Adidas Trenky REAL MADRID 19 sweat black Velikost: S
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šortky Real Madrid SweatŠortky pro hrdé fanoušky Realu. Ukaž svoji podporu Realu Madrid. Tyto fotbalové šortky se pyšní zlatými detaily, které oslavují úspěchy tohoto klubu. Zdobí je zajímavé prvky, jako je natištěný název klubu na stahovacích šňůrkách a vyšívaný znak na nohavici.

Adidas Trenýrky ARSENAL FC 19/20 domácí Velikost: XL
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DOMÁCÍ ŠORTKY ARSENALOBLÉKNI BARVY SVÉHO TÝMU.Pohodlné fotbalové šortky pro fanoušky Arsenalu. Tyto fotbalové šortky jsou vyrobené z lehkého materiálu, který odvádí pot od pokožky. Zdobí je klubový znak.

Adidas Trenýrky ARSENAL FC 19/20 venkovní Velikost: S
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Venkovní šortky ArsenalVenkovní šortky pro věrné fanoušky.Pohodlné fotbalové šortky pro fanoušky Arsenalu. Tyto fotbalové šortky jsou vyrobené z lehkého materiálu, který odvádí pot od pokožky. Zdobí je klubový znak.

Adidas Trenýrky BAYERN MNICHOV 20/21 domácí Velikost: XL
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DOMÁCÍ ŠORTKY FC BAYERNZÁPASOVÉ ŠORTKY, KTERÉ TI DOPŘEJÍ POHODLÍ.Tyto fotbalové šortky FC Bayernu Mnichov jsou součástí domácí soupravy tohoto klubu. Díky měkkému savému materiálu v nich budeš mít při fandění pohodlí.

Adidas Trenýrky JUVENTUS FC 19/20 domácí Velikost: XXL
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šortky Juventus HomeFotbalové šortky v domácích barvách Juventusu.Tyto fotbalové šortky se pyšní domácími barvami Juventusu. Jsou vyrobené z lehké savé tkaniny, která tě udrží v suchu. Jsou určené pro fanoušky a mají mírně volnější střih než šortky, které nosí hráči při utkáních.

Adidas Trenýrky MANCHESTER UNITED 19/20 domácí Velikost: XXL
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šortky Manchester United HomeŠortky v barvách Manchesteru United.Tyto fotbalové šortky se pyšní domácími barvami Manchesteru United. Jsou vyrobené z lehké savé tkaniny, která tě udrží v suchu. Jsou určené pro fanoušky a mají mírně volnější střih než šortky, které nosí hráči při utkáních.

Adidas Trenýrky MANCHESTER UNITED 20/21 domácí Velikost: M
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

ŠORTKY PRO FANOUŠKY MANCHESTERU UNITED.Domácí barvy Manchesteru United ti budou slušet. Tyto fotbalové šortky jsou streetovou verzí šortek, které hráči oblékají při domácích zápasech na stadionu Old Trafford. Jsou vyrobené z měkké tkaniny, která tě udrží v suchu.

Adidas Trenýrky REAL MADRID 19/20 domácí Velikost: S
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ŠORTKY Real Madrid HOMEFOTBALOVÉ ŠORTKY V DOMÁCÍCH BARVÁCH REALU MADRID.Tyto fotbalové šortky se pyšní domácími barvami Realu Madrid. Jsou vyrobené z jemné savé tkaniny, která tě udrží v suchu. Jsou určené pro fanoušky a mají mírně volnější střih než šortky, které nosí hráči při utkáních.

Adidas Trenýrky REAL MADRID 20/21 domácí Velikost: S
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

BÍLÉ DOMÁCÍ ŠORTKY PRO FANOUŠKY REALU MADRID.Při utkáních na domácím stadionu Bernabéu oblékají hráči Realu Madrid soupravu inspirovanou pouličním uměním španělské metropole. Tyto fotbalové šortky pro fanoušky jsou verzí domácích šortek Realu Madrid.

Joma trenky Nobel
359 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Katalogové číslo: 100053.450

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Fotbalové trenky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Fotbalové trenky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Fotbalové trenky akce.