Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12738582

Megahome AQUA Compact II - Megahome

Megahome AQUA Compact II - Megahome

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Destilační přístroj AquaCompact II-Megahome vyčistí vaši vodu spolehlivě od všech škodlivých látek a získáte tak konečně jistotu nezávadné vody. Destilace je v podstatě základní princip koloběhu vody v přírodě – vypařování a srážky. Čistá voda, kterou získáte, je proto tak měkká jako dešťová voda. Celý popis
8 490 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
8 490 Kč
Levněji s novou kartou za

31.5.2022 - 1.6.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Domácí destilační přístroj

Přístroj vyrábí vysoce čistou vodu nejstarší a nejúčelnější metodou úpravy vody – pomocí parní destilace. Po zapnutí destilačního přístroje se upravovaná voda zahřívá a začnou se vypařovat a unikat z ní nejprve lehké těkavé plyny, které mají nižší bod varu než voda. Voda se dále zahřívá, až na bod varu. Při 100°C se zničí bakterie, viry a ostatní mikroorganizmy. Voda se varem odpařuje a zanechá všechny chemikálie, soli a ostatní nečistoty ve varné nádobě. Kondenzátor odpařenou vodu ochladí a promění ji v destilovanou vodu. Takto vyčištěná voda projde nakonec při posledním čištění přes uhlíkový filtr, kde beze zbytku odstraní případné zbytkové nečistoty.

Upozorňujeme, že patřičné instituce v ČR jsou přesvědčeny, že pití destilované vody škodí lidskému zdraví kvůli nízkému obsahu minerálů. Z tohoto důvodu není přístroj schválen hlavním hygienikem ČR pro výrobu pitné vody, a proto jej nabízíme pouze pro výrobu destilované vody pro technické účely.

Snížení škodlivých látek po destilaci pomocí destilačních přístrojů Aqua:

 -Chlor 99,5%-Chlorbenzol 99,5%-Chrom 99,1%-Azbest 99,5%-Arzen 99,9%-Atrazin 99,5%-Pesticidy 99,0%-Herbicidy 99,0%-Bentazon 99,5%-Bakterie 99,9%-Těžké kovy 99,5%-Barium 99,7%-Kadmium 99,9%-Fenol 99,9%-Dioxid 99,5%-Fluor 99,9%-Nitráty 99,8%-Trichloretilen 99,5%-Bromoform 99,0%-Prchavé výpary (díky aktivnímu uhlí) 99,0%-Zbytky léků 99,5%

H2O – destilovaná voda neobsahuje:

-bakterie, viry a mikroorganizmy-rozpustné anorganické soli, jako jsou fluoridy, sloučeniny sodíku a dusičnany-organické chemikálie: pesticidy, polychlorované bifenyly, látky skupiny THM-radionuklidy-těžké kovy – olovo, rtuť, arzen, kadmium …-rozpustné minerály – anorganický vápník, fosforečnany, hořčík ..

Výroba destilované vody čistého času + doba, než se začne voda vařit:

1 l – 1 hod

2 l – 2 hod

3 l – 3 hod

4 l – 4 hod

Kde je pití destilované povoleno?

Pro Vaši informaci uvádíme, že tento přístroj se pro výrobu pitné vody používá např. v Japonsku, USA, Kanadě, Německu, Belgii a i v dalších zemích Evropské unie. Rozbory vody z akreditovaných laboratořích, potvrzují, že voda vyrobená přístrojem Aqua Compact – Megahome vysoce překračuje kvalitu pitné vody, kterou určuje příslušná ČSN 75 7111.

Podle našeho názoru je pro zvýšení příjmu minerálních látek důležité nikoliv pití mineralizované vody, ale dostatečná konzumace ovoce a zeleniny, nejlépe ve formě čerstvě vylisovaných šťáv.

Velká ekonomická úspora:

Cena destilované vody vychází cca na 2–3 Kč / litr (podle tarifu elektrárny)

V lékárnách se cena 1 litru pohybuje mezi 50–150 Kč / litr

Jaký filtr se musí měnit?

Součástí balení je 6 filtrů s aktivním uhlím. Jeden filtr vydrží cca 1 měsíc (dle používání).Náhradní filtry jsou baleny po 12 ks.