Taft Invisible Power stylingový gel 150 ml
103 Kč

Vlastnosti Bez alkoholu, bez pocitu slepených vlasů a beze zbytků Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíAplikujte na suché nebo mokré vlasy. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu – čeština Instalační jazyk – češtinaJazyky na…

Alcina Formovací gel na vlasy Strong (Shaping Gel) 100 ml
298 Kč 219 Kč

Formovací gel na vlasy Strong je určen pro všechny typy vlasů, který poskytuje extra silné zpevnění. Je vhodný i pro extravagantní účesy, které udrží na svém místě opravdu dlouho. Dodává vlasům hedvábný lesk, aniž by je slepoval či zatěžoval. .

Taft Taft Ultra strong Pěnové tužidlo 150 ml (Německo)
60 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.

Taft Taft Ultra pure Lak na vlasy 250ml (Německo)
70 Kč

VAROVÁNÍ. Extrémně hořlavý. Nádobka je pod tlakem. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení – Zákaz kouření.

Londa Extra silný gel na vlasy Swap It (X-Strong Gel)
236 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Extra silný gel na vlasy Swap It nabízí stupeň fixace 3. S jeho pomocí vytvarujete hravě jakýkoliv účes, dodává vlasům intenzivní lesk, nezatěžuje je a velmi snadno se z vlasů vymývá. Gel je obohacen o UV filtr a vitamín B5, které vlasy chrání před poškozením a dodávají výživu.

Syoss Gel na vlasy Max Hold Gel (High Shine Extra Strong Hold) 250 ml
92 Kč

Gel na vlasy Max Hold Gel je snadno tvarovatelný stylingový přípravek, který poskytuje perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností. Byl vyvinutý a testovaný kadeřníky – zajistí vám až na 48 hodin mega silnou fixaci účesu. Dobře se vymývá a nezanechává zbytky.

NYCE LUXURY STYLING VOLUME SEA WATER - objemová voda (150 ml)
660 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

NYCE LUXURY STYLINGVOLUME SEA WATER – objemová mořská voda. Texturující voda ve spreji s trochou soli a cukru, která dodává celistvost a objem. Ideální pro velký objem, a to i v případě jemných vlasů, nebo pro plážový look.

Wella Wella Professionals Invigo Color Brilliance Miracle BB Spray 150 ml
250 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Miracle BB Spray – Zkrášlující sprej pro oživení barvy, snadné rozčesávání a vyhlazení barvených vlasů. S technologií Anti-Oxidant Shield. S microcitrusem. Naneste do délek a konců vlhkých vlasů. Neoplachujte. UPOZORNĚNÍ: nestříkejte do očí, případně je důkladně vypláchněte.

HAIR COMPANY Matující tvarující vosk Hair Company (100 ml)
150 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silně fixační vosk pro nekonečné, kreativní tvarování účesu, vytvoření konvenčního i nekonvenčního účesu: snadné modelování rukama umožňuje vytvořit a doladit rozmanité efekty. Díky látce Luminescence, která odráží světlo ve vlasech, jsou vlasy lesklejší a plné vitality.

Taft Power Activity stylingový gel 150 ml
134 Kč

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíAplikujte na suché nebo mokré vlasy. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu – čeština Instalační jazyk – češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaRumunštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční…

Wella Wella Professionals Invigo Color Brilliance Booster 100 ml
400 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zvýrazňovač barvy – koncentrované složky pro extra živost barvy. S vitamínem E a s mikrocitrusem. Naneste do vlhkých umytých vlasů před použitím masky nebo kondicionéru. Nechte 5 min působit, poté důkladně opláchněte. UPOZORNĚNÍ: Hořlavina. Nekuřte, nepoužívejte v blízkosti plamene.

Wella Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Frizz Control Cream 150 ml
260 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Frizz Control Cream – Okamžitě pomáhá proti krepatění díky narovnání nezkrotných vlasů a vyživení. Zanechává vlasy měkké, zářící a plné vitality. S Nutri-Enrich Complexem a s plody Goji. Naneste do délek a konců vlhkých vlasů a pročešte. Neoplachujte. Vlasy upravte jako obvykle.

Wella Wella Professionals Invigo Volume Foam 150ml
250 Kč

Bodyfying Foam – Dodává do vlasů svěží objem a měkkost na dotek. Podporuje styling a zamezuje statické elektřině. Se Spring Force Blend. S extraktem z bavlny. Naneste rovnoměrně do vlhkých, šamponem umytých vlasů a pročešte. Neoplachujte. Pro maximální efekt vysušte fénem.

got2b Rise n Shine lak na vlasy 300 ml (Německo)
79 Kč

Upozornění: Extrémně hořlavý! Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení – Zákaz kouření.

Taft Taft 7 Days Lak na vlasy 250 ml (Německo)
70 Kč

Varování:Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.

Wella Wella Professionals Invigo Nutri Booster 100 ml
400 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Booster – koncentrované složky pro extra výživu. S plody goji. Naneste do vlhkých umytých vlasů před použitím masky nebo kondicionéru. Nechte 5 min působit, poté důkladně opláchněte. UPOZORNĚNÍ: Hořlavina. Nekuřte, nepoužívejte v blízkosti plamene. Používejte pouze v dobře větraných prostorech.

Wella Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Wonder Balm 150 ml
250 Kč

Wonder Balm od Wella Professionals je bezoplachový, hloubkově vyživující balzám pro suché a poškozené vlasy. Pro hladkost, lesk, ovladatelnost a pohyb. S Nutri-Enrich Complexem a s plody Goji. Naneste do délek a konců vlhkých vlasů. Neoplachujte. Vlasy upravte jako obvykle.

AGEO Garnier Style Shine vosk 75 ml
126 Kč

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu – angličtina Instalační jazyk – češtinaJazyky na baleníČeštinaDánštinaAngličtinaFinštinaMaďarštinaNorštinaSlovenštinaŠvédština

Alcina Formovací gel na vlasy Strong - (Shaping Gel) Objem: 100 ml
236 Kč

Formovací gel na vlasy Strong je určen pro všechny typy vlasů, který poskytuje extra silné zpevnění. Je vhodný i pro extravagantní účesy, které udrží na svém místě opravdu dlouho. Dodává vlasům hedvábný lesk, aniž by je slepoval či zatěžoval.

Alcina Gel na vlasy Extra Strong (Power Gel) 100 ml
278 Kč 257 Kč

Gel na vlasy Extra Strong je určen pro všechny typy vlasů, které vyžadují extra silné zpevnění. Gel je vhodný především pro extravagantní účesy, kdy oceníte jeho dlouhodobé a extrémně silné zpevnění. Neslepuje vlasy a snadno se vyčesává. .

Alcina Gel na vlasy se silnou fixací For Men (Ultimate Gel) 100 ml
278 Kč 208 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Gel na vlasy se silnou fixací For Men od značky Alcina je určen pro všechny typy vlasů. Dodává jim dlouhotrvající a nekompromisní zpevnění, aniž by vlasy slepoval. Jeho speciální struktura umožňuje rychlou a jednoduchou úpravu stylingu. Nezanechává ve vlasech stopy a dobře se vyčesává.

Alcina Gel pro lesk vlasů Strong (Pearl Gel) 100 ml
278 Kč 222 Kč

Gel pro lesk vlasů Strong je určen pro všechny typy vlasů. Nabízí vlasům intenzivní a flexibilní zpevnění, navíc dodá vlasům perleťový efekt a lesk. Vlasy nezatěžuje a neslepuje, díky speciální 24hodinové hydratační formuli s panthenolem pěstí i suché a narušené vlasy. .

Alcina Matující vosk na vlasy For Men - (Matt-Wax) M Objem: 75 ml
312 Kč

Matující vosk na vlasy For Men dodá vašemu účesu flexibilní zpevnění a sametově matný finiš. Vosk je vhodný i ke zdůraznění některých partií účesu, vytváří přirozený účes a nezanechává mokrý vzhled. Je také vhodný pro muže, kteří chtějí vlasy v průběhu dne přestylovat.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Gely na vlasy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Gely na vlasy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Gely na vlasy akce.