10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Ze široké nabídky produktů z kategorie držáky na mobily a GPS u nás na MALL.cz si vybere každý. Užívejte si váš nový přístroj ještě dnes!

Zobrazit více
 • Objednané zboží doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
 • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
 • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
 • Pokud zboží z kategorie držáky na mobily a GPS nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
 • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtry nejlevnější držáky na mobily a GPS či nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Snadno si vyberete ideálního pomocníka pro práci i zábavu také pomocí filtrování podle parametrů.

U nás na MALL.cz můžete vybírat z více než 1 milionu produktů.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
FIXED Univerzální držák Click Vent s uchycením do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V) FIXED Univerzální držák Click Vent s uchycením do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V)
FIXED Univerzální držák Click Vent s uchycením do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V)

Držák do auta pro uchycení mobilního telefonu do mřížky ventilace FIXED Click Vent do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V). Díky technologii Click bude vkládání telefonu ještě snadnější a během pár vteřin. Držák má otočný 360° kloub pro individuální nastavení úhlu. Navíc je odolný proti otřesům za jízdy a pevně udrží váš mobil v jakékoli situaci.

můžete mít DNES

Od MALL
Aga Držák 2 v 1 do auta pro telefon, navigaci, kokpit, čelní sklo FIXED Univerzální držák Click Vent s uchycením do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V)
Aga Držák 2 v 1 do auta pro telefon, navigaci, kokpit, čelní sklo

Praktický držák 2 v 1 do auta pro telefon nebo navigaci. Robustní konstrukce a montáž na větrací otvory nebo na palubní desku zajistí pohodlné používání. Vhodné pro zařízení o šířce až 8,7 cm. Materiál: plast. Rozměry rukojeti: 11,5×7×3,5 cm.

můžete mít 8.12.

Aga Držák do auta na telefon, navigaci, palubní desku, kokpit, čelní sklo FIXED Univerzální držák Click Vent s uchycením do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V)
Aga Držák do auta na telefon, navigaci, palubní desku, kokpit, čelní sklo

Praktický držák do auta pro telefon nebo navigaci. Robustní konstrukce a montáž na palubní desku, kokpit nebo čelní sklo zajistí pohodlné používání. Vhodné pro zařízení o šířce až 8,7 cm. Jednoduchá instalace. Materiál: plast. Rozměry. rukojeť: 11,5×7×3,5 cm

můžete mít 8.12.

L-BRNO Magnetický držák do auta ve tvaru slzy FIXED Univerzální držák na tablet/telefon pro upevnění na stůl Relax s otočným a nastavitelným ramenem FIXRLX-BK, černý
L-BRNO Magnetický držák do auta ve tvaru slzy

Praktický držák do auta od společnosti L-BRNO. Připevní se na mřížku čelního skla a zajistí pohodlné přenášení a používání smartphonu. Silný magnet zajistí pevné a bezpečné uchycení telefonu. Rozměry. rukojeť: 6×4×4,5 cm.

můžete mít 8.12.

Novinka
Netscroll Lupa obrazovky pro mobilní telefony, BigScreen FIXED Univerzální držák na tablet/telefon pro upevnění na stůl Relax s otočným a nastavitelným ramenem FIXRLX-BK, černý
Netscroll Lupa obrazovky pro mobilní telefony, BigScreen

Lupa na obrazovku vám poskytne křišťálově čistý obraz z mobilního telefonu zvětšený 3 až 5krát.

můžete mít 12.12. - 14.12.

FIXED Univerzální držák na tablet/telefon pro upevnění na stůl Relax s otočným a nastavitelným ramenem FIXRLX-BK, černý FIXED Univerzální držák na tablet/telefon pro upevnění na stůl Relax s otočným a nastavitelným ramenem FIXRLX-BK, černý
FIXED Univerzální držák na tablet/telefon pro upevnění na stůl Relax s otočným a nastavitelným ramenem FIXRLX-BK, černý

Univerzální držák je určený pro všechny telefony se šířkou od 12,5 – 21,5 cm cm. Fixed Univerzální držák na tablet/telefon pro upevnění na stůl Relax s otočným a nastavitelným ramenem FIXRLX-BK, černý umožňuje nastavení pozorovacího úhlu telefonu. Disponuje speciální úchytkou pro upevnění na stůl a díky ohebnému ramenu si můžete nastavit zařízení jak potřebujete. Instaluje se snadno a rychle.

můžete mít DNES

Od MALL
CoolCeny Stolní držák pro mobilní telefony i tablety s dlouhým ramenem Connect IT InCarz Univerzální držák do auta na palubní desku CMC-5010-BK, černý
CoolCeny Stolní držák pro mobilní telefony i tablety s dlouhým ramenem

Univerzální flexi držák je určený pro všechny telefony a tabety se šířkou až do 18 cm. Flexibilní držák

můžete mít 5.12. - 6.12.

Connect IT InCarz Univerzální držák do auta na palubní desku CMC-5010-BK, černý Connect IT InCarz Univerzální držák do auta na palubní desku CMC-5010-BK, černý
Connect IT InCarz Univerzální držák do auta na palubní desku CMC-5010-BK, černý

Univerzální držák na telefon je určený na palubní desku vašeho auta. Connect IT InCarz Univerzální držák do auta CMC-5010-BK je vhodný pro smartphony či autonavigace do maximální šířky 16 cm, které drží pevně na místě i v rychlosti až 350 km/h. Díky gelové nano podložce výborně drží i na hůře přilnavém povrchu.

můžete mít DNES

Od MALL
CoolCeny Skládací stojánek pro telefon s lupou Interphone Univerzální voděodolné pouzdro na mobilní telefony Armor Pro, úchyt na řídítka QUIKLOX, max. 6,5", černé
CoolCeny Skládací stojánek pro telefon s lupou

Již nemusíte ostřit zrak na malý displey během prohlížení svých

můžete mít 5.12. - 6.12.

Pecka cena
FIXED Univerzální držák Click XL s dlouhou přísavkou na sklo nebo palubní desku (FIXH-CLI-XL) Interphone Univerzální voděodolné pouzdro na mobilní telefony Armor Pro, úchyt na řídítka QUIKLOX, max. 6,5", černé
FIXED Univerzální držák Click XL s dlouhou přísavkou na sklo nebo palubní desku (FIXH-CLI-XL)

Držák do auta pro uchycení mobilního telefonu FIXED Click XL s dlouhou přísavkou (FIXH-CLI-XL). Díky technologii Click bude vkládání telefonu ještě snadnější a během pár vteřin. Držák má otočný 360° kloub pro individuální nastavení úhlu. Navíc je odolný proti otřesům za jízdy a pevně udrží váš mobil v jakékoli situaci.

můžete mít DNES

Od MALL
Interphone Univerzální voděodolné pouzdro na mobilní telefony Armor Pro, úchyt na řídítka QUIKLOX, max. 6,5", černé Interphone Univerzální voděodolné pouzdro na mobilní telefony Armor Pro, úchyt na řídítka QUIKLOX, max. 6,5", černé
Interphone Univerzální voděodolné pouzdro na mobilní telefony Armor Pro, úchyt na řídítka QUIKLOX, max. 6,5", černé

Interphone Univerzální voděodolné pouzdro na mobilní telefony Armor Pro, úchyt na řídítka QUIKLOX, max. 6,5", černé je vhodné pro uchycení telefonu na motorku nebo jízdní kolo. Pouzdro zajišťuje ochranu vašeho smartphonu před otřesy, nárazy, deštěm i jinými nečistotami.

můžete mít DNES

Od MALL

Držáky na mobily a GPS

Držáky na mobilní telefony lze vybrat podle typu mobilního telefonu či GPS nebo jako univerzální držák. Praktické jsou flexibilní držáky do auta na mobil s dobíjením.

Typy držáků na telefon

 • Univerzální držáky – s nastavitelnou čelistí, drážkami či magnetem
 • Typové držáky – obvykle omezené velikostí displeje
 • Dobíjecí držáky – umístíte mobilní telefon a zároveň ho dobíjíte (bezdrátově, drátově)
 • Pasivní držáky – uchycení případně směrování
 • Držáky podle způsobu uchycení – do mřížky ventilace, s přísavkami na palubní desku nebo čelní sklo
 • Automatické držáky – univerzální, samy se sevřou po detekování přiloženého zařízení
 • Flexibilní držák na mobil do auta

Flexibilní držák na mobil či je vybavený dlouhým a nastavitelným (flexibilním) ramenem. Umožňuje natočení do jakékoliv polohy. Vhodný je do auta, kde se uchycuje buď přísavkami na sklo či do ventilace.

 • Líný držák na mobil je ideální na sledování filmů

Líný držák na mobil je určený k zavěšení na krk, umístění k posteli, na volant či na stůl. Držák je tvarovatelný a slouží i jako stojánek. Vhodný je pro ty, kteří na telefonu často sledují filmy, seriály, ale také hodiny surfují na internetu.

 • Držák na mobil na prst se bude hodit aktivním psavcům

Jednoduchý kroužek, který se lepí ze zadní strany telefonu či pouzdra na mobil slouží k prostrčení prstu, díky čemuž je při držení zařízena stabilita. Ideální je pro ty, kteří často píší zprávy nebo surfují na mobilu.

 • Držák na mobil na kolo

Držák na mobil na kolo je navržený tak, aby byl kompatibilní s většinou řídítek. Držák by měl být voděodolný a odolný proti nárazu.

 • Držák na mobil na motorku

Voděodolné modely umožňují přichycení mobilního telefonu nebo GPS navigace na řídítka či zrcátko. Podstatná je stabilita a odolnost.

 • Držák na mobil do auta do zapalovače

Držák na mobil do auta do zapalovače je aktivní držák – máte přehled o displeji a zároveň zařízení dobíjíte. Nevýhodou je obvykle špatný úhel sledování (řidič musí často sklánět hlavu směrem dolů).