Alcina Formovací gel na vlasy Strong (Shaping Gel) 100 ml
289 Kč

Novinka

Formovací gel na vlasy Strong je určen pro všechny typy vlasů, který poskytuje extra silné zpevnění. Je vhodný i pro extravagantní účesy, které udrží na svém místě opravdu dlouho. Dodává vlasům hedvábný lesk, aniž by je slepoval či zatěžoval. .


Alcina Gel na vlasy Extra Strong (Power Gel) 100 ml
269 Kč

Novinka

Gel na vlasy Extra Strong je určen pro všechny typy vlasů, které vyžadují extra silné zpevnění. Gel je vhodný především pro extravagantní účesy, kdy oceníte jeho dlouhodobé a extrémně silné zpevnění. Neslepuje vlasy a snadno se vyčesává. .


Alcina Gel na vlasy se silnou fixací For Men (Ultimate Gel) 100 ml
269 Kč

Novinka

Gel na vlasy se silnou fixací For Men od značky Alcina je určen pro všechny typy vlasů. Dodává jim dlouhotrvající a nekompromisní zpevnění, aniž by vlasy slepoval. Jeho speciální struktura umožňuje rychlou a jednoduchou úpravu stylingu. Nezanechává ve vlasech stopy a dobře se vyčesává.


Alcina Gel pro lesk vlasů Strong (Pearl Gel) 100 ml
269 Kč

Novinka

Gel pro lesk vlasů Strong je určen pro všechny typy vlasů. Nabízí vlasům intenzivní a flexibilní zpevnění, navíc dodá vlasům perleťový efekt a lesk. Vlasy nezatěžuje a neslepuje, díky speciální 24hodinové hydratační formuli s panthenolem pěstí i suché a narušené vlasy. .


Alcina Gel-vosk na vlasy Natural (Gel Wax) 100 ml
299 Kč

Novinka

Gel-vosk na vlasy Natural je určeno pro všechny typy vlasů – především pro kratší účesy. Nabízí vašemu účesu přirozené a flexibilní zpevnění. Zanechá vlasy lesklé a přirozeně hebké. .


Axe Krémový gel na vlasy Adrenaline Extreme Look (Cream Gel) 125 ml
105 Kč

Krémový gel na vlasy Adrenaline Extreme Look od značky Axe je určený pro všechny typy vlasů, kterým poskytuje velmi silnou fixaci. Jeho krémovou texturu si prostě zamilujete! Tento produkt pro úpravu vlasů se stane neodmyslitelnou součástí  vašeho každodenního stylingu.


got2b Stylingový gel na vlasy Glued (Water Resistant Spiking Glue) 150 ml
119 Kč

Stylingový gel na vlasy Glued pro muže je speciálně vyvinutý přípravek pro vytvoření extravagantního účesu. Díky ultra jemné receptuře můžete snadno dosáhnout nejlepších účesů s extrémním zpevněním. Gel vlasy neslepuje, nezanechává zbytky a snadno se vyčesává.


Matrix Stylingový krém na vlasy 3v1 (Cream Paste) 49 ml
199 Kč

Matrix Style Link Play stylingový krém 3 v 1 je multifunkční přípravek, který se nanáší snadno jako krém, ve vlasech drží jako vosk a tvaruje jako stylingová vlasová pasta. Nelepí a nezanechává ve vlasech zbytky. .