Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Garmin Bezdrátová zadní kamera BC 50 Garmin Bezdrátová zadní kamera BC 50
Garmin Bezdrátová zadní kamera BC 50

Bezdrátová zadní kameradržákem na SPZ Garmin BC 50. Dosah signálu 15 metrů, široký úhel záběru 160º, ve spojení s kompatibilní Garmin navigací živý obraz s HD rozlišením až 720p. Voděodolnost s krytím IP67, možnost dalšího prodloužení signálu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin DriveSmart 76 MT-S EU Garmin Bezdrátová zadní kamera BC 50
Garmin DriveSmart 76 MT-S EU

Autonavigace s detailními mapami Čr a Evropy včetně informací pro řidiče a doživotní aktualizací přes PC. Garmin DriveSmart 76 MT-S EU je vybavená vysoce citlivou GPS a velkým 7" dotykovým displejem s vysokým rozlišením, na kterém skvěle vynikne 3D zobrazení budov a všechny dopravní informace. Nechybí ani Wi-Fi a Bluetooth, slot na paměťovou microSD kartu, hlasové pokyny v českém jazyce, databáze radarů a další smart funkce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin chytrá váha Index S2, Black Garmin Bezdrátová zadní kamera BC 50
Garmin chytrá váha Index S2, Black

Chytrá váha. Barevný TFT displej. Bezdrátové Wi-Fi připojení. Měření hmotnosti, BMI, vody v těle, tuku, svalové hmoty, kosterní hmoty. Vyhodnocení změny váhy od posledního vážení. Předpověď počasí. Až 16 uživatelských profilů. Výdrž až 9 měsíců na 4 AAA baterie.

můžete mít 26.4.

Garmin chytrá váha Index S2, White Garmin HRM-Pro Plus pulzoměr s akcelerometrem
Garmin chytrá váha Index S2, White

Chytrá váha. Barevný TFT displej. Bezdrátové Wi-Fi připojení. Měření hmotnosti, BMI, vody v těle, tuku, svalové hmoty, kosterní hmoty. Vyhodnocení změny váhy od posledního vážení. Předpověď počasí. Až 16 uživatelských profilů. Výdrž až 9 měsíců na 4 AAA baterie.

můžete mít 26.4.

Pecka cena
Garmin Edge 830 Garmin HRM-Pro Plus pulzoměr s akcelerometrem
Garmin Edge 830

Kompaktní GPS navigace na kolo. Garmin Edge 830 má cyklomapy celé Evropy, přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a upozorňuje vás na odbočky i bouřky. Vydrží na jedno nabití až 20 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkové i bezpečnostní funkce a je voděodolná.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin HRM-Pro Plus pulzoměr s akcelerometrem Garmin HRM-Pro Plus pulzoměr s akcelerometrem
Garmin HRM-Pro Plus pulzoměr s akcelerometrem

Prémiový duální snímač tepové frekvence Garmin HRM Pro Plus. Hrudní pás s nastavitelnou délkou je vybaven akcerelometrem a monitoruje denní aktivitu, techniku, výkon a dynamiku běhu. Disponuje rychloupínacím krytem pro snadnou výměnu baterie, pamětí pro záznam dat při použití při plavání i ve vnitřních prostorách. Konektivita pomocí ANT+ a BLE technologie, analyzuje kadence kroků, počet kroků za minutu, spálené kalorie, délku běžeckého kroku, vertikální pohyb trupu a mnoho dalšího. Technologie Physio TrueUp ukládá data i bez přítomnosti hodinek nebo smartphone, synchronizace s aplikací Garmin Connect. Výdrž baterie až 1 rok, vodotěsnost s certifikací 5 ATM.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin VENU 2 Plus, Ivory/Cream Gold Garmin VENU 2 Plus, Ivory/Cream Gold
Garmin VENU 2 Plus, Ivory/Cream Gold

Chytré výkonné hodinky s všestranným sportovním i volnočasovým využitím. Garmin VENU 2 Plus sledují srdeční činnost, detailně monitorují spánek a kompletní denní aktivitu. Má 1,3" AMOLED displej s rozlišením 416×416 px a nabízí více než 25 sportovních profilů. Disponují funkcí volání přímo z hodinek a podporou hlasového asistenta skrze Bluetooth připojení, integrovaný hudební přehrávač s prostorem pro 650 skladeb, Wi-Fi ,GPS, ANT+. Podporují bezkontaktní platby Garmin Pay, jsou vodotěsné s certifikací 5 ATM, na jedno nabití vydrží až 9 dní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin inReach Mini 2, Flame Red Garmin VENU 2 Plus, Ivory/Cream Gold
Garmin inReach Mini 2, Flame Red

Kompaktní satelitní komunikátor a GPS navigace Garmin inReach Mini 2 s technologií inReach. Černobílý transflektivní displej, příjem satelitních signálů GPS, satelitní síť Iridium, oboustranná komunikace. Odolnost s krytím IPX7 a vojenským standardem MIL-STD-810G, na jedno nabití vydrží až 14 dní při zaznamenání polohy každých 10 min, až 30 dní při zaznamenání polohy každých 30 minut. Připojení Bluetooth, ANT+, SOS komunikace, rozhraní USB-C, funkce TracBack, až 1000 trasových bodů/oblíbených/poloh.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin DriveCam 76 (7") Garmin VENU 2 Plus, Ivory/Cream Gold
Garmin DriveCam 76 (7")

Autonavigace s detailními mapami Evropy a jižní Afriky včetně informací pro řidiče a aktualizacemi. Garmin DriveCam 76 je vybavena integrovanou záznamovou kamerou, vysoce citlivou GPS a jasným 7" dotykovým displejem s vysokým rozlišením. Má připojení Wi-Fi a Bluetooth, hlasového asistenta a řadu praktických navigačních funkcí pro maximální bezpečnost a pohodlí na cestách. Doprovodná aplikace Garmin Drive.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin Varia cyklo-radar RTL515 Garmin Fenix 7 Silver / Graphite Silicone Band
Garmin Varia cyklo-radar RTL515

Cyklistický radar se zadním červeným světlem. Garmin Varia cyklo-radar RTL515 vydává vizuální a zvuková upozornění na vozidla přibližující se zezadu, a to až na vzdálenost 140 metrů, 65lm, ANT+, Bluetooth, výdrž zabudované baterie až 15 hodin v režimu denního blikání nebo až 6 hodin v režimu nepřetržitého svícení. Podporuje více profilů pro případy, kdy je potřeba snížit intenzitu osvětlení. Voděodolné provedení IPX7. Aplikace Varia App. Součástí balení je montážní sada a nabíjecí kabel.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin Camper 1095 MT-D (10.1") Garmin Fenix 7 Silver / Graphite Silicone Band
Garmin Camper 1095 MT-D (10.1")

Výkonná 10" GPS navigace uzpůsobená speciálně pro řidiče karavanů a obytných vozů. Garmin Camper 1095 MT-D (10.1") má mapy Evropy s doživotními aktualizacemi a možností instalace dalších map, databázi radarů a bezpečnostních kamer, disponuje výpočtem tras podle velikosti a hmotnosti karavanu a nabídne řadu moderních funkcí a upozornění na cestách. Vestavěný hlasový asistent, Wi-Fi připojení pro aktualizaci map a technologie Bluetooth pro pohodlné hands-free volání a spárování s telefonem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin Fenix 7 Silver / Graphite Silicone Band Garmin Fenix 7 Silver / Graphite Silicone Band
Garmin Fenix 7 Silver / Graphite Silicone Band

Chytré hodinky s lokalizačními, sportovními a zdravotními funkcemi. Dotykový displej – průměr 1.30″ (33,02 mm), rozlišení 260 × 260 pixelů. Výdrž na jedno nabití až 18 dní, vodotěsnost 10 ATM, paměť 16 GB. GPS, Glonass, Galileo, snímač tepu, barometr, kompas, gyroskop, akcelerometr, teploměr.

můžete mít 26.4.

Garmin Forerunner 255 Music, Black Garmin LILY Classic, Italian Leather, Gold/White
Garmin Forerunner 255 Music, Black

Sportovně všetranné chytré hodinky vhodné pro začínající i výkonnostní sportovce – moderní ultravýkonné Garmin Forerunner 255 Music jsou vybaveny více než 30ti sportovními profily včetně triatlonu, mají integrovaný hudební přehrávač, nabídnou automatické plánování tréninků, hodnocení účinnosti tréninků, celkové kondice a detailní metriky sportovních aktivit. Připojení Bluetooth, ANT+, vodotěsnost s certifikací 5ATM, funkce Garmin Pay. Výdrž výkonné baterie až 14 dní na nabití.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin Garmin zumo XT PRO Europe45 Garmin LILY Classic, Italian Leather, Gold/White
Garmin Garmin zumo XT PRO Europe45

Odolná, motocyklová GPS navigace zūmo XT je vhodná pro silniční i enduro motocykly. Mimořádně jasný 5,5 palců displej se snadno ovládá v rukavicích, nevadí mu déšť a spolehlivě ukazuje cestu na silnici i v terénu.

můžete mít 29.4.

Garmin LILY Classic, Italian Leather, Gold/White Garmin LILY Classic, Italian Leather, Gold/White
Garmin LILY Classic, Italian Leather, Gold/White

Disponují ukazatelem fyzické energie Body Battery a nabízí 24h sledování míry stresu i srdeční frekvence – elegantní Bluetooth chytré hodinky Garmin LILY Classic oceníte v běžném životě i při sportu. Vybrat si můžete z několika sportovních režimů a pomohou vám dokonce i se sledováním pitného režimu nebo dechu. Zobrazují notifikace a lze přes ně odpovědět na zprávu. Na nabití vydrží 5 dní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin Fenix 7X Solar Gray/ Black Silicone Band Garmin HRM-Pro Plus 010-13118-00, hrudní snímač srdečního tepu
Garmin Fenix 7X Solar Gray/ Black Silicone Band

Chytré hodinky s lokalizačními, sportovními a zdravotními funkcemi. Dotykový displej – průměr 1.40″ (35,56 mm), rozlišení 280 × 280 pixelů. Výdrž na jedno nabití až 37 dní (včetně solárního nabíjení), vodotěsnost 10 ATM, paměť 16 GB. GPS, Glonass, Galileo, snímač tepu, barometr, kompas, gyroskop.

můžete mít 26.4.

Garmin eTrex 32x EU Garmin HRM-Pro Plus 010-13118-00, hrudní snímač srdečního tepu
Garmin eTrex 32x EU

Víceúčelová terénní GPS navigace s rozhraním ANT+. Garmin eTrex 32× EU se hodí na turistiku, cyklistiku, rybolov, geocaching, navigaci na vodě a poslouží vám i v autě. Obsahuje topografickou mapu Evropy, má přijímač GPS a Glonass, barometrický výškoměr a 3D kompas, je voděodolná, pohodlně se ovládá i v rukavicích a na jedno nabití vydrží až 25 hodin.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin vivosmart 5, Black, L Garmin Camper 895 MT-D (8.0")
Garmin vivosmart 5, Black, L

Fitness náramek s všestrannou výbavou Garmin vivosmart 5 nepřetržitě sleduje srdeční tep, zatížení organismu a nabízí kombinaci chytrých, zdravotních a fitness funkcí. Pokročile analyzuje spánek, je vodotěsný s certifikací 5ATM a na jedno nabití vydrží až 7 dní. Nechybí GPS, bezpečnostní funkce i notifikace z telefonu po spárování s telefonem, připojení Bluetooth a ANT+. Stylový design, lehké provedení, silikonový řemínek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin Edge 1040 Garmin Camper 895 MT-D (8.0")
Garmin Edge 1040

Prémiový GPS cyklopočítač Garmin Edge 1040 zajistí skvělou přesnost díky multi-band GNSS satelitnímu přijímači a nabízí řadu špičkových funkcí. Vydrží až 35h v plném režimu a až 70h v úsporném režimu, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Barevný a velký dotykový displej s úhlopříčkou 3.5“, bezdrátové připojení Bluetooth, WiFi a ANT+. Vysoká kompatibilita, váha 126 g.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin Camper 895 MT-D (8.0") Garmin Camper 895 MT-D (8.0")
Garmin Camper 895 MT-D (8.0")

Výkonná 8" GPS navigace uzpůsobená speciálně pro řidiče karavanů. Garmin Camper 895 MT-D (8.0") má mapy Evropy s doživotními aktualizacemi a možností instalace dalších map, databázi radarů a bezpečnostních kamer, disponuje výpočtem tras podle velikosti a hmotnosti karavanu a nabídne řadu moderních funkcí a upozornění na cestách. Vestavěný hlasový asistent, Wi-Fi připojení pro aktualizaci map a technologie Bluetooth pro pohodlné hands-free volání a spárování s telefonem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin Drive 55 Garmin Držák GPS na kolo držák na kolo pro sportovní hodinky
Garmin Drive 55

Autonavigace s detailními mapami Evropy včetně informací pro řidiče a aktualizacemi. Garmin Drive 55 je vybavena vysoce citlivou GPS a jasným 5.5" dotykovým displejem s vysokým rozlišením. Má připojení Wi-Fi a Bluetooth, hlasové pokyny a řadu smart funkcí pro maximální bezpečnost a pohodlí na cestách. Funkce doprava živě a upozornění řidiče před nástrahami. Doprovodná aplikace Garmin Drive.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin VENU SQ 2, Metallic Mint/Cool Mint Garmin Držák GPS na kolo držák na kolo pro sportovní hodinky
Garmin VENU SQ 2, Metallic Mint/Cool Mint

Dokáží sledovat zatížení organismu a míru regenerace, určí věk podle kondice a poskytnou důležitá data o vašem zdraví – chytré Bluetooth a WiFi hodinky Garmin VENU SQ 2 vás namotivují k dosažení lepších fyzických výkonů. Disponují 1,41palcovým displejem s Gorilla Glass 3 sklíčkem, jsou odolné do hloubky 50 m a mají GPS. Na jedno nabití vydrží až 11 dní v režimu chytré hodinky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Garmin Držák GPS na kolo držák na kolo pro sportovní hodinky Garmin Držák GPS na kolo držák na kolo pro sportovní hodinky
Garmin Držák GPS na kolo držák na kolo pro sportovní hodinky

Držák GPS na kolo Garmin držák na kolo pro sportovní hodinky Držák na řidítka kola a motocyklu Držák je uchycen k řidítkům pomocí rychloupínacích pásků Pro: Forerunner 50 Forerunner 60 .

můžete mít 26.4. - 29.4.

Společnost Garmin vznikla v roce 1989 poblíž Kansasu v USA, kde Garry Burell a Min Kao přišli s myšlenkou vyrobit malý, civilní GPS přijímač. Evropské centrum společnosti Garmin je v Southamptonu ve Velké Británii, kde se také nachází evropské distribuční centrum. Ke konci roku 2008 měla společnost Garmin více než 8.500 zaměstnanců.

Garmin je vedoucím světovým výrobcem GPS navigačních zařízení. Přístroje značky Garmin mají na českém trhu nejdelší tradici v oboru, prodávají se nepřetržitě od roku 1993. Do konce roku 2008 se na českém trhu prodalo téměř 200.000 ks. navigačních přístrojů značky Garmin. Tento výrobce jako jediný nabízí kromě běžných automobilových navigací také modely vhodné pro outdoor, fitness, námořní nebo leteckou navigaci.

Značka Garmin se do světové historie zapsala několika prvenstvími v oblasti navigačních technologií a vlastní více než 300 patentů.

Specializace

GPS navigace.