Počet nalezených produktů: 292

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Apple kožené pouzdro Folio na iPhone XS, černá MRWW2ZM/A
2 799 Kč
2 749 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Otevírací pouzdro pro lepší ochranu mobilního telefonu Apple iPhone XS, z činěné kůže, výstelka z mikrovlákna, kapsy na bankovky, účtenky a několik karet.


CellularLine pouzdro Book Essential, LG Zero, černé
496 Kč

456 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní pouzdro typu kniha CellularLine Book Essential pro mobilní telefon LG Zero. Pouzdro zhotovené z kůže ochrání vložený telefon před nepříjemnostmi v podobě škrábanců a jiného mechanického poškození.


CellularLine pouzdro typu kniha Book Essential pro LG G5, černé
496 Kč

456 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický flipový kryt CellularLine Book Essential pro váš telefon LG G5 v černém desingu, vyrobené z imitace kůže. Pouzdro ochrání mobilní telefon před nečistotami, škrábanci a zmírní případný pád. Pohodlné ovládání aniž by jste telefon museli z pouzdra vyjímat.


Celly Pouzdro typu kniha CELLY Wally pro Huawei Honor 7C, PU kůže, černé WALLY753
399 Kč

Elegantní a praktické pouzdro typu kniha CELLY Wally v novém designu, navržené přímo pro váš telefon. Pouzdro je vyrobeno z kvalitní a odolné PU kůže se stylovým obšitím, zaručí dostatečnou ochranu před pády i jiným poškozením. Odklápěcí přední část pouzdra kryje displej telefonu a je jištěna zavíráním na magnet.


Celly Pouzdro typu kniha CELLY Wally pro Nokia 7 Plus, PU kůže, černé WALLY731
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní ochranné pouzdro typu kniha je určeno pro Nokia 7 Plus, vyrobeno z elegantní PU kůže, ochrana před nárazy, poškrábáním a prachem; magnetický uzávěr, snadný přístup ke všem tlačítkům a konektorům, možnost použití jako stojánek, kapsy pro různé karty a peníze.


Celly Pouzdro typu kniha CELLY Wally pro Xiaomi Redmi 5, PU kůže, černé WALLY732
399 Kč

Kvalitní ochranné pouzdro typu kniha je určeno pro Xiaomi Redmi 5, vyrobeno z elegantní PU kůže, ochrana před nárazy, poškrábáním a prachem; magnetický uzávěr, snadný přístup ke všem tlačítkům a konektorům, možnost použití jako stojánek, kapsy pro různé karty a peníze.


Fixed Pouzdro typu kniha FIXED Opus pro Honor View 10, černé
447 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní pouzdro FIXED Opus typu kniha navržené přesně na míru vašeho telefonu. Zajistí maximální ochranu vašeho zařízení proti pádům, škrábancům a nečistotě. Přesto zůstává zachován přístup ke všem ovládacím prvkům a fotoaparátu, bez nutnosti vyndavat telefon z pouzdra. Odklápěcí přední strana má zavírání na magnet a plně chrání displej zařízení. Navíc má na vnitřní straně praktické kapsy na kreditní karty a bankovky.


Celly Pouzdro typu kniha Prestige pro Apple iPhone XS Max, PU kůže, černé PRESTIGE999BK
499 Kč

Novinka

Prémiové pouzdro typu kniha CELLY Prestige nabízí elegantní a praktický doplněk pro váš telefon. Pouzdro je vyrobeno z kvalitní a odolné PU kůže se stylovým obšitím, zaručí dostatečnou ochranu před pády i jiným poškozením. Ultra tenké provedení pouzdra oceníte zejména při nošení v kapse, oproti jiným pouzdrům je CELLY Prestige na první pohled štíhlejší. Po otevření najdete dvě kapsy na kreditní karty, bankovky nebo jiné drobnosti. Tvrzený TPU kryt uvnitř pouzdra je vyroben přesně na míru danému typu telefonu. Všechna ovládací tlačítka jsou plně přístupná, stejně tak i nabíjecí konektor a reproduktory. Na zadní straně pouzdra je otvor pro fotoaparát navržený přímo na daný model telefonu. Díky důmyslné konstrukci jde pouzdro nastavit do praktické pozice stojánku, kterou oceníte zejména při sledování filmů nebo videohovoru. S pouzdrem CELLY Prestige získáte dostatečnou ochranu pro váš telefon v elegantním a stylovém provedení.


Celly Pouzdro typu kniha pro Huawei Y7 (2018)/Y7 Prime (2018), PU kůže, černé WALLY762
399 Kč
390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní a praktické pouzdro typu kniha CELLY Wally v novém designu, navržené přímo pro váš telefon. Pouzdro je vyrobeno z kvalitní a odolné PU kůže se stylovým obšitím, zaručí dostatečnou ochranu před pády i jiným poškozením. Odklápěcí přední část pouzdra kryje displej telefonu a je jištěna zavíráním na magnet. Po otevření najdete trojici kapes na kreditní karty a jednu větší kapsu na bankovky. Transparentní TPU kryt uvnitř pouzdra je vyroben přesně na míru danému typu telefonu.


Celly Pouzdro typu kniha pro Nokia 5.1/Nokia 5 (2018), PU kůže, černé WALLY765
499 Kč

399 Kč

Elegantní a praktické pouzdro typu kniha CELLY Wally v novém designu, navržené přímo pro váš telefon. Pouzdro je vyrobeno z kvalitní a odolné PU kůže se stylovým obšitím, zaručí dostatečnou ochranu před pády i jiným poškozením. Odklápěcí přední část pouzdra kryje displej telefonu a je jištěna zavíráním na magnet.


Celly Pouzdro typu kniha Wally pro Apple iPhone 8, PU kůže, černé
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní pouzdro typu kniha Celly Wally pro Apple iPhone 8. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru z PU kůže, zajišťuje kompletní ochranu vašeho telefonu proti mechanickému poškození i proti nečistotám.


Celly Pouzdro typu kniha Wally pro Apple iPhone XR, PU kůže, černé WALLY998
399 Kč
389 Kč

Novinka

Elegantní a praktické pouzdro typu kniha CELLY Wally v novém designu, navržené přímo pro váš telefon. Pouzdro je vyrobeno z kvalitní a odolné PU kůže se stylovým obšitím, zaručí dostatečnou ochranu před pády i jiným poškozením. Odklápěcí přední část pouzdra kryje displej telefonu a je jištěna zavíráním na magnet. Po otevření najdete trojici kapes na kreditní karty a jednu větší kapsu na bankovky.


Celly pouzdro typu kniha Wally pro Honor 9 Lite, PU kůže, černé WALLY711
399 Kč

Kvalitní ochranné pouzdro typu kniha je určeno pro Honor 9 Lite, vyrobeno z elegantní PU kůže, ochrana před nárazy, poškrábáním a prachem; magnetický uzávěr, snadný přístup ke všem tlačítkům a konektorům, možnost použití jako stojánek, kapsy pro různé karty a peníze.


Celly pouzdro Wally, Galaxy J3 (2016), černé
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pouzdro typu kniha CELLY Wally vyrobené z elegantní PU kůže dokonale lemuje tvar vašeho telefonu Samsung Galaxy J3 (2016)


Celly pouzdro Wally, Galaxy J7 (2016), černé
399 Kč

349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pouzdro typu kniha CELLY Wally vyrobené z elegantní PU kůže dokonale lemuje tvar vašeho telefonu Samsung Galaxy J7 (2016)


Celly pouzdro Wally, Honor 8, černá
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní pouzdro typu kniha CELLY Wally, které je vyrobeno přímo na míru smartphonu Honor 8.