Fixed Univerzální držák Click s přísavkou na sklo nebo palubní desku (FIXH-CLI)
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Držák do auta pro uchycení mobilního telefonu FIXED Click s přísavkou (FIXH-CLI) a silným přísavným podstavcem. Díky technologii Click bude vkládání telefonu ještě snadnější a během pár vteřin. Držák má otočný 360° kloub pro individuální nastavení úhlu. Navíc je odolný proti otřesům za jízdy a pevně udrží váš mobil v jakékoli situaci.

Fixed Univerzální držák Click XL s dlouhou přísavkou na sklo nebo palubní desku (FIXH-CLI-XL)
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Držák do auta pro uchycení mobilního telefonu FIXED Click XL s dlouhou přísavkou (FIXH-CLI-XL). Díky technologii Click bude vkládání telefonu ještě snadnější a během pár vteřin. Držák má otočný 360° kloub pro individuální nastavení úhlu. Navíc je odolný proti otřesům za jízdy a pevně udrží váš mobil v jakékoli situaci.

Fixed Univerzální držák Click Vent s uchycením do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V)
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Držák do auta pro uchycení mobilního telefonu do mřížky ventilace FIXED Click Vent do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V). Díky technologii Click bude vkládání telefonu ještě snadnější a během pár vteřin. Držák má otočný 360° kloub pro individuální nastavení úhlu. Navíc je odolný proti otřesům za jízdy a pevně udrží váš mobil v jakékoli situaci.

BASEUS Metal Age gravitační držák telefonu se sklopným ramenem (černá), SUYL-F01
399 Kč 344 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Držák značky Baseus je univerzálním držákem do auta, který lze umístit do jakékoliv ventilační mřížky. Disponuje 360° otočným kloubem, zajišťuje stabilní uchycení odolné vůči otřesům a jeho vnitřní klip je chráněn silikonem. Držák je šetrný jak pro mobilní telefon, tak i pro vůz samotný.

BASEUS Sharp nástroj pro únik z automobilu, CRSFH-0G
332 Kč

Bezpečnostní nástroj značky Baseus je určen primárně pro snadné rozbití okna auta v případě nouze. Nástroj též nabízí funkci rychlého a bezpečného odříznutí pásu. Kvalitní a funkční provedení. Vyrobeno z hliníku.

BASEUS Little Fatty držák vůně do auta (stříbrná), SUXUN-PD0S
299 Kč 240 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osvěžovač vzduchu Baseus je ideální volbou do interiéru vašeho auta. Plně eliminuje zápachy a vůni šíří díky cirkulaci vzduchu. Osvěžovač neobsahuje toxické chemikálie – vonné složky jsou získány z květů a ovoce. Lze jej připevnit na ventilační mřížku. Balení obsahuje 5 náplní s výdrží zhruba 4–6 měsíců.

BASEUS Paddle osvěžovač vzduchu do auta (černá), SUXUN-BP01
199 Kč 164 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osvěžovač vzduchu Baseus je ideální volbou do interiéru vašeho auta. Osvěžovač šíří vůni díky cirkulaci vzduchu, neobsahuje toxické chemikálie – vonné oleje, které byly použity při výrobě jsou zcela přírodní. Osvěžovač je kompatibilní s jakýmkoli modelem vozidla. Lze jej připevnit na ventilační mřížku.