Garmin Drive 51S Lifetime Europe45 Plus

Hodnocení: 5 1 hodnocení Značka: Garmin Náš kód: 1043573

Doprava zdarmaAkce

Akce platí do 31.1.2019 nebo do vyprodání zásob.

Garmin Drive 51S Lifetime Europe45 Plus

Podrobná mapa celé Evropy s bezplatnými aktualizacemi; 5" displej s duální orientací; Asistent řazení do jízdních pruhů; upozornění na povolenou rychlost, ostré zatáčky, dopravní kamery atd.; náhledy křižovatek; body zájmu včetně databáze Foursquare a TripAdvisor; dopravní informace prostřednictvím mobilní aplikace SMARTphone Link; možnost připojení zpětné kamery BC-30. Celý popis

2390
5 1
2 390 Kč včetně RP a DPHMaloobchodní cena: 4 290 Kč, Ušetříte 1 900 Kč (44 %)
Cena s MALL kartou:
390 Kč
více info zde
Momentálně nedostupné
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

Popis

Popis produktu

Garmin Drive 51S Lifetime Europe45 Plus

Nová řada automobilových navigací Garmin Drive přináší vylepšené funkce mezi základní modely navigací. Garmin Drive 51S je cenově zajímavá širokoúhlá navigace v tenkém designu pro pohodlné a bezpečné cestování. Oceníte její 5" velký dotykový displej, jednoduché ovládání, aktuální informace Smartphone Link a českou hlasovou navigaci. Součástí této verze navigace Garmin jsou předehrané mapy celé Evropy s doživotní aktualizací. Navigace poskytuje perfektní navádění a také jednoduché používání i za jízdy. Pokud je potřeba dohrát další mapy, mimo vestavěných, spolehlivě je nahrajete na rozšířenou paměť volitelné microSD karty.

Ovládání a bezpečná jízda

Jak je již u Garmin navigací zvykem, ani tento model nepostrádá nejdůležitější funkce navigace na cestách. Navigace je schopna poskytovat jasnější navigační instrukce díky technologii Garmin Real Directions, například: „Za nádražím odbočte vpravo". Při jízdě vás upozorní na vaši rychlost, ukáže řazení do pruhů, náhledy křižovatek tak, abyste vždy přesně a včas věděli, kam máte zahnout. Upozorní vás na měření rychlosti a s vysoce citlivou GPS vás dovede přesně tam, kam potřebujete. Ovládaní nastavení a celé navigace je velmi jednoduché a pomocí obrazových ikon dojdete tam, kam potřebujete. Ovládání i hlasová navigace jsou v českém jazyce. Vyhledávání je pak zavedeno i pomocí orientačních a popisných čísel, můžete tak pohodlně vyhledávat i v menších vesnicích.

Aktuální informace Smartphone Link

S chytrým telefonem a připojením na internet můžete také využít živých dopravních informací pomocí aplikace Smartphone Link, která je zdarma ke stažení. Tato aplikace posílá do navigace nejčerstvější živé dopravní zpravodajství.

Chytrý pomocník na cestách

Můžete využít funkcí asistenta řazení do jízdních pruhů či náhledů křižovatek Junction View (náhled na křižovatky s navigačními tablemi z pohledu řidiče), nebo předehrané databáze bodů zájmu (tzv. POI bodů) a to včetně rozsáhlých databází Foursquare a TripAdvisor. Navigace vás dokáže upozornit i na omezení rychlosti v projížděném úseku, disponuje funkcí „Kde jsem“ pro snadnější nalezení např. nejbližší nemocnice, stanice policie a ostatních důležitých bodů. Rozšiřitelná vnitřní paměť pomocí karty micro SD, vám umožní použít i další mapové podklady. Jako pomocníka při couvání lze k navigaci připojit bezdrátovou zpětnou kameru Garmin BC 30 (prodávána se samostatně).

Vždy aktuální mapy

Velkou výhodou přístroje je mapa celé Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací. Přístroj obsahuje velmi podrobnou mapu, která se stále rozšiřuje a zdokonaluje. Aktualizace je u navigací Garmin k dispozici pravidelně několikrát ročně. Navigace s doživotní aktualizací má možnost využívat bez jakýchkoliv dalších poplatků všechny aktualizace, které Garmin po dobu fungování navigačního přístroje vydá.


Vlastnosti

 • 5" navigace s WiFi, smart notifikacemi a hands-free voláním
 • Podrobná mapa celé Evropy s bezplatnými aktualizacemi
 • 5" kapacitní displej s duální orientací
 • Asistent řazení do jízdních pruhů
 • Upozornění na povolenou rychlost, ostré zatáčky, dopravní kamery atd.
 • náhledy křižovatek
 • Body zájmu, včetně databáze Foursquare a TripAdvisor
 • Dopravní informace prostřednictvím mobilní aplikace SMARTphone Link
 • Možnost připojení zpětné kamery BC-30

Obsah balení

 • GPS navigace Garmin Drive 51
 • mapy 45 zemí Evropy (doživotní přístup k bezplatné aktualizaci map)
 • přísavný držák do auta
 • napájecí kabel do auta (CL adaptér)
 • USB datový kabel
 • uživatelský návod

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ navigace automobilová
Velikost displeje 5 "
Doživotní aktual.map(zdarma) ano
Slot na paměťové karty ano
RDS-TMC přijímač ne
Výška 89 mm
Šířka 140 mm
Hloubka 18 mm
Hmotnost 171 g
Bluetooth handsfree ne
Fotoaparát/kamera Ne
Výdrž baterie 1 hod.