10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Ekologické prací prášky

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Frosch EKO Prací prostředek na vlnu a jemné prádlo Mandle 1500 ml, 40 pracích dávek Frosch EKO Prací prostředek na vlnu a jemné prádlo Mandle 1500 ml, 40 pracích dávek
Frosch EKO Prací prostředek na vlnu a jemné prádlo Mandle 1500 ml, 40 pracích dávek

Ekologický prací prostředek Frosch na vlnu a jemné prádlo s přírodním složením, který je vhodný pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Složení je šetrné k životnímu prostředí, veganské, vhodné i na funkční prádlo.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Tierra Verde Prací gel levandule 5 l Frosch EKO Prací prostředek na vlnu a jemné prádlo Mandle 1500 ml, 40 pracích dávek
Tierra Verde Prací gel levandule 5 l

Ekologický prací gel od značky Tierra Verde slouží k praní především barevného oblečení. Vyšší podíl tenzidů extraktu z mýdlových ořechů vypere oblečení ještě efektivněji než dřív. Složení je z 99 % přírodní a šetrné, vhodné i pro praní dětského prádla.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Akce
Tierra Verde Prací prášek na barevné prádlo 5 kg Frosch EKO Prací prostředek na vlnu a jemné prádlo Mandle 1500 ml, 40 pracích dávek
Tierra Verde Prací prášek na barevné prádlo 5 kg

Ekologický prací prostředek od značky Tierra Verde slouží k praní především barevného prádla, je ale také vhodný pro praní kojeneckého a dětského prádla. Přírodní složení neobsahuje parfemaci, ropné deriváty ani dráždivé složky, smějí ho používat i osoby s citlivou pokožkou.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Akce
Jelen Prací prášek s mýdlovým základem 15 kg Kiehl Arenas-eco gel na EKO praní prádla bez fosfátů, profi koncentrát až na 40 dávek
Jelen Prací prášek s mýdlovým základem 15 kg

Perte silou jádrového mýdla, a to i za vysokých teplot. Jelen prací prášek s mýdlovým základem obsahuje v přírodě snadno odbouratelné látky. Je velmi šetrný k pokožce, což je doloženo testováním SZÚ, dle kterého je vhodný i na praní oblečení osob s citlivou pokožkou a dětí do tří let.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Kiehl Arenas-eco gel na EKO praní prádla bez fosfátů, profi koncentrát až na 40 dávek Kiehl Arenas-eco gel na EKO praní prádla bez fosfátů, profi koncentrát až na 40 dávek
Kiehl Arenas-eco gel na EKO praní prádla bez fosfátů, profi koncentrát až na 40 dávek

Prací ekologický koncentrát na prádlo bez fosfátů a bělidel. Je s enzymy. Vynikající prací výkon při 30 – 90°C. Bez bělidel, přesto zajišťuje vysoký stupeň bělosti. Prací gel z Německa vhodný pro praní bílého a barevného prádla i pro čištění textilu. 1l balení s praktickou dávkovací odměrkou.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Jelen Aviváž s konopným olejem 1,35 l (54 praní) Kiehl Arenas-eco gel na EKO praní prádla bez fosfátů, profi koncentrát až na 40 dávek
Jelen Aviváž s konopným olejem 1,35 l (54 praní)

Jemně voňavý prostředek pro prádlo měkčí a příjemnější na dotek. Obsahuje konopný olej a povrchově aktivní látky rostlinného původu, které společně pečují o vaše prádlo a usnadňují žehlení.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Akce
Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 1,5 l Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 1,5 l
Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 1,5 l

Hypoalergenní prací gel Frosch je vyvinutý přímo pro potřeby citlivé pokožky dětí a alergiků. Účinné odstraňuje skvrny, ale zároveň je šetrný k životnímu prostředí, prádlu a pokožce. Je vhodný pro bílé a barevné prádlo.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Jelen Jelínek Aviváž Mateřídouška 2,7 l Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 1,5 l
Jelen Jelínek Aviváž Mateřídouška 2,7 l

Aviváž Jelen s vůní mateřídoušky je vhodná pro přidání k praní dětského prádla a hraček. Je obzvláště šetrná k dětské pokožce. Jelínek je klinicky testovaný SZÚ jako nedráždivý k pokožce, je tedy vhodný i na praní prádla pro miminka.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Jelen mimi prací gel Růžový 2,7l Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 1,5 l
Jelen mimi prací gel Růžový 2,7l

Prací gel speciálně vyvinutý pro praní prádla miminek. Jelen mimi prací gel Růžový 2,7l je bez konzervantů, parému i barviv. Šetrnost k pokožce je potvrzena klinickým testováním.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Akce
Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 2x1,5 l Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 2x1,5 l
Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 2x1,5 l

Hypoalergenní prací gel Frosch je vyvinutý přímo pro potřeby citlivé pokožky dětí a alergiků. Účinné odstraňuje skvrny, ale zároveň je šetrný k životnímu prostředí, prádlu a pokožce. Je vhodný pro bílé a barevné prádlo.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Akce
Jelen prací prášek s vůní šeříku 5kg BOX Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 2x1,5 l
Jelen prací prášek s vůní šeříku 5kg BOX

Prací prášek Jelen připomíná květnovou zahradu u babičky, když zrovna kvetl šeříkový keř. Vaše prádlo může vonět zrovna tak a to po celý rok po vyprání s pracím práškem Jelen s vůní šeříku, který je šetrný k pokožce i přírodě.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Akce
Jelen Mýdlový prášek 5kg BOX Frosch Eko Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo 2x1,5 l
Jelen Mýdlový prášek 5kg BOX

Prací prášekvysokou účinností je přitom velmi šetrný k pokožce. Jelen Mýdlový prášek 5kg BOX obsahuje kousky jádrového mýdla, což ještě zvyšuje jeho účinnost.

můžete mít 23.5.

Od MALL