Avengers Titan Hero Iron Man 30cm
829 Kč 719 Kč

AKCE: Dodatečná sleva 10% na tento produkt po zadání kódu KAPR10 (platí od 7.10. do 20.10.2019 nebo do vyprodání zásob)!
Figurka Iron Mana z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka přichází s unikátním Power FX příslušenstvím, které aktivuje řeč a zvuky u hrdiny. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
ADC Blackfire Star Wars figurka Finn Stormtrooper 45 cm
1 099 Kč 599 Kč

Star Wars plastová figurka Finna v převleku za Stormtroopera je skvělý dárek pro všechny nadšence tohoto kultovního počinu. Má sedm kloubů, které umožňují více pohybu při hrané akci. Postavička umí hýbat rukama a nohama a otáčet hlavou. Zahrajte si oblíbené scény z filmu.

TM Toys Fortnite Set 4 figurek Squad Mode-35%
1 999 Kč 1 299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky těmto čtyřem plně ohebných figurek o velikosti 10 cm. Balení obsahuje i nářadí, zbraně a stavební prvky. Sada obsahuje i sběratelskou brožurku.

TM Toys Fortnite Builder Set s figurkou Black Knight-20%
899 Kč 719 Kč

Akce

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky této plně ohebné figurce o velikosti 10 cm. Balení obsahuje také nářadí a stavební prvky. Sada obsahuje i sběratelskou brožurku.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: