10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Nuk FC+ savička FLOW Control 6-18m. 2 ks Nuk lahvička na učení DISNEY-Mickey s kontrolou teploty 150ml holka
Nuk FC+ savička FLOW Control 6-18m. 2 ks

Silikonová savička FLOW Control značky NUK je určená pro děti od 6 do 18 měsíců a usnadní jim přechod k samostatnému pití. Nekapající savička má přirozený a správný tvar pro vývoj čelisti. Kompatibilní se všemi produkty z řady NUK First Choice.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk lahvička na učení DISNEY-Medvídek Pú s kontrolou teploty 150ml Nuk lahvička na učení DISNEY-Mickey s kontrolou teploty 150ml holka
Nuk lahvička na učení DISNEY-Medvídek Pú s kontrolou teploty 150ml

Lahvička na učení First Chioce značky NUK má měkké silikonové pítko s antikolikovým systémem, takže minimalizuje vznik koliky. Lahvička je určená pro děti od 6 do 18 měsíců. Praktické držadla se postarají o bezpečný úchop a snadný přechod na samostatné pití.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk lahvička na učení DISNEY-Mickey s kontrolou teploty 150ml holka Nuk lahvička na učení DISNEY-Mickey s kontrolou teploty 150ml holka
Nuk lahvička na učení DISNEY-Mickey s kontrolou teploty 150ml holka

Lahvička na učení First Chioce značky NUK má měkké silikonové pítko s antikolikovým systémem, takže minimalizuje vznik koliky. Lahvička je určená pro děti od 6 do 18 měsíců. Praktické držadla se postarají o bezpečný úchop a snadný přechod na samostatné pití.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk for Nature láhev s kontrolou teploty 150 ml Nuk for Nature láhev s kontrolou teploty 150 ml
Nuk for Nature láhev s kontrolou teploty 150 ml

Kojenecká lahvička s kontrolou teploty s udržitelnou silikonovou savičkou připomínajcíí matčin prs. NUK for Nature láhev s kontrolou teploty 150 ml disponuje extra širokou a měkkou špičkou savičky s několika drobnými otvory pro přirozený pocit při pití, širokou a pružnou oporou rtů a antikolikovým systémem. Vyrobeno ze 100 % udržitelných materiálů.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk Mycí prostředek na láhve a savičky 500ml Nuk for Nature láhev s kontrolou teploty 150 ml
Nuk Mycí prostředek na láhve a savičky 500ml

Mycí prostředek na lahve a savičky od značky NUK, který odstraňuje odolné zbytky mléka a pyré a nezanechává žádné stopy. Po umytí je vše čisté a bez zbytků mycího prostředku. Mycí prostředek na lahve a savičky NUK vás zaujme tím, že nemá žádnou vůni, neobsahuje barviva, je vysoce účinný, má neutrální pH a je hypoalergenní.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk FC+ láhev s kontrolou kvality 300 ml Nuk for Nature láhev s kontrolou teploty 150 ml
Nuk FC+ láhev s kontrolou kvality 300 ml

Po mnoho let jsou láhve NUK First Choice první volbou pro krmení z láhve po vzoru kojení. S láhvemi NUK First Choice+ jsme se ještě více přiblížili přírodě – umožňují zdravý vývoj čelisti a dítě má pocit, že pije z matčina prsu. Poznat, kdy má příkrm tu správnou teplotu, není snadné. Proto byly vyvinuty kojenecké láhve NUK First Choice+ s funkcí kontroly teploty. Pokud je příkrm příliš horký, modrá kontrolka se změní na bílou. V ideálním případě by měl příkrm mít tělesnou teplotu (37 °C), což odpovídá modrému zabarvení displeje. Pozor: NUK kontrola teploty je určena pro dodatečnou kontrolu. Před krmením je teplotu nutné zkontrolovat i ručně.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk FC+ láhev sklo s kontrolou teploty 240 ml Nuk FC+ láhev s kontrolou teploty 300 ml - bílá
Nuk FC+ láhev sklo s kontrolou teploty 240 ml

Kojenecká láhev s funkcí kontroly teploty od značky NUK o objemu 240 ml. Kontrolka teploty pomáhá zabránit tomu, aby vaše dítě pilo příliš horký příkrm. Pokud je příkrm příliš horký, modrá kontrolka se změní na bílou. V ideálním případě by měl příkrm mít tělesnou teplotu a zbarvit se tak modrou barvou.

můžete mít DNES

Od MALL
Nuk First Choice silikonové náhradní pítko Nuk FC+ láhev s kontrolou teploty 300 ml - bílá
Nuk First Choice silikonové náhradní pítko

Důležitým krokem ve vývoji dětí je naučit se pít bez Vaší pomoci. Aby se láhve a hrnky staly součástí jejich každodenních aktivit, jsou pítka příjemně měkká, nepropustná a pomáhají předcházet polykání …

můžete mít 28.2. - 29.2.

Nuk FC+ láhev s kontrolou teploty 300 ml - bílá Nuk FC+ láhev s kontrolou teploty 300 ml - bílá
Nuk FC+ láhev s kontrolou teploty 300 ml - bílá

Praktický displej NUK kontroly teploty, který změní teplotu z modré (studené) na bílou (příliš horké).

můžete mít 28.2. - 29.2.

Nuk Dětská láhev Sports Cup Disney Mickey 450 ml red Nuk Kojenecká láhev FC+Temperature Control 300 ml BOX-Flow Control savička pink
Nuk Dětská láhev Sports Cup Disney Mickey 450 ml red

Dětská láhev NUK Sports Cup Disney Mickey. Kouzelná lahvička je ideální pro aktivní děti na sport a hry, ze které nevyteče ani kapka.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Nuk Kojenecká láhev FC+Temperature Control 300 ml BOX-Flow Control savička pink Nuk Kojenecká láhev FC+Temperature Control 300 ml BOX-Flow Control savička pink
Nuk Kojenecká láhev FC+Temperature Control 300 ml BOX-Flow Control savička pink

Krásná kojenecká láhev NUK First Choice s kontrolou teploty-Flow Control savička. 6 – 18 měsíců.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Nuk Kojenecká láhev Nature Sense s kontrolou teploty 260 ml fialová Nuk Kojenecká láhev FC+Temperature Control 300 ml BOX-Flow Control savička pink
Nuk Kojenecká láhev Nature Sense s kontrolou teploty 260 ml fialová

Kojenecká láhev Nuk Nature Sense M, 260 ml s kontrolou teploty. Zabudovaný indikátor kontroly teploty změní barvu, pokud je obsah lahvičky příliš horký.

můžete mít 27.2. - 28.2.