Brita MaxtraPlus Pack 4 (3+1 zdarma)
629 Kč 559 Kč

BRITA Maxtra+ filtry nové generace pro ještě efektivnější filtraci vody mají vylepšené složení a o 25% lepší chuť. Balení obsahuje 4 kusy filtračních patron. Patrony sedí do všech konvic značky Brita.

BWT Náhradní filtry Mg2+ - balení 3ks
449 Kč 329 Kč

Náhradní filtry BWT Mg2+ – balení 3ks jsou vhodné i pro Brita Maxtra, Laica Biflux, Dafi Unimax, vyrobeno v Rakousku. Obohacuje pitnou vodu o ionty zdraví prospěšného hořčíku. Filtrací odstraníme škodlivé látky.

BWT Náhradní filtry Mg2+ - balení 9ks
1 199 Kč 949 Kč

Náhradní filtry BWT Mg2+ – balení 9ks jsou vhodné i pro Brita Maxtra, Laica Biflux, Dafi Unimax, vyrobeno v Rakousku. Obohacuje pitnou vodu o ionty zdraví prospěšného hořčíku. Filtrací odstraníme škodlivé látky.

Brita Pack 3 MAXTRAplus PO

Brita Pack 3 MAXTRAplus PO

Hodnocení: 4,8
539 Kč 449 Kč

Náhradní vodní filtr Brita Pack 3 MAXTRAplus PO. Balení obsahuje 3 kusy.

BWT VIDA bílá mechanická 3x filtr
499 Kč 449 Kč

Filtrační konvice BWT VIDA v bílé barvě s objemem 2,6 l a mechanickým indikátorem výměny filtru. Balení obsahuje 3 ks filtrů.

Brita Originální filtrační patrona Brita Maxtra+ (6 ks)
799 Kč

Brita Maxtra Plus Pure Performance nahrazují předchozí filtr Maxtra a Maxtra+ a jsou kompatibilní se všemi filtračními konvicemi Brita, které používají filtr Maxtra, nebo Maxtra+. Díky nové technologii Micro Flow je voda o 25% chutnější než tomu bylo doposud.

Laica F4M Bi-flux filtr 4ks

Laica F4M Bi-flux filtr 4ks

Hodnocení: 4,8
419 Kč

Bi-flux filtr s pětistupňovou filtrací vody, určen do filtračních konvic na pitnou vodu Laica a dalších značek. Redukuje těžké kovy, chlór, vodní kámen, herbicidy a pesticidy, zlepšuje chuť a kvalitu vody.

Brita Aluna XL vč. 3x Maxtra+-32%
699 Kč 472 Kč

Akce

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 3,1 litru přefiltruje 2 litry vody. Brita Aluna disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a tři filtry.

MAXXO UNI filtry 12 ks

MAXXO UNI filtry 12 ks

Hodnocení: 4,3
999 Kč 979 Kč

Vodní filtry MAXXO UNI 12 ks jsou kompatibilní s filtračními systémy BWT, Laica Biflux a Brita Maxtra. Odstraňují nežádoucí látky, které negativně ovlivňují vzhled a chuť vody z vodovodu. Významně redukují obsah chloru a jeho organických sloučenin, vodního kamene, zakalení.

BWT Roční balení náhradních filtrů + sportovní láhev na pití
1 329 Kč

Balení 12 ks filtrů BWT, které vydrží celý rok. BWT vodní filtry s unikátní patentovanou technologií obohacují přefiltrovanou vodu o hořčík. Filtrací vody odstraňujeme škodlivé látky, jako je olovo, kadmium, zinek a měď. V balení najdete zdarma sportovní láhev.

MAXXO Náhradní vodní filtry 3+1
349 Kč 329 Kč

Filtry nové generace MAXXO UNI, balení 3+1 – kompatibilní s filtračními systémy BWT, LAICA Biflux, Brita Maxtra. Odstraňují nežádoucí látky, které negativně ovlivňují chuť a vzhled vody z kohoutku.

Brita ON TAP vodní filtrační systém na vod.baterii
1 599 Kč

Vodní filtr od značky Brita ON TAP vodní filtrační systém na vod.baterii určen k montáži přímo na vodovodní kohoutek. Jeho kapacita je 600 l, digitální odečet informuje o momentálním stavu. Dopřejte si čistou vodu bez mikroplastů pokaždé, když otočíte kohoutkem.

BWT Roční balení náhradních filtrů + láhev
1 299 Kč

Roční balení 12 kusů filtrů BWT s unikátní patentovanou technologií obohacující přefiltrovanou vodu o hořčík. Filtry odstraňují z vody škodlivé látky a zlepšují chuť kohoutkové vody. Součástí je plochá láhev na pití o objemu 420 ml jako dárek.

Brita Aluna Memo bílá 2,4 L (včetně 3MX+)
730 Kč 609 Kč

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Aluna Memo bílá disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a tři filtry.

Brita STARTERPACK Marella černá vč. 3 ks filtru
719 Kč

Novinka

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Marella Starter pack (vč. 3MX+) disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a tři filtry.

Laica Bi-Flux Cartridge Mineralbalance 3ks M3M
449 Kč

Laica Bi-Flux Cartridge M3M zachovává rovnováhu minerálů ve vodě, zejména hořčíku a vápníku, zatímco redukuje těžké kovy, chlór, herbicidy a pesticidy. Kapacita jednoho filtru 150l/30dní.

Laica MikroPLASTIK-STOP filtrační konvice
1 399 Kč

Filtrační konvice Laica MikroPLASTIK-STOP disponuje dvojitým filtračním systémem pro redukci mikroplastu ve vodě. Redukuje také těžké kovy, chlór, vodní kámen, herbicidy a pesticidy. Mechanický indikátor upozorňuje na stav Bi-flux filtru.

Brita Marella Cool Memo bílá PO
589 Kč

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Marella Cool Memo bílá PO disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a jeden filtr.

Barrier Standard náhradní filtrační patrona, 3 ks
399 Kč

Náhradní filtrační patrony značky Barrier zajistí komplexní odfiltrování organických a anorganických nečistot a odstranění nepříjemného zápachu a pachuti z vody z vodovodního kohoutku. Balení obsahuje 3 kusy.

DAFI Classic Standard náhradní filtry 2 ks
219 Kč

Výměnná náplň pro filtrační konvici na vodu DAFI. Filtr eliminuje nežadoucí látky jako rtuť, olovo, chlór, odstraní všechny nečistoty a upraví tvrdost vody a pH. Vhodný pro filtrační konvice s označením Classic.

MAXXO UNI filtry 12 ks + sportovní láhev
1 119 Kč 1 099 Kč

Vodní filtry MAXXO UNI 12 ks jsou kompatibilní s filtračními systémy BWT, Laica Biflux a Brita Maxtra. Odstraňují nežádoucí látky, které negativně ovlivňují vzhled a chuť vody z vodovodu. Významně redukují obsah chloru a jeho organických sloučenin, vodního kamene, zakalení. Sportovní láhev zdarma.

Laica Carmen set filtrační konvice + 3ks filtrů Bi-flux-36%
699 Kč 444 Kč

Akce

Set obsahující filtrační konvici Carmen v červené barvě a tři kusy filtrů Bi-Flux. Konvice na vodu s digitálním indikátorem stavu filtru a celkovým objemem 2,3l. Praktický otvor pro rychlé plnění.

Brita Originální filtrační patrona Brita Maxtra+ (4 ks)
559 Kč

Brita Maxtra Plus Pure Performance nahrazují předchozí filtr Maxtra a Maxtra+ a jsou kompatibilní se všemi filtračními konvicemi Brita, které používají filtr Maxtra, nebo Maxtra+. Díky nové technologii Micro Flow je voda o 25% chutnější než tomu bylo doposud.

BWT VIDA bílá mechanická 1x filtr
269 Kč

Filtrační konvice BWT VIDA v bílé barvě o objemu 2,6 l s mechanickým ukazatelem výměny filtru. Balení obsahuje jeden filtr.

Brita Elemaris XL Meter černá PO
1 079 Kč

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 3,5 litru přefiltruje 2,2 litru vody. Brita Elemaris XL Meter černá PO disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a jeden filtr.

BWT SLIM MEI 3,6 l + 2x filtr
499 Kč 399 Kč

Filtrační konvice BWT Slim s objemem 3,6 l, který je největší na trhu. Mechanický indikátor výměny filtru a 2 ks filtrů v balení. Vhodná do dveří všech běžných ledniček.

Barrier Hardness náhradní filtrační patrona, 3 ks
459 Kč

Náhradní filtrační patrony značky Barrier efektivně redukují nadměrnou tvrdost vody z vodovodního kohoutku, odstraňují nečistoty, chlór, měď, olovo a další prvky, které běžná voda obsahuje. Patrona zvládne přefiltrovat zhruba 350 l vody. Balení obsahuje 3 kusy.

MAXXO Náhradní vodní filtry 8ks
699 Kč 679 Kč

Filtry nové generace MAXXO UNI odstraňují nežádoucí látky, které negativně ovlivňují chuť a vzhled vody z kohoutku. Významně redukují obsah chloru a jeho organických sloučenin.

Laica Carmen Lucia filtrační konvice, modrá
649 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Filtrační konvice má ideální velikost do dveří chladničky, QuickFill otvor pro rychlé plnění, držadlo a indikátor v modré barvě. Balení obsahuje 1× Bi-flux filtr. Ideální i pro vaše spotřebiče.

Brita Aluna Cool Memo bílá PO
459 Kč

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Aluna Cool Memo bílá PO disponuje displejem, elektronickým indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a jeden filtr.

Laica F2M Bi-flux filtry, 2 ks
289 Kč

Náhradní filtry do filtračních konvic Bi-flux redukují těžké kovy, chlór, bakterie, vodní kámen, herbicidy a pesticidy ve vodě. Vynikají 5 stupňoviu filtrací a jeden kus přefiltruje až 150 l vody za měsíc. Balení obsahuje 2 kusy.

Orion Náhradní filtry do konvice CARBO 3 ks
359 Kč

Náhradní filtrační patrony do filtračních konvic snižují obsah vodního kamene, odstraňují nežádoucí látky jako chlor, které ovlivňují chuťové a pachové vlastnosti vody.

Philips náhradní filtr AWP201/10, 3 ks balení
539 Kč 449 Kč

Náhradní filtry Philips AWP201/10 v balení po třech kusech. 4stupňová mikrofiltrace – netkaná textilie, granulovaný aktivní uhlík, pryskyřice a další vrstvy netkané textilie. Snižuje množství těkavých organických látek, pesticidů a až 99 % olova a chlóru. Snižuje tvrdost vody. Zachovává prospěšné minerály.

Brita Classic patrony 3 ks

Brita Classic patrony 3 ks

Hodnocení: 4,7
597 Kč 489 Kč

Set tří náhradních patron pro filtrační konvice BRITA Aluna. Výměnná náplň Classic do vašeho vodního filtru BRITA vám připraví čistou a chutnou vodu pro použití v různých nápojích, i na vaření.

Laica Tosca set filtrační konvice + 4ks filtrů Bi-flux
699 Kč 599 Kč

Set obsahující filtrační konvici Tosca v zelené barvě a čtyři kusy filtrů Bi-Flux. Konvice na vodu s digitálním indikátorem stavu filtru a celkovým objemem 2,3l. Praktický otvor pro rychlé plnění.

Brita Marella modrá, 2,4 PO
529 Kč

Novinka

Filtrační konvice s celkovou kapacitou 2,4 litru přefiltruje 1,4 litru vody. Brita Marella Cool PO disponuje displejem, digitálním indikátorem výměny filtru a je vhodná do myčky nádobí. Balení obsahuje konvici a jeden filtr.

Filtrační konvice

Přestaňte se tahat s balíky PET lahví a zažeňte žízeň čerstvě přefiltrovanou kohoutkovou vodou již toto léto. Vyberte si svou filtrovací konvici na Mall.czMALL.CZ – příroda i vaše peněženka váš nákup ocení. Na skladě pro vás máme připravené oblíbené značky filtračních konvic oblíbené značky filtračních konvic Brita, Laica, Orion a mnoho dalších.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Filtrační konvice a vodní filtry.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Filtrační konvice a vodní filtry výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Filtrační konvice a vodní filtry akce.