Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Ekologické prací prášky

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Jelen Prací prášek s mýdlovým základem 15 kg Jelen Prací prášek s mýdlovým základem 15 kg
Jelen Prací prášek s mýdlovým základem 15 kg

Perte silou jádrového mýdla, a to i za vysokých teplot. Jelen prací prášek s mýdlovým základem obsahuje v přírodě snadno odbouratelné látky. Je velmi šetrný k pokožce, což je doloženo testováním SZÚ, dle kterého je vhodný i na praní oblečení osob s citlivou pokožkou a dětí do tří let.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Jelen Prášek na barevné prádlo 5kg BOX Jelen Prací prášek s mýdlovým základem 15 kg
Jelen Prášek na barevné prádlo 5kg BOX

Prací prášek na barevné prádlo Jelen se o barvy prádla stará s důkladnou péčí, aby nevybledly. Jelen vydrží 100 praní, na 10 litrů vody mu stačí 50 g prášku.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Jelen Mýdlový prášek 5kg BOX Jelen Prací prášek s mýdlovým základem 15 kg
Jelen Mýdlový prášek 5kg BOX

Prací prášekvysokou účinností je přitom velmi šetrný k pokožce. Jelen Mýdlový prášek 5kg BOX obsahuje kousky jádrového mýdla, což ještě zvyšuje jeho účinnost.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Jelen prací gel univerzální 5l refill bag Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 2x1,5 l
Jelen prací gel univerzální 5l refill bag

Prací gel s recepturou založenou na jádrovém mýdle. Jelen prací gel univerzální 5l refill bag je účinný a šetrný k přírodě i pokožce. Gel je vhodný na praní bílého i barevného prádla.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 2x1,5 l Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 2x1,5 l
Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 2x1,5 l

Hypoalergenní prací gel Frosch je vyvinutý přímo pro potřeby citlivé pokožky dětí a alergiků. Účinné odstraňuje skvrny, ale zároveň je šetrný k životnímu prostředí, prádlu a pokožce. Je vhodný pro bílé a barevné prádlo.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Persil ECO POWER BARS prací tablety 45 praní, 1327,5g Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 2x1,5 l
Persil ECO POWER BARS prací tablety 45 praní, 1327,5g

ECO POWER BARS prací tablety 45 praní, 1327,5 g od značky Persil dodávají oblečení hloubkovou čistotu a dlouhotrvající svěžest. Pronikají hluboko do vláken, aby odstranily skvrny a oblečení bylo zářivě čisté. Ochranný obal kolem tablet je rozpustný ve vodě a je plně biologicky rozložitelný.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Jelen Na vlnu a merino 1,35 l Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 1,5 l
Jelen Na vlnu a merino 1,35 l

Prací gel Jelen na bázi lněného mýdla šetrně vypere vaše vlněné prádlo tak, že ochrání každé vlákno. Současně ho nádherně zjemní, aby se příjemně nosilo, ať už jde o svetr či o termoprádlo z merino vlny.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Jelen Prací gel univerzální 2,7 l (60 praní) Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 1,5 l
Jelen Prací gel univerzální 2,7 l (60 praní)

Univerzální tekutý prací prostředek určený na barevné i bílé prádlo. Je šetrný k přírodě i k pokožce. Vhodný pro praní v automatické pračce i na ruční praní.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 1,5 l Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 1,5 l
Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 1,5 l

Hypoalergenní prací gel Frosch je vyvinutý přímo pro potřeby citlivé pokožky dětí a alergiků. Účinné odstraňuje skvrny, ale zároveň je šetrný k životnímu prostředí, prádlu a pokožce. Je vhodný pro bílé a barevné prádlo.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Pecka cena
Jelen Prací gel na sport a pot 2,7 l (60 praní) Frosch EKO ZERO% Prací prostředek pro citlivou pokožku 1500 ml
Jelen Prací gel na sport a pot 2,7 l (60 praní)

Šetrný tekutý prostředek na praní sportovního oblečení. Čtěte bedlivě pokyny výrobce textilu a prádlo před praním roztřiďtě. Vhodný pro praní v ruce i v automatické pračce. Objem 2,7 l.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Frosch EKO ZERO% Prací prostředek pro citlivou pokožku 1500 ml Frosch EKO ZERO% Prací prostředek pro citlivou pokožku 1500 ml
Frosch EKO ZERO% Prací prostředek pro citlivou pokožku 1500 ml

EKO ZERO% Prací prostředek na bílé a barevné prádlo je speciálně vyvinut pro osoby s vysoce citlivou pokožkou. Kombinuje účinnou prací sílu a šetrné složení na rostlinné bázi, které nedráždí pokožku. Značka Frosch je přátelská k vám i přírodě a dokáže, že chovat se zodpovědně k naší planetě není vůbec těžké.

můžete mít 27.3.

MALL
Persil ECO POWER BARS prací tablety color 45 praní, 1327,5g Frosch EKO ZERO% Prací prostředek pro citlivou pokožku 1500 ml
Persil ECO POWER BARS prací tablety color 45 praní, 1327,5g

ECO POWER BARS prací tablety color 45 praní, 1327,5 g od značky Persil dodávají oblečení hloubkovou čistotu a dlouhotrvající svěžest. Pronikají hluboko do vláken, aby odstranily skvrny a oblečení bylo zářivě čisté. Ochranný obal kolem tablet je rozpustný ve vodě a je plně biologicky rozložitelný.

můžete mít ZÍTRA

MALL