10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 16558780

MXM Slackline 15m x 5cm - oranžová

MXM Slackline 15m x 5cm - oranžová

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Pás Slackline 15 m je ideální pomůcka pro trénink. Nacvičíte si balancování, chození a skákání na popruhu upevněném mezi dvěma body, napříkla… Celý popis
657 Kč
Zboží od: Maximin
657 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

18.7.2024 na výdejním místě
18.7.2024 - 19.7.2024 na vaší adrese

Popis

Pás Slackline 15 m je ideální pomůcka pro trénink. Nacvičíte si balancování, chození a skákání na popruhu upevněném mezi dvěma body, například mezi stromy, sloupy a podobnými pevnými body na upevnění. Na rozdíl od chození po provazu není popruh Slackline natažen napevno. Je možné jej více či méně napnout a docílit tak rozdílných vlastností.

Hlavní vlastnosti:

 • vysoce kvalitní a odolné materiály
 • 15 m popruh s ocelovou dopínací račnou pro snadnou regulaci propnutí a délky
 • vhodné pro exteriérové i interiérové využití
 • určeno pro Slackline nízko nad zemí – max. výška kotvícího bodu: 1 m
 • materiál: nízkoprůtažný PES
 • šířka popruhu: 50 mm
 • maximální vzdálenost kotvících bodů: 15 m
 • maximální nosnost: 200 kg

Platí, že čím více napnutý popruh, tím snadnější chození. Běžně se vyskytují popruhy v šířce od 2,5 do 5 cm. Tento popruh je 5 cm široký a platí, že široké popruhy jsou vhodné pro dělání různých triků a cviků na nich. Hůře se na nich ale bude udržovat rovnováha, protože široký popruh se přetáčí do stran a znesnadňuje tím balanc. Slackline 15 m může být pro své příznivce zábavou, tréninkem ale i relaxací. Díky snadnému a rychlému uchycení mezi dva nosné body je toto cvičení vhodná pro kempování, stanování, tábory a jiné akce, kde zajistí širokému kolektivu aktivní zábavu na mnoho hodin.

Existují různé druhy „popruhů“. Popruhy nízko nad zemí, na kterých se dělají především triky a balancování, „high“ popruhy se zajištěním natažené několik desítek metrů nad zemí, popruhy nad vodou nebo extrémně dlouhé „long“ popruhy. V našem obchodě naleznete nízké popruhy, které jsou vhodné pro chození maximálně jeden metr nad zemí.

Upozornění:

Vybírejte pouze body, které snesou extrémní zatížení v ohybu! Pokud popruh zavěšujete na strom, buďte k němu prosím ohleduplní. Abyste zamezili případnému poškození stromu, vložte mezi strom a kotvící popruh kus látky. Může to být část starého oblečení či starý koberec.
Slackline je nebezpečná aktivita s možností zranění. Prostudujte návod a dbejte na jeho dodržování. V případě nejasností, kontaktujte svého prodejce. Výrobce nenese právní odpovědnost za zranění vzniklá v souvislosti s používáním výrobku v nevhodných podmínkách.

Před prvním použitím je potřeba:

 • podrobně se seznámit s možnostmi a omezeními tohoto výrobku
 • znát odpovídající způsoby jištění a metodiky použití výrobku (případně absolvovat odborné školení)
 • znát a akceptovat riziko spojené s prováděnou činností