině působí na organismus antioxidačně a protizánětlivě, což ho udržuje po dlouhou dobu vitální.

ÚČINKY OSTROPESTŘCE

Bylina Ostropestřec je doslova vzpruhou pro Vaše játra, zvláště pokud příliš nedodržujete zdravý životní styl. Jejich činnost oslabujete nejen špatnou stravou, ale i alkoholem, chemickými léky a dusičnany. Ostropestřec je výborným pomocníkem k vnitřní očistě a k podpoře odolnosti těla. Přínosem je také pro všechny lidi, kteří chtějí zlepšit své trávení.

VEDLEJŠÍ ÚČINKY UŽÍVÁNÍ

Než začnete užívat Ostropestřec, měli byste to prokonzultovat se svým lékařem, zvláště pokud trpíte nějakými zdravotními problémy. Tato bylina není vhodná pro těhotné a kojící ženy a pro osoby se zvýšeným krevním tlakem, protože jej může ještě zvýšit.

JAKÁ DÁVKA JE TA SPRÁVNÁ?

Každý den si dejte 7 – 10 gramů (1 až 2 lžičky) tlučených plodů Ostropestřce. Doporučujeme Vám, abyste prvních 10 dnů dávku zdvojnásobili. Spustíte tím v játrech intenzivní regenerační procesy. Nezapomeňte po nasazení Ostropestřce celkově upravit svou životosprávu.

JAK NEJLÉPE UŽÍVAT?

Tlučené plody Ostropestřce užívejte přímo, protože přelitím horké vody a louhováním se značná část účinných látek zničí. Plody důkladně rozkousejte, abyste je rychleji strávili. Konzumujte je nejlépe 45 minut před jídlem a zapijte alespoň 250 ml vody.