Azuri universal magnet long holder držák do mřížky AZUHMAGBAR
349 Kč

210 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Azuri univerzální long držák do auta umístíte do mřížky ventilace. Držák funguje na magnetickém principu. V rozsahu dodávky je i kovový lepící žeton, který je určen k připevnění na jakoukoliv hladkou, rovnou plochu.


BASEUS Grenade herní úchyty pro chytré telefony ACSLCJ-01, černá
219 Kč

Novinka

Herní úchyty ve tvaru granátu jsou díky přizpůsobitelné konstrukci vhodné pro všechny smartphony. Díky svému jedinečnému designu fungují Baseus Grenade herní úchyty pro chytré telefony ACSLCJ-01 jako fyzický modul k doplnění vašich her. Ergonomická konstrukce navíc napomáhá pohodlnému držení.


BASEUS Small Ears magnetický držák telefonu na palubní desku auta SUER-C01, černý
189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magnetický držák na telefon je určený na palubní desku vašeho auta a je vhodný pro všechny rozměry smartphonů. Baseus Small Ears magnetický držák telefonu na palubní desku auta SUER-C01 je opatřen 4 silnými magnety a bezchybně přilne k palubní desce, takže váš telefon udrží pevně na místě.


BASEUS Star magnetický držák do mřížky auta SUHQ-01, černý
255 Kč

Novinka

Magnetický držák na telefon je určený do ventilační mřížky vašeho auta a je vhodný pro všechny rozměry smartphonů. Baseus Star magnetický držák do mřížky auta SUHQ-01 je opatřen 4 silnými magnety a pevnou svorkou, takže váš telefon udrží pevně na místě.


BASEUS Star magnetický držák do mřížky auta SUHQ-03, modrý
255 Kč

Novinka

Magnetický držák na telefon je určený do ventilační mřížky vašeho auta a je vhodný pro všechny rozměry smartphonů. Baseus Star magnetický držák do mřížky auta SUHQ-03 je opatřen 4 silnými magnety a pevnou svorkou, takže váš telefon udrží pevně na místě.


BASEUS Star magnetický držák do mřížky auta SUHQ-0S, stříbrný
255 Kč

Novinka

Magnetický držák na telefon je určený do ventilační mřížky vašeho auta a je vhodný pro všechny rozměry smartphonů. Baseus Star magnetický držák do mřížky auta SUHQ-0S je opatřen 4 silnými magnety a pevnou svorkou, takže váš telefon udrží pevně na místě.


Belkin Držák mobilního telefonu do auta do mřížky ventilace F7U017bt
599 Kč
579 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečný a jednoduchý způsob, jak upevnit mobilní telefon s navigací v autě. Držák Belkin upevníte do mřížky ventilace, takže svůj smartphone budete mít v úrovni očí bez nutnosti instalace přísavky ke sklu. Pojme telefony až do rozměru 5,5" i s ochranným krytem. Držák nabízí možnost rotace o 180°.


CellularLine Handy Wing, černý
399 Kč

349 Kč

Praktický držák do ventilace Cellularline Handy Wing pevně drží telefon a umožňuje ho pohodlně ovládat.


CellularLine Univerzální držák do ventilace Handy Wing Pro, černý HANDYWINGPROK
499 Kč

399 Kč

Univerzální držák Cellularline Handy Wing Pro představuje praktický doplněk pro uchycení vašeho mobilního telefonu během jízdy autem. Držák je určený pro připevnění do mřížky ventilace, stylové provedení v kombinaci stříbrné a černé skvěle zapadne do interiéru vozu. Vložení telefonu do držáku je snadné a rychlé, zvládnete ho pohodlně jednou rukou. Díky gravitačnímu systému uchycení se kleště držáku samy sevřou vahou telefonu a bezpečně ho uchytí. Stejně jednoduše lze telefon i vyjmout. Gumové vnitřní krytky kleští držáku ochrání telefon před případným poškrábáním.


Celly Univerzální držák EASY BIKE pro telefony a navigace k upevnění na řídítka, růžový, EASYBIKEPK
399 Kč
389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický silikonový držák. CELLY Univerzální držák EASY BIKE pro telefony a navigace k upevnění na řídítka, růžový je díky použitému materiálů velmi flexibilní a snadno se přizpůsobí rozměrům vašeho telefonu / navigace. Výhodou je také částečná absorpce otřesů a snadné připevnění páskem na řidítka


Celly Držák Ghostplus pro mobilní telefony s osvěžovačem vzduchu GHOSTPLUSANGEL
499 Kč
489 Kč

Univerzální magnetický držák do mřížky ventilace auta s vonným nástavcem. Celly Ghostplus drží váš telefon či navigaci pevně a bezpečně, je velmi flexibilní, otáčí se o 360 ° a své zařízení na něj můžete uchytit vodorovně i svisle. Osvěžovač vzduchu provoní váš vůz příjemnou vůní bez obsahu alkoholu.


Celly Kompaktní tripod na mobil Mini Table Tripod CLICKTRIBK - černý
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní tripod pro mobil či foťák jednoduše sbalíte do batohu. CELLY Mini Table Tripod CLICKTRIBK je ideální pro smartphony do velikosti 6,2", na fotoaparáty je pak vybaven 1/4" závitem. Díky horizontálnímu otočení o 360° snadno pořídíte přesně ten záběr, který potřebujete.


Celly Univerzální držák EASY BIKE pro telefony a navigace k upevnění na řídítka, černý, EASYBIKEBK
399 Kč
389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický silikonový držák. CELLY Univerzální držák EASY BIKE pro telefony a navigace k upevnění na řídítka, černý je díky použitému materiálů velmi flexibilní a snadno se přizpůsobí rozměrům vašeho telefonu / navigace. Výhodou je také částečná absorpce otřesů a snadné připevnění páskem na řidítka


Celly univerzální držák FLEX11
599 Kč

399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální flexibilní držák pro mobilní telefony, PDA, GPS a MP3


Celly Univerzální magnetický držák GHOSTFIX pro mobilní telefony, adhezivní povrch, zelený GHOSTFIXGN
249 Kč

199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CELLY Ghostfix představuje univerzální a nenápadný držák, který funguje na magnetickém principu. Díky extra přilnavé nalepovací zadní části lze držák připevnit k jakémukoliv plochému povrchu. Je ideální pro použití do auta, domů, do kanceláře nebo kamkoliv kde potřebujete mít svůj mobilní telefon rychle a pohodlně po ruce. V balení naleznete kovovou destičku, kterou stačí přilepit na záda telefonu nebo na zadní část krytu. Magnet bezpečně udrží telefon v držáku, a přitom nijak nenarušuje funkci mobilního zařízení. CELLY Ghostfix tak představuje praktické řešení pro uchycení vašeho telefonu.


Connect IT InCarz 6Strong360 univerzální magnetický držák do auta, 6 magnetů, černý CMC-4046-BK
469 Kč
459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální magnetický držák do mřížky ventilace auta. Connect IT InCarz 6Strong360 má 6 výjimečně silných magnetů, které váš telefon spolehlivé udrží i při vysoké rychlosti, a 360° otočný kloub. Je kompatibilní se všemi telefony a všemi typy klimatizací a disponuje antivibračním a protiskluzovým povrchem.


Connect IT InCarz M6 univerzální magnetický držák do auta na palubní desku/sklo CI-504
499 Kč

438 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální držák na telefon či navigaci do auta. Connect IT InCarz M6 je kompatibilní s většinou telefonů o úhlopříčce 3,5–6 ″ a můžete ho uchytit na palubní desku nebo na sklo. Díky 360° otočnému kloubu si ho nastavíte přesně tak, jak potřebujete. Použití s navigací se doporučuje s 3M lemem.


Connect IT InCarz M8 magnetický držák do mřížky ventilátoru CI-658
299 Kč
289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální magnetický držák do mřížky ventilace auta. Connect IT InCarz M8 má velmi kompaktní rozměry, je kompatibilní se všemi telefony a díky 360° otočnému kloubu si ho nastavíte přesně tak, jak potřebujete. Součástí balení jsou i 3 kovové destičky.


CPA CH-100, otočný aretační držák, 5 - 8,5 cm
313 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický držák CH-100. Vanička pevně drží telefon a disponuje praktickým stojánkem pro pohodlné ovládání telefonu. Držák je vertikálně i horizontálně nastavitelný, je tedy vhodný pro všechny typy automobilů. Extra velká přísavka zaručuje, že držák zůstane na místě.


Exogear ExoMount Touch CD
799 Kč

749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický držák ExoMount Touch CD. Vanička pevně drží telefon a disponuje praktickým stojánkem pro pohodlné ovládání telefonu. Držák je vertikálně i horizontálně nastavitelný, je tedy vhodný pro všechny typy automobilů.


Fixed Magnetický držák Icon Air Vent do ventilace s kloubem, černý FIXIC-VENT-BK
399 Kč

Univerzální magnetický držák na mobilní telefon do mřížky ventilace auta. Fixed Icon Air Vent byl vyvinut ve spolupráci s předním českým designovým studiem Novo. 6 silných magnetů je zárukou naprosté stability vašeho telefonu, 360° otočný kloub naprostého pohodlí. Držák je vhodný pro všechny telefony.


Fixed Magnetický držák Icon Dash na palubní desku, černý FIXIC-DASH-BK
249 Kč

Univerzální magnetický držák na mobilní telefon na palubní desku auta. Fixed Icon Dash byl vyvinut ve spolupráci s předním českým designovým studiem Novo. 6 silných magnetů je zárukou naprosté stability a bezpečnosti vašeho telefonu. Držák je vhodný pro všechny telefony a jeho používání je vysoce komfortní.


Fixed Magnetický držák Icon Flex na palubní desku s kloubem, černý FIXIC-FLEX-BK
349 Kč

Univerzální magnetický držák na mobilní telefon na palubní desku auta. Fixed Icon Flex byl vyvinut ve spolupráci s předním českým designovým studiem Novo. 6 silných magnetů je zárukou naprosté stability vašeho telefonu, 360° otočný kloub naprostého pohodlí. Držák je vhodný pro všechny telefony.