Brašna Hra o trůny - Starkové-20%
249 Kč

199 Kč

Akce

Praktická brašnička přes rameno na doklady, mobilní telefon a další drobnosti pro každodenní použití s logem jednoho z nejvýznamnějších rodů Západozemí – Starků.


Brašna Harry Potter - Bradavice-20%
499 Kč

399 Kč

Akce

Brašna na oběd ve stylu Harry Potter s logem Bradavic nabídne tepelně izolované kapsy pro svačinu a oběd do školy či práce.


Brašna Spider-Man - The Ultimate Spider-Man
499 Kč

Akce

Při práci pro Daily Bugle Peter Parker alias Spider-Man používal velice podobnou brašnu k nošení všech potřebných věcí. Stylová brašna nabídne dostatek prostoru pro každodenní používání.


Brašna Hra o trůny - Lannisterové-20%
249 Kč

199 Kč

Akce

Praktická brašnička přes rameno na doklady, mobilní telefon a další drobnosti pro každodenní použití s logem jednoho z nejvýznamnějších rodů Západozemí – Lannisterů.


Brašna Hra o trůny - Targaryenové-20%
249 Kč

199 Kč

Akce

Praktická brašnička přes rameno na doklady, mobilní telefon a další drobnosti pro každodenní použití s logem jednoho z nejvýznamnějších rodů Západozemí – Targaryenů.


Brašna Star Wars - Resistance-33%
599 Kč

399 Kč

Akce

Ve světě Hvězdných válek stojí Odboj jako jediný proti zlotřilému Prvnímu řádu. Dejte vědět, komu  v tomto souboji fandíte touto stylovou brašnou přes rameno s tématikou Odboje.


Brašna Star Wars - Trooper Army-33%
299 Kč

199 Kč

Akce

Stylová brašna s armádou Stormtrooperů. I přes kompaktní rozměry se do brašny vleze složka o rozměrech A4 a proto je vhodná ke každodenímu nošení do školy či práce.