Elektronické terče

Elektronické terče počítají skóre. Vybrat lze dvouřádkové, dvoudírkové terče nebo třířádkové. Třířádkové, třídírkové terče usnadňují trefu. Sisalové terče nemají napájení.

Zobrazit více

Elektronický terč na šipky

Elektronický terč je určen pro zábavu a domácí použití, je také ideální pro dětské šipky. Vyrábí se z plastového síta s otvory.

+ stovky her a modifikací - plastové body snižují přesnost hry oproti sisalovému terči
+ automatické počítání bodů
+ bezstarostná hra s jasnými pravidly
+ jednoduchá obsluha
TIP!

K terči budete potřebovat i doplňky. Prohlédněte si hroty, letky a pouzdra.

Typy elektronických terčů na šipky

  1. Dvoudírkové, dvouřádkové – rozměr soutěžních terčů. Políčka pro double a triple (dvojité a trojité body) jsou menší (mají pouze dvě dírky), malý je i střed.
  2. Třídírkové, třířádkové – pro domácí hru, snadnější trefa. Políčka pro double a triple (dvojité a trojité body) jsou větší (mají tři dírky), větší je i střed.

Jak vybrat elektronický terč na šipky

  • Počet hráčů – terče jsou určeny pro 1 až 16 hráčů
  • Velikost terče – průměr terče a váha zařízení, zvažte umístění terče
  • Počet her – počet přednastavených her, každou hru je navíc možné modifikovat
  • Display – záznamy o hře a skóre jednotlivých hráčů
  • Počet displejů – přehlednější zobrazení informací, není nutné tolik přepínat
  • Zvukové efekty – funkce regulace hlasitosti, možnost zapnutí nebo vypnutí efektů
  • Automatické vypnutí – pro úsporu energie
Master elektronický terč Elect 65
5x

Master elektronický terč Elect 65

899 Kč

Elektronický terč MASTER Elect 65 je kvalitním terčem určený pro 1 – 8 hráčů. Zahrajete si na něm 21 her s možností kombinací až 65.

shumee Elektronický terč s dvířky pro 16 hráčů + 12 šipek

shumee Elektronický terč s dvířky pro 16 hráčů + 12 šipek

5 766 Kč
Doprava zdarma
Výprodej

Elektronické kompaktní terčové šipky ve velmi elegantním designu se hodí do každého obývacího pokoje nebo hospody.  Můžete hrát s rodinou, přáteli nebo si jen tak potrénovat sám. Terč nabízí několika herních variant až pro 16 hráčů. Elektronický terč má LED displej, na kterém si můžete kdykoli př

Partner: Shumee
shumee Elektrický terč na šipky pro 16 hráčů + 12 šipek

shumee Elektrický terč na šipky pro 16 hráčů + 12 šipek

3 647 Kč
Doprava zdarma
Výprodej

Elektronický terč nabízí mnoho her. K terči obdržíte také 12 šipek, 100 náhradních hrotů a napájení. Terč je určen až pro 16 hráčů. Terč je osazen LED displejem. Je to perfektní volnočasová aktivita pro domácí použití, ale také pro bary, hospody a kluby.

Technické údaje:

  • ro
Partner: Shumee

Elektronické terče

Elektronické terče si můžete vybrat ve dvouřádkovém provedení, které odpovídá soutěžním terčům nebo jako elektronický terč třířádkový pro větší zábavu. Sisalový terč napájení nemá.

Sisalový terč

Sisalový terč je určen pro použití na soutěžích nebo pro trénink v profesionálních podmínkách. Je nutné počítat body, ale zásah je přesnější. Šipky v něm lépe drží. Jeho výhodou je použití kdekoliv, bez nutnosti připojení k síti.

Jak hrát profesionálně šipky

Abyste se dostali na profesionální úroveň je nutné pravidelně trénovat. Vhodné je zařadit trénink do každého dne, třeba jen na jednu hodinu. Trénování by mělo být intenzivní, je možné jej rozdělit i do různých částí a hrát ráno, odpoledne i večer. Postačí 15 až 20 minut. Je důležité být soustředěný, koncentrace při hře je nejdůležitější ingrediencí receptu na výhru. Při tréninku se nezaměřujte jen na střed. Trénujte single pole, a především házení double. Pro trénink se doporučují hry: 170, Postupka, Zavírání, 25. Úspěchy a osobní pokrok si zapisujte. Už po několika týdnech můžete změřit své síly v šipkovém turnaji.

Jak házet šipky

Kromě koncentrace je při hře důležitý i správný postoj a technika. Praváci házejí s pravou nohou dopředu. Postoj by měl být mírně předkloněný. Při zamíření na cíl mějte hrot šipky, cíl a oko v jedné přímce. Při hodu směřuje loket kolmo k zemi.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Elektronické terče.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Elektronické terče výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Elektronické terče akce.