Philips Avent Náhradní dudlík Avent Natural 3+ - 2 ks
163 Kč

Inovace značky Philips Avent – série Natural – opracována v laboratořích v Cambridge a Leeds University ve Velké Británii. Unikátní tvar dudlíku Avent Natural se speciálními vnitřními otvory ve tvaru okvětních lístků byl testován a navržen tak, aby se přizpůsobil potřebám dítěte i matky.

Philips Avent Šidítko Avent Ultrasoft Deco 2ks pro holčičky 6-18m
194 Kč

Kojenecký silikonový dudlík Ultrasoft Deco Avent-dívka s obrázkem pro děti od 6–18 měsíců. Nová šidítka Ultrasoft nabízí miminkům ještě větší komfort. Mají více otvorů v kotouči, které zajišťují větší cirkulaci vzduchu a předcházejí hromadění slin za kotoučem.

Philips Avent Šidítko Avent Ultrasoft Deco 2ks pro kluky 6-18m
194 Kč

Kojenecký silikonový dudlík Ultrasoft Deco Avent-kluk s obrázkem pro děti od 06–18 měsíců. Nová šidítka Ultrasoft nabízí miminkům ještě větší komfort. Mají více otvorů v kotouči, které zajišťují větší cirkulaci vzduchu a předcházejí hromadění slin za kotoučem.

Philips Avent Šidítko Avent 2ks květinky 6-18m
178 Kč

Kojenecký silikonový dudlík Avent s obrázkem květinek pro děti od 6 do 18 měsíců. Okraje šidítka se systémem Airflow jsou velice vhodné pro citlivou pokožku – umožňují její dýchání.

Philips Avent Šidítko Avent 2ks oceán pro holčičky 0-6m
161 Kč

Kojenecký silikonový dudlík Avent Oceán-dívky s obrázkem pro děti od 0 do 6 měsíců. Okraje šidítka se systémem Airflow jsou velice vhodné pro citlivou pokožku – umožňují její dýchání. Dudlík má krásný barevný obrázek.

Philips Avent Náhradní dudlík Avent Natural 1+ - 2 ks
163 Kč

Inovace značky Philips Avent – série Natural – opracována v laboratořích v Cambridge a Leeds University ve Velké Británii. Unikátní tvar dudlíku Avent Natural se speciálními vnitřními otvory ve tvaru okvětních lístků byl testován a navržen tak, aby se přizpůsobil potřebám dítěte i matky.

Philips Avent Šidítko Avent Night 2ks 6-18m
178 Kč

Anatomické silikonové šidítko pro děti od 6–18 měs. Okraje šidítka se systémem airflow jsou velice vhodné pro citlivou pokožku – umožňují její dýchání.

Philips Avent Šidítko Avent 2ks žluté 0-6m
161 Kč

Kojenecký silikonový dudlík pro děti od 0 do 6 měsíců. Okraje šidítka se systémem Airflow jsou velice vhodné pro citlivou pokožku – umožňují její dýchání.

Philips Avent Šidítko Avent 2ks modré 0-6m
183 Kč

Kojenecký silikonový dudlík Avent s nápisem pro děti 0–6 měsíců. Okraje dudlíku jsou se systémem airflow a jsou velice vhodné pro citlivou pokožku – umožňují její dýchání.

Philips Avent Šidítko Avent 2ks oceán pro kluky 6-18m
161 Kč

Kojenecký silikonový dudlík Avent Oceán-chlapec s obrázkem pro děti od 06–18 měsíců. Okraje šidítka se systémem Airflow jsou velice vhodné pro citlivou pokožku – umožňují její dýchání. Dudlík má krásný barevný obrázek.

Philips Avent Šidítko Avent 2ks růžovo-oranžové se zvířátky 6-18m
161 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silikonové šidítko pro děti 6–18 měsíců. Okraje šidítka jsou se systémem airflow a jsou velice vhodné pro citlivou pokožku – umožňují její dýchání. Jsou symetrické ve tvaru třešničky a respektují přirozený vývoj patra, zoubků a dásní vašeho dítěte i v případě, že se dudlík v ústech dítěte otočí.

Philips Avent Šidítko Avent Ultrasoft Deco 2ks pro kluky 0-6m
194 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kojenecký silikonový dudlík Ultrasoft Deco Avent-kluci pro děti od 0 do 6 měsíců. Nová šidítka Ultrasoft nabízí miminkům ještě větší komfort. Mají více otvorů v kotouči, které zajišťují větší cirkulaci vzduchu a předcházejí hromadění slin za kotoučem. Kotouč FlexiFit zabezpečí méně otlaků na kůži.

Philips Avent Náhradní dudlík Avent - střední
145 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový náhradní dudlík pro dětské láhve Avent. Dudlík Airflex dítěti usnadní přechod z kojení na krmení z láhve. Klinická zkouška ukázala, že dvoutýdenní děti krmené lahví AVENT trpí kolikou méně často než děti krmené běžnou lahví. Bez BPA (Bisfenol A). Určeno pro děti od 3 měsíce.

Philips Avent Šidítko Avent 2ks oceán pro holčičky 6-18m
161 Kč

Kojenecký silikonový dudlík Avent Oceán-dívka s obrázkem pro děti od 06–18 měsíců. Okraje šidítka se systémem Airflow jsou velice vhodné pro citlivou pokožku – umožňují její dýchání. Dudlík má krásný barevný obrázek.

Philips Avent Náhradní dudlík Avent 2 ks - pro novorozence
145 Kč

Silikonový náhradní dudlík pro dětské láhve Avent. Dudlík s průtokem pro novorozence s jedním otvorem a systémem Airflex, který usnadní dětem přechod z kojení na krmení z láhve. Klinická zkouška ukázala, že dvoutýdenní děti krmené lahví AVENT trpí kolikou méně často než děti krmené běžnou lahví.

Philips Avent Náhradní dudlík Avent Classic+ průsek Y 2 ks
153 Kč

Silikonový náhradní dudlík Classic+ průsek Y, pro dětské láhve Avent. Dudlíky Avent jsou vyráběny z měkkého a tenkého silikonu. Žebrování je prodlouženo a dudlík je o něco celkově vyšší. Těsnící lem je snížen. Dudlík je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin prs.

Philips Avent Šidítko Avent 2ks růžovo-zelené 18m+
183 Kč

Kojenecký silikonový dudlík Avent s krásným obrázkem pro děti od 18 měsíců a více. Okraje dudlíku jsou se systémem airflow a jsou velmi vhodné pro citlivou pokožku – umožňují její dýchání.

Philips Avent Náhradní dudlík Avent - pomalý
145 Kč

Silikonový náhradní dudlík pro dětské láhve Avent. Dudlík Airflex dítěti usnadní přechod z kojení na krmení z láhve. Klinická zkouška ukázala, že dvoutýdenní děti krmené lahví AVENT trpí kolikou méně často než děti krmené běžnou lahví. Bez BPA (Bisfenol A). Určeno pro děti od 1 měsíce.

Philips Avent Šidítko Ultrasoft Deco 6-18 m. chlapec, 2 ks
199 Kč

Avent Šidítko Ultrasoft DECO 6–18 m. chlapec, 2 ks – silikonové, bez BPA. S kotoučem FlexiFit pro ještě větší pohodlí. Sání miminka uklidňuje, dopřejte jim klidný odpočinek. 2 krásná šidítka pro chlapečky od půl roku věku.

Philips Avent Šidítko Ultrasoft Deco 0-6m.dívka 2ks
199 Kč

Avent Šidítko Ultrasoft Deco 0–6 m. dívka, 2 ks – silikonové, bez BPA. S kotoučem FlexiFit pro ještě větší pohodlí. Sání miminka uklidňuje, dopřejte jim klidný odpočinek. 2 krásná šidítka pro malé holčičky od narození.

Philips Avent dudlík oceán chlapec 2 ks modrá
199 Kč 165 Kč

Avent Šidítko Oceán 0–6m. chlapec, 2 ks s motivem „krab/tučňák“ a ortodontickými sosáky Avent pro ještě větší komfort Vašich nejmenších. Více otvorů v kotouči, bez BPA, ze silikonu. Sání miminka uklidňuje a lépe pak spinkají.

Philips Avent Šidítko Soothie 3m+ dívka, 2 ks
279 Kč

AVENT Šidítko Soothie 3m+ dívka, 2 ks, dudlík, vyrobený z jednoho kusu silikonu s ortodontickým sosákem pro malé holčičky od 3 měsíců. 0% BPA, 2 ks v balení. Roztomilý tvar medvídka.

Philips Avent Šidítko Ultrasoft DECO 6-18 m. dívka, 2 ks
199 Kč

Avent Šidítko Ultrasoft DECO 6–18 m. dívka, 2 ks – silikonové, bez BPA. S kotoučem FlexiFit pro ještě větší pohodlí. Sání miminka uklidňuje, dopřejte jim klidný odpočinek. 2 krásná šidítka pro holčičky od půl roku věku.

Philips Avent Šidítko Ultrasoft Deco 0-6m.chlapec 2ks
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Avent Šidítko Ultrasoft Deco 0–6 m. chlapec, 2 ks – silikonové, bez BPA. S kotoučem FlexiFit pro ještě větší pohodlí. Sání miminka uklidňuje, dopřejte jim klidný odpočinek. 2 krásná šidítka pro malé chlapečkyod narození.

Philips Avent dudlík oceán chlapec 2 ks modrá
199 Kč 165 Kč

Avent Šidítko Oceán 6–18m. chlapec, 2 ks s motivem „velryba/tučňák“ a ortodontickými sosáky Avent pro ještě větší komfort Vašich nejmenších. Více otvorů v kotouči, bez BPA, ze silikonu. Sání miminka uklidňuje a lépe pak spinkají.

Philips Avent Šidítko Ultra air 6-18 m chlapec, 2 ks
169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

ŠidítkoAVENT Ultra air 6–18 m chlapec, 2 ks.Ortodontické sosáky Avent pro ještě větší komfort Vašich nejmenších. Bez BPA , ze silikonu. Sání miminka uklidňuje a lépe pak spinkají.

Philips Avent dudlík oceán dívka 2 ks růžová
199 Kč 165 Kč

Avent Šidítko Oceán 6–18m. dívka, 2 ks s motivem „velryba/želva“ a ortodontickými sosáky Avent pro ještě větší komfort Vašich nejmenších. Více otvorů v kotouči, bez BPA, ze silikonu. Sání miminka uklidňuje a lépe pak spinkají.

Philips Avent dudlík Džungle 2 ks sovička a hvězdy
199 Kč 159 Kč

AVENT Šidítko Džungle 0–6m., 2ks holka s motivem sova/měsíc a ortodontickými sosáky AVENT pro ještě větší komfort Vašich nejmenších. Více otvorů v kotouči, bez BPA, ze silikonu. Sání miminka uklidňuje a lépe spinkají.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: