Under Armour SOCCER SOLID OTC M
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské fotbalové ponožky, konstruované pro maximální pohodlí při nošení.Tvarovaná pata a podpora klenby pro nižší únavu nohou.Použitý materiál odvádí pot a rychleji vysychá.Technologii anti-odor zabraňující růstu bakterií způsobující zápach.V balení jeden pár.

Adidas Stulpny ARSENAL FC 19/20 domácí Ostatní: vel. 37/39
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DOMÁCÍ ŠTULPNY ARSENALPOHODLNÉ NOŠENÍ NA STADIONU I NA ULICI.Tyto pohodlné fotbalové štulpny využiješ během tréninku i při fandění na tribuně. Štulpny příjemně zpevní klenbu i kotník a spolehlivě odpruží vysoce namáhané oblasti. Díly ze síťoviny se postarají o lepší prodyšnost.

Adidas Stulpny ARSENAL FC 19/20 venkovní Ostatní: vel. 37/39
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

VENKOVNÍ ŠTULPNY ARSENALPOHODLNÉ NOŠENÍ NA STADIONU I NA ULICI.Tyto pohodlné fotbalové štulpny využiješ během tréninku i při fandění na tribuně. Štulpny příjemně zpevní klenbu i kotník a spolehlivě odpruží vysoce namáhané oblasti. Díly ze síťoviny se postarají o lepší prodyšnost.

Adidas Stulpny BAYERN MNICHOV 20/21 domácí Ostatní: vel. 37/39
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DOMÁCÍ ŠTULPNY FC BAYERNSAVÉ ŠTULPNY PRO FANOUŠKY FC BAYERNU MNICHOV.Tyto fotbalové štulpny FC Bayernu Mnichov jsou součástí domácí soupravy tohoto klubu. Mají kompresní zóny, které ti dokonale zpevní nohu. Lehké polstrování se postará o potřebné pohodlí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Fotbalové štulpny.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Fotbalové štulpny výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Fotbalové štulpny akce.