10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Filtrační konvice, láhve a vodní filtry

Široká nabídka produktů z kategorie Filtrační konvice a vodní filtry na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Nečekejte zbytečně – zboží doručíme ještě dnes přímo na vaši adresu.
  • Výdejní místa máme na každém rohu.
  • Rozměrnější produkty vám pomůžeme vynést až do bytu.
  • Máte dotazy ke zboží z kategorie Filtrační konvice a vodní filtry nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovující zboží můžete vrátit do 14 dní bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

Kromě zboží Filtrační konvice a vodní filtry prodáváme u nás na MALL.cz další 1 milion produktů, mezi nimi také umyvadlo se skříňkou, plynový sporák, sušička ovoce, moskytiéra nebo ručníky.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Philips Adventure filtrační láhev AWP2722LIR/58, limetková Philips ON TAP AWP3753/10 filtrační systém na dřezovou baterii s ultrafiltrací, vertikální
Philips Adventure filtrační láhev AWP2722LIR/58, limetková

Filtrační láhev Adventure od značky Philips s elektro-adsorpčním filtračním médiem. Objem 0,59 l. K dostání spolu s filtrem AWP294/10, který odstraní až 99 % vodních patogenů. Vyrobeno z LDPE materiálu bez obsahu BPA. Možnost čištění v myčce do maxima 50 °C. Indikátor životnosti filtru pro snadnou výměnu. Uzávěr proti ulpívání prachu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Laica Bi-flux filtr, 10+2 ks Magnesiumactive Philips ON TAP AWP3753/10 filtrační systém na dřezovou baterii s ultrafiltrací, vertikální
Laica Bi-flux filtr, 10+2 ks Magnesiumactive

Vodní filtr Bi-flux s pětistupňovou filtrací vody. Filtr Laica je určen do filtračních konvic na pitnou vodu různých značek. Redukuje těžké kovy, chlór, vodní kámen a další nečistoty, které se ve vodě nacházejí. Zlepšuje chuť a kvalitu vody. Jeden filtr vydrží 30 dní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Philips ON TAP AWP3753/10 filtrační systém na dřezovou baterii s ultrafiltrací, vertikální Philips ON TAP AWP3753/10 filtrační systém na dřezovou baterii s ultrafiltrací, vertikální
Philips ON TAP AWP3753/10 filtrační systém na dřezovou baterii s ultrafiltrací, vertikální

Filtrační systém Philips k připevnění na dřezovou baterii s časovačem, který připomene, kdy je třeba vyměnit filtr. Voda získá skvělou chuť bez přidaných chemikálii a škodlivých látek. Snižuje obsah chlóru, olova, pesticidů, mikroplastů a částic do velikosti 0,01μm, včetně filtrace až 99,99 % bakterií.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Philips Poddřezový filtrační systém s reverzní osmózou AUT3268 Philips Poddřezový filtrační systém s reverzní osmózou AUT3268
Philips Poddřezový filtrační systém s reverzní osmózou AUT3268

Philips AUT3268 je pokročilý čtyřstupňový systém filtrace s reverzní osmózou, který filtruje částice o velikosti až 0,0001 mikronu. V nádržce můžete najednou uskladnit až 10,60 litrů vody a využít ji, když se potřebujete napít čisté vody nebo musíte vařit. Průtok o rychlosti 2 l/min zajistí čerstvou vodu během několika sekund.

můžete mít 11.12.

Od MALL
Brita Maxtra Plus Pure Performance 12 ks Philips Poddřezový filtrační systém s reverzní osmózou AUT3268
Brita Maxtra Plus Pure Performance 12 ks

Vychutnejte si vynikající chuť vody s filtrem Maxtra Plus Pure Performance. Díky filtru budete mít čistou a chutnou vodu vždy k dispozici.

můžete mít 12.12.

Brita Marella XL modrá vč. 2 ks filtru Maxtra Plus Philips Poddřezový filtrační systém s reverzní osmózou AUT3268
Brita Marella XL modrá vč. 2 ks filtru Maxtra Plus

Filtrační konvice Brita Marella patří mezi nejprodávanější modely této značky. S objemem 2 l přefiltrované vody se filtrační konvice hodí i do početnějších rodin nebo menších kanceláří.

můžete mít 12.12.

Filter Logic FL-402H filtr do filtrační konvice 12 ks Filter Logic FL-402H filtr do filtrační konvice 12 ks
Filter Logic FL-402H filtr do filtrační konvice 12 ks

Filter Logic FL-402H je náhradní filtr do filtrační konvice za Brita Maxtra. Filter Logic kvalitní filtrace za výhodnou cenu.

můžete mít 12.12.

SkyShowtime zdarma
BWT Roční balení náhradních filtrů + láhev Filter Logic FL-402H filtr do filtrační konvice 12 ks
BWT Roční balení náhradních filtrů + láhev

Roční balení 12 kusů filtrů BWT s unikátní patentovanou technologií obohacující přefiltrovanou vodu o hořčík. Filtry odstraňují z vody škodlivé látky a zlepšují chuť kohoutkové vody. Součástí je plochá láhev na pití o objemu 420 ml jako dárek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Verk 15768 Elektrické čerpadlo na vodní lahev USB Filter Logic FL-402H filtr do filtrační konvice 12 ks
Verk 15768 Elektrické čerpadlo na vodní lahev USB

Elektrická pumpa na čerpání vody z barelů a zásobníků pitné vody. Napájení pomocí USB. LED podsvícení. Vhodné na většinu standardních lahví.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Brita MAXTRA+ filtr Pure Performance - 6 ks Brita Maxtra Plus filtry - Pure Performance 6 ks
Brita MAXTRA+ filtr Pure Performance - 6 ks

Mikroperličky s aktivovaným uhlíkem na sebe vážou chlór a snižují obsah stopových nečistot, jako jsou vybrané herbicidy, pesticidy nebo farmaceutické látky. Extrémně hustá síťka zachycuje nečistoty z vodovodního potrub. Ekonomická a praktická varianta šetrná k životnímu prostředí.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Brita Maxtra Plus filtry - Pure Performance 6 ks Brita Maxtra Plus filtry - Pure Performance 6 ks
Brita Maxtra Plus filtry - Pure Performance 6 ks

Brita Maxtra Plus PP nahrazují předchozí filtr Maxtra a Maxtra+ a jsou kompatibilní se všemi filtračními konvicemi Brita. Filtr obsahuje větší množství aktivního uhlí, a proto je účinnější při odfiltrování chlóru, herbicidů, pesticidů a zbytků léčiv.

můžete mít 12.12.

Philips Originální filtr AquaClean CA6903/10 Brita Maxtra Plus filtry - Pure Performance 6 ks
Philips Originální filtr AquaClean CA6903/10

Filtr Philips Saeco AquaClean CA6903/10 Originální pro kávovary Saeco Philips Vhodné pro kávovary Saeco/Philips, jejichž nádoba na vodu je označena nálepkou AquaClean.

můžete mít 13.12. - 14.12.