10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11761734

Elity Elity MABEL, tréninkové vibrační kuličky ovládané chytrým telefonem

Elity Elity MABEL, tréninkové vibrační kuličky ovládané chytrým telefonem

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Bezdrátové vibrační kuličky ovládané chytrým telefonem Elity MABEL. Tvůj tréninkový asistent při honbě za ideálním pánevním dnem a spokojenějším sexuálním životem. Aplikace MAGIC KEGEL pro Android a iOS. Silikon. Nabíjecí Li-Ion. IPX6 voděodolné. Celý popis
2 195 Kč
Zboží od: ErosStar.cz
2 195 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední kus
S novou kartou za

5.12.2023 na výdejním místě
5.12.2023 - 6.12.2023 na vaší adrese

Popis

Exkluzivní novinka, která ti pomůže dosáhnout vysněného pevnějšího pánevního dna. Díky tomu dosáhneš intenzivnějšího orgasmu a spokojenějšího sexuálního života! Zabudovaný senzor měří sílu pánevního dna a spolu s aplikací ti pomohou dosáhnout lepších výsledků. Pravidelným cvičením lze najít skvělý sexuální život plný dlouho očekávaných orgasmů.

Vibrační odezva ihned reaguje na aktivitu pánevního dna. Hlasem ovládaný trénink se 6 režimy. Grafy a statistiky s tvými výsledky – vše v reálném čase.

Tělo má Elity MABEL potažené prémiovým silikonem. Ten je nezávadný, a bezpečný pro styk s tělem – neobsahuje ftaláty. Navíc je jejich povrch krásně měkký a jemný. Jejich ocásek má zabudovanou anténu, díky které si užiješ zmíněné ovládání telefonem. Silikonové tělo je vodotěsné podle specifikace IPX6 – znamená to, že má ochranu proti stříkající vodě a ty si své cvičení můžeš vzít s sebou do sprchy!

Součástí balení je i silikonová kotva, která zajistí, že kuličky zůstanou na svém místě při jakémkoliv pohybu. Používání je velice snadné. Přibalený je i grafický návod popisující používání. Nejdříve se kotva rozevře a vloží se do ní provázek vedoucí z kuliček. Pak stačí kotvu přisunout blíže k vaginálnímu vchodu a zamknout zbytek ocásku kuliček do kotvy. Poslední krok – užívej si intenzivní trénink s Elity MABEL!

Elity MABEL, tréninkové vibrační kuličky ovládané smartphonem | ErosStar.cz

Vibrace

Vibrační kuličky Elity MABEL nabízí dvojí způsob užívání si slastného pocitu silných vibrací. Jedním z nich je OFFLINE režim, který nepotřebuje připojení k telefonu a druhý je INTERAKTIVNÍ režim, který se ovládá právě prostřednictvím tvého chytrého zařízením.

OFFLINE režim

Do tohoto režimu se dostaneš velice snadno. Stačí zapnout vibrační kuličky a po chvilce opět jednou krátce zmáčknout napájecí tlačítko. Vibrační kuličky Elity MABEL mají po straně zabudovaná tlaková čidla, takže poznají, když na ně začneš tlačit svými svaly pánevního dna. Právě na tento tlak začnou reagovat a podle síly začnou intenzivně vibrovat.

INTERAKTIVNÍ režim

Slouží k zábavnějšímu a výkonnějšímu tréninku. O tvé uspokojení se plně stará aplikace nainstalovaná v mobilním telefonu. Koriguje ti trénink, aby jsi dosáhla nejlepších výsledků v optimálním čase. Mimo toho nabízí mnoho jiných funkcí, ať už různé tréninkové režimy nebo statistiky tvých úspěchů.

Nabíjení a baterie

Elity MABEL používá pro své nabíjení dnes již všudepřítomný USB port. Spolu s hračkou ti v balení přijde USB kabel určený právě na nabíjení erotické pomůcky. Konec s magnetickým kolíkem připevníš k hračce, zatímco druhý konec připojíš třeba do počítače, powerbanky nebo adaptéru od mobilního telefonu.

Magnetická koncovka na nebíjení je zabudovaná na špičce otcásku vibračních kuliček Elity MABEL.

Baterie

  • 200mAh
  • Nabíjecí napětí – 5V
  • Nabíjecí proud – 500mA

Elity MABEL, tréninkové vibrační kuličky ovládané smartphonem | ErosStar.cz

Ovládání mobilní telefonem

Aplikace MAGIC KEGEL za tebe udělá všechnu dřinu. Hlavním důvodem je ten, že vibrační kuličky Elity MABEL slouží jako tvůj tréninkový parťák při honbě za pevným a zdravým pánevním dnem. Společně s aplikací volí optimální vibrace a režimy, abys dosáhla perfektních výsledků. Aplikace je intuitivně porvedená a nabízí ti mnoho využití nejen pro vlastní uspokojení.

Vibrační kuličky je nejdříve nutné zapnout tlačítkem na jejich těle. Zapnutí se projeví zavibrováním a rozsvícením LED světýlka. Následně je nutné kuličky spárovat s aplikací. V tomto bodě jsi připravena na intenzivní trénink s Elity MABEL! Vypnutí se dělá také tlačítkem a to tak, že jej podržíš po dobu alespoň 3 sekund.

Elity MABEL, tréninkové vibrační kuličky ovládané smartphonem | ErosStar.cz

Čištění a údržba

Před každým a zároveň po každém použití je nutné erotickou hračku důkladně opláchnout. Jako minimální čištění stačí teplá voda a bakteriální mýdlo. Doporučené je využít kvalitních čistících porstředků na erotické pomůcky, které neobsahují alkohol. Čističe jsou vavržené tak, aby v žádném případě neponičili ošetřovaný povrch a naopak jej důkladně dezinfikovaly a zajistili jeho dlouhodobý perfektní stav.

Ke skladování je přibalený sáček z velice příjemného mateirálu. Po omytí nechej hračku uschnout a následně ji uschovej do přibaleného sáčku. Nebude se tak na hračku prášit a ani nedojde k poničení a poškrábání povrchu.

Obsah balení

  • Vibrační kuličky Elity MABEL
  • Uživatelský manuál (v angličtině, intuitivní, s obrázky)
  • Skladovací váček z příjemného materiálu
  • Magnetický USB nabíjecí kabel (DC kabel USB → magnetická koncovka)
  • Silikonová kotva

Aplikace nabízí mnoho využití nejen pro ovládání vibračního kuliček. Slouží jako tvá centrála a deníček k pozorování všech svých dosavadních tréninků. Najdeš zde spoustu statistik, odezvu na aktivitu svého pánevního dna v reálném čase, nastavování vlastních cílů a vibrační odezvu na sílu pánevního dna!

Aplikace je kompatibilní se zařízeními Apple běžícími s operačním systémem Apple iOS nebo chytrými telefony s operačním systémem Android.

Elity MABEL, tréninkové vibrační kuličky ovládané smartphonem | ErosStar.cz