10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Džbány a karafy

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Orion Láhev 6,5 l s kohoutkem Malatec Dárková sada Karafa na Whisky "Globus" + příslušenství
Orion Láhev 6,5 l s kohoutkem

Skleněná láhev s kohoutkem stvořila značka Orion k servírování party bowle, ovocné šťávy nebo limonády. Skleněné víko se silikonovým těsněním nepustí k nápoji žádný hmyz. Nevhodné pro servírování horkých tekutin.

můžete mít DNES

Od MALL
Malatec Dárková sada Karafa na Whisky "Globus" + příslušenství Malatec Dárková sada Karafa na Whisky "Globus" + příslušenství
Malatec Dárková sada Karafa na Whisky "Globus" + příslušenství

Dekantér na whisky se skleničkami je dokonalým a vkusným dárkem pro každého chlapa, který má rád whisky a cestování po moři.

můžete mít 28.5. - 29.5.

GFT Karafa křišťálová lebka 700 ml Malatec Dárková sada Karafa na Whisky "Globus" + příslušenství
GFT Karafa křišťálová lebka 700 ml

Tato lahev na alkohol ve tvaru lebky udělá jistě na vaši návštěvu dojem, je to stylový dárek do domácnosti.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Froster Dárkový Mega Whisky Set Dárková sada na Whiskey sklenice, decanter 850ML s kameny na chlazení
Froster Dárkový Mega Whisky Set

Froster sada whisky je velmi hezký a originální gadgets set balený v kytarovém pouzdře. Kytarové pouzdro je vyrobené z tvrdého a pevného materiálu, který chrání sadu před poškozením. Chladící náboje je nutné před použitím dát namrazit.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Dárková sada na Whiskey sklenice, decanter 850ML s kameny na chlazení Dárková sada na Whiskey sklenice, decanter 850ML s kameny na chlazení
Dárková sada na Whiskey sklenice, decanter 850ML s kameny na chlazení

Dárková sada na Whiskey sklenice, decanter 850ML s kameny na chlazení Představujeme Vám dokonalý dárek pro milovníky whisky – unikátní a elegantní dárkovou sadu, která zvýší úroveň vašeho zážitku z pití whisky. Tato sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste si mohli vychutnat svoji oblíbenou

můžete mít 29.5.

VitaJuwel | Lahev na vodu ViA - Květ života Dárková sada na Whiskey sklenice, decanter 850ML s kameny na chlazení
VitaJuwel | Lahev na vodu ViA - Květ života

DRAHOKAMOVÁ SMĚS KVĚT ŽIVOTA Životní síla – duchovní růst – rovnováha Exkluzivní speciální edice. Nechte na sebe působit unikátní, velice vyváženou drahokamovou směs s propojením symbolu starého jako lidstvo samo v podobě Květu života.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Banquet Zásobník skleněný s ventilem WALT 8 l Excellent Houseware Víko s kohoutkem a víkem - distributor nápojů, 4 l
Banquet Zásobník skleněný s ventilem WALT 8 l

Skleněný zásobník na nápoje pro servírování osvěžujících nápojů. Banquet Zásobník skleněný s ventilem WALT 8 l je vyroben z kvalitního čirého skla s praktickým plastovým kohoutkem. Široké hrdlo umožňuje pohodlně vkládat led nebo kousky ovoce.

můžete mít DNES

Od MALL
TimeLife Zásobník na nápoje s kohoutkem 8 litru Excellent Houseware Víko s kohoutkem a víkem - distributor nápojů, 4 l
TimeLife Zásobník na nápoje s kohoutkem 8 litru

Zásobník na nápoje od značky Timelife nesmí chybět na žádné oslavě. Je ideální na vodu, šťávy a limonády, ovoce nebo bylinky do nádoby snadno vložíte. Oceníte jistě i kohoutek na stáčení nápoje. Horní víčko pevně drží pomocí kovové spony.

můžete mít DNES

Od MALL
Excellent Houseware Víko s kohoutkem a víkem - distributor nápojů, 4 l Excellent Houseware Víko s kohoutkem a víkem - distributor nápojů, 4 l
Excellent Houseware Víko s kohoutkem a víkem - distributor nápojů, 4 l

Vlastnosti Produktu:

vysoce kvalitní, silné sklo, těsné víčko a kohoutek, uzávěr typu WECK, tradiční vzhled, ozdobné nápisy, ideální pro domácnost, spíž nebo ve sklípku, perfektní nápad na dárek, originální výrobek holandské společnosti EH.

můžete mít 28.5.

Secret de Gourme Nádoba na limonádu s kohoutkem, 8 litrů, skleněná Secret de Gourme Nádoba na limonádu s kohoutkem, 8 litrů, skleněná
Secret de Gourme Nádoba na limonádu s kohoutkem, 8 litrů, skleněná

Džbánek, přesněji řečeno velká sklenice s víkem a kohoutkem, umožní jednoduché nalévání nápojů v kuchyni i na zahradě. Zejména je vhodný pro malé děti, pro které je manipulace klasickým džbánkem zatím příliš složitá. Víčko chrání obsah před dotěrným hmyzem.

můžete mít 28.5.

Smartcook Nápojová láhev s kohoutkem 3L Secret de Gourme Nádoba na limonádu s kohoutkem, 8 litrů, skleněná
Smartcook Nápojová láhev s kohoutkem 3L
  • Skleněná nádoba s plastovým víkem a plastovým kohoutkem je velmi populární pro servírování ovocných šťáv, limonád a dalších nápojů na různé příležitosti. – Široký plnící otvor pro snadné vkládání a vybírání ovoce i pro mytí.

můžete mít 28.5. - 29.5.

Secret de Gourme Dóza MONA s kohoutkem, 3,8l Secret de Gourme Nádoba na limonádu s kohoutkem, 8 litrů, skleněná
Secret de Gourme Dóza MONA s kohoutkem, 3,8l

Džbán na citronádu MONA – ideální pro večírky doma nebo venku Objem 3,8 litru: Tento džbán s kohoutkem MONA pojme až 3,8 litru oblíbeného nápoje nebo čaje, skvělý pro podávání na večírcích a setkáních. Výška 29 cm: Díky své výšce 29 cm je džbán snadno naplnitelný a skvěle vypadá na stole.

můžete mít 28.5.