Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 24998745

Dexam Džbán Dexam na marinádové omáčky a dresinky 180 ml

Dexam Džbán Dexam na marinádové omáčky a dresinky 180 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dexam džbán na omáčky, marinády a dresinky 180 ml Hrnec Dexam na omáčky, marinády a dresinky je perfektním řešením pro milovníka vaření, který nemá rád příliš špinavé nádobí. Díky ní odměříme, namícháme a uložíme lahodnou zálivku na salát, na grilu mají rádi marinádu. Džbán je vybaven speciál Celý popis
601 Kč
601 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

20.6.2024 na výdejním místě
20.6.2024 - 21.6.2024 na vaší adrese

Popis

Dexam džbán na omáčky, marinády a dresinky 180 ml

Hrnec Dexam na omáčky, marinády a dresinky je perfektním řešením pro milovníka vaření, který nemá rád příliš špinavé nádobí. Díky ní odměříme, namícháme a uložíme lahodnou zálivku na salát, na grilu mají rádi marinádu. Džbán je vybaven speciální vložkou, do které můžeme vkládat sypké suroviny jako bylinky, česnek, chilli. Do oleje přejde vůně bylinek a koření a my si vychutnáme čirou tekutinu. Výrobek je vybaven otvíracím tlačítkem. Výlevka konvice zajišťuje pohodlné a bezpečné vypouštění tekutiny, bez možnosti zašpinění kuchyně.

Rozměry: kapacita – 180 ml

Materiál: Plast

VÝBĚR JE OBROVSKÝ. PODÍVEJTE SE, PROČ BYSTE SI MĚLI KOUPIT DEXAM?

DEXAM již více než šedesát let vyrábí nádobí a kuchyňské doplňky, na které se lze nejen spolehnout, ale také obklopí místnost atraktivním a přátelským designem. Vintage nádobí ze smaltované oceli, tradiční španělské pánve a vykrajovátka na vánoční cukroví vám dodají chuť nostalgie.