Infinity Line Apollo 200 titan - klika ke dveřím
769 Kč

Trendový titanový povrch neopomněli designéři přidat i na kliku Apollo. V kombinaci se stříbnrou barvou v decentním provedení kolem úchopu kliky se dostává tato klika na špičku designu. Co na to říkáte? A co Vaše dveře?

Infinity Line Giulietta S 700 chrom SLIM - klika ke dveřím
1 120 Kč

Interiérová dveřní klika Giulietta S 700 chrom SLIM se čtvercovou rozetou skvěle oživí každé dveře. Výborně se hodí do moderních domácností, které touží po netradičním dveřním kování. Novinka z řady SLIM se totiž pyšní super tenkou rozetou – pouhých 5 mm.

Infinity Line Diamond KDF B00 černá FIT - klika ke dveřím
1 068 Kč

Mít diamanty na dveřích se jen tak někomu nepoštěstí. S dveřní klikou Diamond B00 černá FIT to ale není nemožné. Interiérové kování s čtvercovou rozetou z řady FIT je navíc netradiční kousek s pouze 6mm tlustou rozetou.

Infinity Line Lena patina - klika ke dveřím
256 Kč

Statná Lena z kvalitního kovu (slitina zinku a hliníku) je ideální klikou, když už střídáte ty staré. Vzhled potěší každého kolemjdoucího i toho jenž se jí bude dotýkat a dveře tak otevírat :-)

Infinity Line Carlo KCL B00 černá - klika ke dveřím
603 Kč

Na první pohled obyčejná dveřní klika, na ten druhý ale moderní kousek se zajímavě prohnutou rukojetí. Carlo je čtvercové rozetové kování, které krásně vynikne i na starších dveřích.

Infinity Line Laura patina - klika ke dveřím
273 Kč

Jedna z nejprodávanějších klik. Citlivý design je zde vyladěn precizní automatizovanou výrobou. Díky tomu může klika Laura být za úžasnou cenu a přitom stále zůstat celokovová bez jediné plastové součástky. To je paráda!

Infinity Line Laura satina - klika ke dveřím
273 Kč

Velmi oblíbená klika napříč lokalitou. Líbívý design kliky Laura je napasován na jednoduchou výrobu. Díky spojení efektivity ve výrobě a pěkného designu si tato celokovová klika získala oblibu u široké veřejnosti.

Infinity Line Alex 300 satina - klika ke dveřím
511 Kč

Do ruky vykosená klika. Pokud chcete mít v ruce pohodlí a přitom moderní design, tak dveřní klika Alex Vás nezklame. Přeji Vám touto klikou otevírat dveře. Stojí to za to!

Infinity Line Apollo 300 satina - klika ke dveřím
769 Kč

Jasné hrany a čistý design společně dotváří z Vašich dveří elegantní průchod mezi dvěmi pokoji. Nastříbrnělá barva a satinovaný povrch je velmi příjmená pro Vaši dlaň.

Infinity Line Apollo 700 chrom - klika ke dveřím
769 Kč

Elegantní liniové kliky Apollo dotvoří Váš skvělý pocit z prvního doteku s Vašim domovem. Můžete si vybrat hned ze tří barev kliky pro ideální kombinování s dalšími interiérovými doplňky.

Infinity Line Apollo KAF 200 titan FIT - klika ke dveřím
914 Kč

Netradiční barevnou kombinaci dveřní kliky Apollo 200 titan FIT ocení milovníci všeho nového. Obzvlášť pokud se jedná o toto na první pohled obyčejné interiérové kování s čtvercovou rozetou, která bylo zúžena do FIT varianty na pouhých 6mm.

Infinity Line Apollo KAF 700 chrom FIT - klika ke dveřím
1 136 Kč

Elegantní dveřní kování Apollo v chromu přichází s FIT novinkou – zúženou čtvercovou rozetou na pouhých 6mm. Tato klika se perfektně hodí do světlých interiérů, kde si členové domácnosti potrpí na designové kousky.

Infinity Line Apollo KAF M700 matný chrom FIT - klika ke dveřím
914 Kč

Moderní interiérové dveřní kování se čtvercovou rozetou – takových najdete na trhu spousty. Ne každá dveřní klika se ale vyrábí ve FIT provedení se zúženou rozetou. Ještěže je tu řada Apollo FIT a s ní i tato parádní designová klika v matném chromu.

Infinity Line Bali S 700 chrom SLIM - klika ke dveřím
1 268 Kč

Interiérové dveřní kování Bali S 700 chrom SLIM se čtvercovou rozetou skvěle zapadne do každých dveří. Novinka z řady SLIM vyniká neuvěřitelně tenkou rozetou – pouhých 5 mm. Zkrátka moderní klika do dveří, která je tak tenká, a přesto ji nelze přehlédnout.

Infinity Line Bali S B00 černá SLIM - klika ke dveřím
1 361 Kč

Dveřní klika Bali S B00 černá SLIM se čtvercovou rozetou skvěle zapadne do každých dveří. Novinka z řady SLIM vyniká neuvěřitelně tenkou rozetou – pouhých 5 mm. Zkrátka moderní dveřní kování, které je tak tenké, a přesto ho nelze přehlédnout.

Infinity Line Concept 200/800 titan/bílý - klika ke dveřím
840 Kč

Nové titanové materiály přjímají západoevropský styl. V kombinaci s bílou přední stranou je klika ke dveřím Concept Titan ojedinělou záležitostí. Pojďte si i Vy dopřát to nejlepší z klik na našem trhu.

Infinity Line Concept 700/800 chrom/bílý - klika ke dveřím
916 Kč

Oživení dveří, které nemá jen tak někdo. Lesk, záře a k tomu decentní bílá příď. Interiérové kliky již dávno nejsou jen prachobyčejným nástrojem pro otevírání dveří. Jde hlavně o designové doplňky interiéru, které vidíte každý den. Tato klika je toho jasným důkazem!