Levné Efekty a multiefekty

Xvive XVive GA-5 Delay

Xvive XVive GA-5 Delay

449 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Kytarový mikrozesilovač s výstupem do sluchátek Zesilovač XVive GA-5 Delay vám umožní volně cvičit na elektrickou kytaru v kteroukoliv denní i noční dobu. Zesilovač jednoduše připojíte přímo do kytary a do sluchátek, a můžete zkoušet, aniž byste rušili své okolí.

Laney BCC-TCF

Laney BCC-TCF

3 850 Kč

Kompresor pro basovou kytaru Laney The Custard Factory BCC-TCF z prémiové řady Laney Black Country Customs je ručně vyrobený butikový pedál. BCC-TCF je kompletně vyroben v Anglii a poskytuje výjimečnou kvalitu a skvělý zvuk studiových parametrů.

Laney BCC-BLACKHEATH

Laney BCC-BLACKHEATH

3 850 Kč

Efektový pedál Laney BCC-BLACKHEATH je ručně vyrobený, třírežimový, basový pedál určený k tomu, aby baskytaristům poskytl veškeré tónové zkreslení, které hledají, v jediném pedálu. Pedál je kompletně vyráběn v Anglii a patří do elitní skupiny výrobků Laney Black Country Customs.

Laney BCC-T85

Laney BCC-T85

3 990 Kč

Efektový pedál Laney BCC-T85 je Pitch Shifter / Harmonizér určený pro basovou kytaru. Jedná se ručně vyrobený butikový pedál z prémiové řady Laney Black Country Customs. Přesvěčte se, že tento pedál, kompletně vyrobený v Anglii dodá vaší hře výjimečnou kvalitu a skvělý zvuk studiových parametrů.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Efekty a multiefekty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Efekty a multiefekty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Efekty a multiefekty akce.