Infinity Line Nove KNV B00 černá - klika ke dveřím
754 Kč 626 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černé dveřní interiérové kování NOVE KNV se čtvercovou rozetou se hodí do dřevěných dveří. Kliku ke dveřím nabízíme ve variantách: s rozetou BB, PZ a WC.

Infinity Line Apollo KAO B00 černá - klika ke dveřím
769 Kč

Elegantní liniové kliky Apollo dotvoří Váš skvělý pocit z prvního doteku s Vašim domovem. Můžete si vybrat hned ze tří barev kliky pro ideální kombinování s dalšími interiérovými doplňky.

Infinity Line Maxim 300 satina - klika ke dveřím
545 Kč

Ťuk,ťuk, kdo je tam? Tady Maxim! Klika, která si bude rozumět s téměř každými dveřmi. Nic nekomplikuje, vždy jde prostě na věc a dveře s radostí otevírá. Easy, že? Prostě to je náš Maxim.

Infinity Line Giulietta S O 700 chrom SLIM - klika ke dveřím
1 345 Kč

Interiérové dveřní kování Giulietta S O 700 chrom SLIM s kulatou rozetou potěší milovníky jednoduché krásy. Novinka z řady SLIM vyniká neuvěřitelně tenkou rozetou – pouhých 5 mm. Je to zkrátka klika do dveří, která skvěle zapadne do každé stylové domácnosti.

Infinity Line Laura patina - klika ke dveřím
273 Kč

Jedna z nejprodávanějších klik. Citlivý design je zde vyladěn precizní automatizovanou výrobou. Díky tomu může klika Laura být za úžasnou cenu a přitom stále zůstat celokovová bez jediné plastové součástky. To je paráda!

Infinity Line Alex 300 satina - klika ke dveřím
511 Kč 450 Kč

Do ruky vykosená klika. Pokud chcete mít v ruce pohodlí a přitom moderní design, tak dveřní klika Alex Vás nezklame. Přeji Vám touto klikou otevírat dveře. Stojí to za to!

Infinity Line Alicja satina/mat - klika ke dveřím
260 Kč

Zaoblený úchop zpřijemňující každé otevření dveří – to je přesně to co Vám dodá Alicja. V matné stříbrné barvě navíc může být i pěkným designovým prvkem pro Váš interiér.

Infinity Line Apollo 200 titan - klika ke dveřím
769 Kč

Trendový titanový povrch neopomněli designéři přidat i na kliku Apollo. V kombinaci se stříbnrou barvou v decentním provedení kolem úchopu kliky se dostává tato klika na špičku designu. Co na to říkáte? A co Vaše dveře?

Infinity Line Apollo 300 satina - klika ke dveřím
769 Kč

Jasné hrany a čistý design společně dotváří z Vašich dveří elegantní průchod mezi dvěmi pokoji. Nastříbrnělá barva a satinovaný povrch je velmi příjmená pro Vaši dlaň.

Infinity Line Apollo 700 chrom - klika ke dveřím
769 Kč

Elegantní liniové kliky Apollo dotvoří Váš skvělý pocit z prvního doteku s Vašim domovem. Můžete si vybrat hned ze tří barev kliky pro ideální kombinování s dalšími interiérovými doplňky.

Infinity Line Apollo KAF 200 titan FIT - klika ke dveřím
914 Kč 777 Kč

Netradiční barevnou kombinaci dveřní kliky Apollo 200 titan FIT ocení milovníci všeho nového. Obzvlášť pokud se jedná o toto na první pohled obyčejné interiérové kování s čtvercovou rozetou, která bylo zúžena do FIT varianty na pouhých 6mm.

Infinity Line Apollo KAF 700 chrom FIT - klika ke dveřím
914 Kč 777 Kč

Akce

Elegantní dveřní kování Apollo v chromu přichází s FIT novinkou – zúženou čtvercovou rozetou na pouhých 6mm. Tato klika se perfektně hodí do světlých interiérů, kde si členové domácnosti potrpí na designové kousky.

Infinity Line Apollo KAF M700 matný chrom FIT - klika ke dveřím
914 Kč 823 Kč

Akce

Moderní interiérové dveřní kování se čtvercovou rozetou – takových najdete na trhu spousty. Ne každá dveřní klika se ale vyrábí ve FIT provedení se zúženou rozetou. Ještěže je tu řada Apollo FIT a s ní i tato parádní designová klika v matném chromu.

Infinity Line Bali S 700 chrom SLIM - klika ke dveřím
1 458 Kč 1 167 Kč

Interiérové dveřní kování Bali S 700 chrom SLIM se čtvercovou rozetou skvěle zapadne do každých dveří. Novinka z řady SLIM vyniká neuvěřitelně tenkou rozetou – pouhých 5 mm. Zkrátka moderní klika do dveří, která je tak tenká, a přesto ji nelze přehlédnout.

Infinity Line Bali S B00 černá SLIM - klika ke dveřím
1 361 Kč

Dveřní klika Bali S B00 černá SLIM se čtvercovou rozetou skvěle zapadne do každých dveří. Novinka z řady SLIM vyniká neuvěřitelně tenkou rozetou – pouhých 5 mm. Zkrátka moderní dveřní kování, které je tak tenké, a přesto ho nelze přehlédnout.

Infinity Line Concept 700/800 chrom/bílý - klika ke dveřím
916 Kč

Oživení dveří, které nemá jen tak někdo. Lesk, záře a k tomu decentní bílá příď. Interiérové kliky již dávno nejsou jen prachobyčejným nástrojem pro otevírání dveří. Jde hlavně o designové doplňky interiéru, které vidíte každý den. Tato klika je toho jasným důkazem!