Richter Czech LEONARDO.PZ.N pro cylindrickou FAB vložku-33%
690 Kč 459 Kč

Výprodej

Nerezové dveřní kování RKR.LEONARDO.PZ.N. na kulatých rozetách pro cylindrickou (FAB) vložku. Délka kliky je cca 13,5 cm. Povrchová úprava kování je kartáčovaná nerez. Součástí balení je montážní materiál a šablona.

Richter Czech C.LEONARDO.WC.N. s WC kličkou
1 065 Kč 830 Kč

Nerezové dveřní kování C.LEONARDO.WC.N. na čtvercových rozetách s WC kličkou. Délka kliky je cca 13,5 cm. Povrchová úprava kování je kartáčovaná nerez. Součástí balení je montážní materiál a šablona.

Richter Czech LEONARDO.BB.N. pro pokojový klíč
690 Kč 532 Kč

Nerezové dveřní kování RKR.LEONARDO.BB.N. na kulatých rozetách pro pokojový klíč. Délka kliky je cca 13,5 cm. Povrchová úprava kování je kartáčovaná nerez. Součástí balení je montážní materiál a šablona.

Richter Czech LEONARDO.WC.N. s WC kličkou
944 Kč 727 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nerezové dveřní kování Richter LEONARDO.WC.N. na kulatých rozetách s WC kličkou. Délka kliky je cca 13,5 cm. Povrchová úprava kování je kartáčovaná nerez. Součástí balení je montážní materiál a šablona.

Richter Czech C.LEONARDO.BB.N. pro pokojový klíč
811 Kč 708 Kč

Nerezové dveřní kování C.LEONARDO.BB.N. na čtvercových rozetách pro pokojový klíč. Délka kliky je cca 13,5 cm. Povrchová úprava kování je kartáčovaná nerez. Součástí balení je montážní materiál a šablona.

Richter Czech C.DINO.PZ.N. pro cylindrickou (FAB) vložku
795 Kč

Nerezové dveřní kování C.DINO.PZ.N. na čtvercových rozetách pro cylindrickou (FAB) vložku. Délka kliky je cca 13 cm. Povrchová úprava kování je kartáčovaná nerez. Součástí balení je montážní materiál a šablona.

Infinity Line Apollo 200 titan - klika ke dveřím
769 Kč

Trendový titanový povrch neopomněli designéři přidat i na kliku Apollo. V kombinaci se stříbnrou barvou v decentním provedení kolem úchopu kliky se dostává tato klika na špičku designu. Co na to říkáte? A co Vaše dveře?

Infinity Line Wenus O 700 chrom - klika ke dveřím
610 Kč 549 Kč

Lehká a vzdušná klika Wenus je ideálním doplňkem romantického interiéru. Někdo si řekne, že je to jenom klika, my ale věříme, že kouzlo pravého domova tkví v detailech.

Infinity Line Apollo KAO B00 černá - klika ke dveřím
769 Kč

Elegantní liniové kliky Apollo dotvoří Váš skvělý pocit z prvního doteku s Vašim domovem. Můžete si vybrat hned ze tří barev kliky pro ideální kombinování s dalšími interiérovými doplňky.

Infinity Line Aurus satina - klika ke dveřím
344 Kč 309 Kč

Zajímavě okořeněný design rukojeti kliky Aurus dodá šmrnc zdánlivě obyčejné klice. Díky jednoduchému štítku se tato klika stala oblíbou při výměně klik na starých dveřích – zakryje staré otvory a dodá dveřím novou identitu.

Infinity Line Italia 700 chrom - klika ke dveřím
742 Kč

Luxusní, masivní klika, které rozzáří svouji barvou Vaše kvalitní interiérové dveře. Když už jste investovali do Vašich dveří, tak nezanedbejte ani kliku a zvolte si Italiu.

Infinity Line Duo O 500 nerez - klika ke dveřím
364 Kč 320 Kč

„Ať je Vás víc nebo i nejvíc! Zvládnu všechno.“ zvolala klika Duo. A stala se nerezovou… Jednoduchý příběh, jednoduchý design a fantastická výdrž. To je Duo.

Infinity Line Laura patina - klika ke dveřím
273 Kč

Jedna z nejprodávanějších klik. Citlivý design je zde vyladěn precizní automatizovanou výrobou. Díky tomu může klika Laura být za úžasnou cenu a přitom stále zůstat celokovová bez jediné plastové součástky. To je paráda!

Infinity Line Apollo 300 satina - klika ke dveřím
769 Kč

Jasné hrany a čistý design společně dotváří z Vašich dveří elegantní průchod mezi dvěmi pokoji. Nastříbrnělá barva a satinovaný povrch je velmi příjmená pro Vaši dlaň.

Infinity Line Alex 300 satina - klika ke dveřím
511 Kč

Do ruky vykosená klika. Pokud chcete mít v ruce pohodlí a přitom moderní design, tak dveřní klika Alex Vás nezklame. Přeji Vám touto klikou otevírat dveře. Stojí to za to!

Infinity Line Apollo 700 chrom - klika ke dveřím
769 Kč

Elegantní liniové kliky Apollo dotvoří Váš skvělý pocit z prvního doteku s Vašim domovem. Můžete si vybrat hned ze tří barev kliky pro ideální kombinování s dalšími interiérovými doplňky.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: