Interphone Bluetooth Handsfree pro přilby Interphone TOUR, Twin Pack INTERPHOTOURTP
9 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátové Bluetooth handsfree pro uzavřené a otevřené motorkářské přilby umožňuje oboustrannou komunikaci až mezi 4 motorkami. CellularLine Bluetooth handsfree pro přilby Interphone TOUR (INTERPHOTOURTP) jsou kompatibilní s většinou běžných GPS a Bluetooth navigací a vydrží až 20 hodin.

Xiaomi Mi Bluetooth headset basic black
369 Kč

Elegantní headset Xiaomi umožňuje nejen vyřizování hovorů, ale i poslech hudby s prvotřídní kvalitou zvuku. Díky dvěma samostatným tlačítkům je umožněn přístup k základním funkcím bez nutnosti odemykání telefonu.

Celly Handsfree BH11, černá-30%
499 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátové hands-free do auta lze propojit až na vzdálenost 10 metrů. Celly Headset do auta BH11BK se propojuje pomocí technologie Bluetooth 3.0 + EDR a umožňuje vám telefonovat po dobu až 3 hodin. Nechybí možnost spárování dvou telefonů naráz. Lze umístit na pravé i levé ucho.

Evolveo AirStream A7

Evolveo AirStream A7

Hodnocení: 3,8
499 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bluetooth sluchátko | kompatibilní s většinou Android telefonů | technologie Bluetooth 4.1 | doba hovoru až 3 hodiny | hmotnost: 5 g | integrovaný mikrofon

SuperTooth BUDDY, Bluetooth HF na stínítko, černá
1 399 Kč 1 090 Kč

Přenosné Bluetooth handsfree Supertooth Buddy je ideální společník pro pohodlné a bezpečné telefonování na cestách bez pokut. Buddy zaujme svou malou velikostí, jako ostatní handsfree Supertooth se umísťuje na sluneční clonu v interiéru vozidla – toto řešení skýtá mnoho výhod. Necloní při výhledu z vozidla, zároveň je blízko hlavy řidiče pro perfektní kvalitu hovoru.

Jabra FreeWay Black

Jabra FreeWay Black

Hodnocení: 4,5
2 699 Kč 2 590 Kč

Výprodej

Špičkové handsfree do auta od společnosti Jabra. Pyšní se skvělým designem, oceněným Red Dot Design Awards. Křišťálově čistý zvuk zajistí tři reproduktory s podporou technologie virtual surround. Přístroj se sám zapíná a vypíná pomocí vestavěného pohybového senzoru. Možnost připojení až dvou zařízení najednou.

CellularLine Bluetooth headset Magnet s nabíjecí základnou BTCARMAGK, černý
799 Kč

Bezdrátové hands-free sluchátko je přímo uzpůsobené pro používání v automobilech. Cellularline Bluetooth headset Magnet s nabíjecí základnou BTCARMAGK je opatřené funkcí Multipoint, takže jej můžete spárovat s 2 telefony zároveň. Výbornou kvalitu telefonních hovorů zaručuje technologie Clear Voice.

Jabra Talk 5 100-92046900-60
499 Kč

Kvalitní bezdrátový headset pro mobilní telefony, připojení přes bluetooth 2.1. Mají dynamický reproduktor 11 mm s rozsahem 300 Hz až 3,4 kHz, rozsah mikrofonu je 100 Hz – 8 kHz, citlivost mikrofonu činí –42 dBV/Pa. doba hovoru až 11 hodin, až 10 dní pohotovostního režimu, nabíjí se jen dvě hodiny. Rozměry činí 54,3 × 16,3 × 25,5 mm, hmotnost je pouhých 9,7 gramů.

BASEUS Magnetic Bluetooth magnetické sluchátko, černá NGCX-01
499 Kč 378 Kč

Hands-free sluchátko s funkcí automatického příjmu hovoru a jednotlačítkovým ovládáním oceníte především v autě, pokud potřebujete zůstat stále na příjmu. Baseus Magnetic Bluetooth magnetické sluchátko, černá NGCX-01 vydrží na jedno nabití 4 hodiny hovoru, nebo 3 hodiny poslechu hudby.

Jabra HandsFree Drive 100-49000001-60
1 299 Kč

Handsfree určené do automobilu. V pěkném a elegantním stříbrném provedení. Technologie Bluetooth v kombinaci s křišťálovým zvukem. Umožňuje používat hlasové pokyny v angličtině a připojit 2 zařízení najednou. Kompatibilní s Bluetooth 3.0.

CellularLine Bluetooth headset Hear s ergonomickým designem, černý, BTHEARK
699 Kč 618 Kč

Bluetooth headset Cellularline Hear oceníte při jízdě autem i při všech činnostech, u nichž potřebujete mít volné ruce. Tento headset se speciálním ergonomickým designem perfektně padne do ucha a nijak vás nebude omezovat ani při dlouhodobějším nošení. Jelikož nezakrývá ucho, neomezuje sluch uživatele. Čistý zvuk zaručuje technologie Streaming Top Sound a díky praktické funkci Multipoint můžete připojit k headsetu i dvě zařízení současně.

Jabra Bluetooth handsfree hudební Elite Active 75t 100-99091004-60, šedé - rozbaleno-5%
5 199 Kč 4 930 Kč

Rozbaleno

Bezdrátové Bluetooth hands-free lze propojit až na vzdálenost 10 metrů. Jabra Bluetooth handsfree hudební Elite Active 75t 100–99091004–60 má výdrž až 7,5 hodin na jedno nabití, s nabíjecím pouzdrem pak až 28 hodin. Díky technologii 4 mikrofonů a funkci HearThrough skvěle redukují hluk okolí. Umožňuje připojení k hlasovým asistentům.

CellularLine Bluetooth mono headset Mini s nabíjecí základnou, 2 x USB port, černý, BTCARMINIK
799 Kč 649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bluetooth mono headset Cellularline Mini je kompaktní bezdrátové mono sluchátko s nabíjecí základnou do autozapalování. Tento kvalitní hadns-free set vám umožní bezpečně telefonovat během jízdy autem. Oceníte především praktické zpracování, díky němuž jej lze využít nejen jako hands-free, ale i jako nabíječku se dvěma USB porty. Jakmile vám někdo zavolá, stačí jednoduše vyjmout sluchátko z nabíjecí základny a můžete hovořit. Hovor je aktivován automaticky, takže nemusíte nic mačkat.

Jabra HandsFree Drive, bílý
1 295 Kč

Handsfree určené do automobilu. V pěkném a elegantním bílém provedení. Technologie Bluetooth v kombinaci s křišťálovým zvukem. Umožňuje používat hlasové pokyny v angličtině a připojit 2 zařízení najednou. Kompatibilní s Bluetooth 3.0.

CellularLine Bluetooth headset Grace s dlouhou výdrží baterie, černý, BTGRACEK
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CellularLine Grace Bluetooth headset je malé bezdrátové hands-free v černé barvě, které vám umožní bezpečně telefonovat za jízdy. Toto hands-free nabízí extra dlouhou výdrž baterie, kvalitní zvuk a možnost připojení dvou zařízení současně. Vybrat si lze ze tří velikostí ušních nástavců. Ovládání je řešeno multifunkčním tlačítkem přímo na headsetu.

CellularLine Bluetooth headset Grace s dlouhou výdrží baterie, šedý, BTGRACED
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CellularLine Grace Bluetooth headset je malé bezdrátové hands-free ve stylové šedé barvě, které vám umožní bezpečně telefonovat za jízdy. Toto hands-free potěší extra dlouhou výdrží baterie, kvalitním zvukem a možností připojení dvou zařízení současně. Vybrat si lze ze tří velikostí ušních nástavců. Ovládání je řešeno multifunkčním tlačítkem přímo na headsetu.

REMAX Bluetooth (V2.1) headset T-10 (AA-1256)
549 Kč 360 Kč

Bezdrátový headset hands-free REMAX Bluetooth (V2.1) headset T-10 (AA-1256) s dosahem až 10 m vydrží v provozu 2,5 hodiny. Ideální příslušenství pro řidiče, kteří potřebují zůstat ve spojení. Díky Bluetooth technologii lze hands-free sluchátko připojit k telefonu, nebo dalším zařízením.

CellularLine Bluetooth headset Power Mini s nabíjecím pouzdrem, černý (BTPOWERMINIK)
799 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bluetooth sluchátko a nabíjecí pouzdro CellularLine Power Mini s nab. pouzdrem BTPOWERMINIK. Sluchátko vhodné pro volání či poslech hudby s možností volných rukou. Díky funkci Multipoint je možné spárovat až dvě zařízení najednou. Sluchátko vydrží až 3,5 hodiny hovoru. Funkce Clear Voice zaručuje čistý a kvalitní zvuk.

Jabra Talk 35 100-95500900-60
1 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní bezdrátový headset pro mobilní telefony, připojení přes bluetooth 4.0. Mají dynamický reproduktor 11 mm s rozsahem 300 Hz až 7 kHz, rozsah mikrofonu je 100 Hz – 8 kHz, citlivost mikrofonu činí –42 dBV/Pa. doba hovoru až 8 hodin, až 10 dní pohotovostního režimu, nabíjí se jen dvě hodiny. Rozměry činí 47,1 × 16,6 × 20,5 mm, hmotnost je pouhých 8,2 gramů.

Yenkee Handsfree sluchátko, YHF F15BK BT
449 Kč 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktické bezdrátové Handsfree sluchátko YENKEE YHF F15BK BT je ideálním řešení pro telefonování během jízdy. Sluchátko je vyrobeno z příjemného materiálu a díky nízké hmotnosti 5,4 g.

Jabra Tour

Jabra Tour

Hodnocení: 4,2
1 990 Kč 1 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Handsfree určené do automobilu. V pěkném a elegantním černém provedení. Technologie Bluetooth v kombinaci s křišťálovým zvukem. Umožňuje používat hlasové pokyny. Kompatibilní s Bluetooth 3.0.

CellularLine Bluetooth headset Power Mini s nabíjecím pouzdrem, bílý (BTPOWERMINIW)
799 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bluetooth sluchátko a nabíjecí pouzdro CellularLine Power Mini s nab. pouzdrem BTPOWERMINIW. Sluchátko vhodné pro volání či poslech hudby s možností volných rukou. Díky funkci Multipoint je možné spárovat až dvě zařízení najednou. Sluchátko vydrží až 3,5 hodiny hovoru. Funkce Clear Voice zaručuje čistý a kvalitní zvuk.

Winner Winner Bluetooth sluchátka AirFlex2 černá 7878
1 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

 Bezdrátové sluchátka Airflex2 jsou ideálním produktem pro každého, kdo chce odpovědět na hovory nebo poslouchat hudbu bez toho, aby se dráty dostaly do cesty.Super kompaktní a moderní design, tyto náhlavní soupravy jsou módní doplňky užitečné ve všech situacích.Twin sluchátka můžete používat.

Celly Bluetooth headset BH10, multipoint, černý BH10BK
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální hands-free náhlavní souprava, která vám zajistí bezpečné telefonování i poslech hudby. Celly Bluetooth headset BH10 vyniká ergonomickým designem a výjimečně nízkou hmotností 6 g. Můžete ji propojit se dvěma zařízeními, disponuje ovládáním hlasitosti a Bluetooth 4.0. Vydrží až 3 hodiny hovoru.

Celly Bluetooth headset BH10, multipoint, bílý BH10WH
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální hands-free náhlavní souprava, která vám zajistí bezpečné telefonování i poslech hudby. Celly Bluetooth headset BH10 vyniká ergonomickým designem a výjimečně nízkou hmotností 6 g. Můžete ji propojit se dvěma zařízeními, disponuje ovládáním hlasitosti a Bluetooth 4.0. Vydrží až 3 hodiny hovoru.

Canyon Bluetooth bezdrátová skládací sluchátka, bluetooth 4.2, modré CNS-CBTHS2BL
690 Kč 459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato bezdrátová sluchátka byla navržena pro vaše vynikající hudební zážitky a telefonní hovory na cestách. Díky technologii šetřící energii, stabilnímu připojení Bluetooth 4.2 a paměťové pěně v ušních podložkách jsou sluchátka užitečná i při dlouhých procházkách po městě. Headset je kompatibilní se všemi typy moderních zařízení podporujících bluetooth.

Tel1 Sluchátka METALLIC limetková 50874
139 Kč

Stereofonní sluchátka zárukou nejvyšší kvality a čistoty zvuku.. Jsou určeny pro zařízení s Android systémem.. Mají jedinečné, měkké a elastické vložky, což se hodí do všech tvaru uší velmi dobře, Zajištění pohodlné a bezpečné používání.. Vestavěná tlačítka stereo headset Umožňuje volit písně..

Tel1 Sluchátka METALLIC zlatá 40874
139 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stereofonní sluchátka zárukou nejvyšší kvality a čistoty zvuku.. Jsou určeny pro zařízení s Android systémem.. Mají jedinečné, měkké a elastické vložky, což se hodí do všech tvaru uší velmi dobře, Zajištění pohodlné a bezpečné používání.. Vestavěná tlačítka stereo headset Umožňuje volit písně..

Interphone Bluetooth Handsfree pro přilby Interphone TOUR, Single Pack INTERPHOTOUR
5 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátové Bluetooth handsfree pro uzavřené a otevřené motorkářské přilby umožňuje oboustrannou komunikaci až mezi 4 motorkami. CellularLine Bluetooth handsfree pro přilby Interphone TOUR (INTERPHOTOUR) jsou kompatibilní s většinou běžných GPS a Bluetooth navigací a vydrží až 20 hodin.

Jabra SPEAK 710, USB, BT, MS 7710-309
7 288 Kč 5 990 Kč

Osobní i konferenční hands-free komunikátor na stůl. Jabra SPEAK 710, USB, BT, MS je vybaven kvalitním HiFi reproduktorem a vícesměrovým mikrofonem s filtrem hluku i funkcí ztlumení. Vydrží až 15 hodin a potěší vás dosahem až 30 metrů, intuitivním párováním i exkluzivním designem.

Jabra Jabra Engage 75, Mono, Businness 9556-583-111
12 153 Kč 7 991 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální náhlavní souprava, která vám zajistí nerušený hovor i v rušném prostředí. Jabra Engage 75 Mono Businness 9556–583–111 nabízí mikrofon s technologií odstínění šumu, sluchátka s kvalitním zvukem a dosah až 100 m. Chrání váš sluch před hlasitými zvuky a upravuje průměrnou hlasitost hovoru.

Jabra Elite 65t, měděná černá 100-99000002-60 - rozbaleno-45%
4 760 Kč 2 601 Kč

Rozbaleno

Špičková bezdrátová Bluetooth sluchátka představují to nejkvalitnější hands-free řešení. Jabra Elite 65t v měděně černém provedení vám zajistí jasné volání díky 4 mikrofonům a pokročilým 6mm reproduktorům. Redukují šum větru a umožňují izolovat, případně propouštět okolní zvuky. Vydrží hrát až 5 hodin a skvěle sedí v uchu.

Jabra Jabra Engage 65, Mono, Businness 9555-553-111
10 550 Kč 6 549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální náhlavní souprava, která vám zajistí nerušený hovor i v rušném prostředí. Jabra Engage 65 Mono Businness 9555–553–111 nabízí mikrofon s technologií odstínění šumu, sluchátka s kvalitním zvukem a dosah až 150 m. Chrání váš sluch před hlasitými zvuky a upravuje průměrnou hlasitost hovoru.

Jabra PRO 935, Mono Business 935-15-503-201
8 305 Kč 5 549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehké bezdrátové náhlavní hands-free je tou ideální volbou pro váš byznys. Jabra PRO 935, Mono Business 930–25–503–101 má certifikaci pro Skype for Business a umožňuje připojení k chytrému telefonu. Na jedno nabití vydrží až 12 hodin hovorů a díky koženkovým polštářkům pohodlně sedí na uchu.

Jabra Talk 15 100-92200900-60
649 Kč

Kvalitní bezdrátový headset pro mobilní telefony, připojení přes bluetooth 3.0. Mají dynamický reproduktor 11 mm s rozsahem 300 Hz až 7 kHz, rozsah mikrofonu je 100 Hz – 8 kHz, citlivost mikrofonu činí –42 dBV/Pa. doba hovoru až 6 hodin, až 14 dní pohotovostního režimu, nabíjí se jen dvě hodiny. Rozměry činí 53,5 × 16,6 × 24,2 mm, hmotnost je pouhých 8,9 gramů.

Jabra Talk 45, stříbrný 100-99800900-60 - rozbaleno-7%
2 099 Kč 1 944 Kč

Rozbaleno

Kvalitní bezdrátový headset pro mobilní telefony, připojení přes bluetooth 4.0. Mají dynamický reproduktor 11 mm s rozsahem 200 Hz až 8 kHz, rozsah mikrofonu je 100 Hz – 8 kHz, citlivost mikrofonu činí –40 dBV/Pa. doba hovoru až 6 hodin, až 10 dní pohotovostního režimu, nabíjí se jen dvě hodiny. Rozměry činí 57,4 × 15,4 × 24,2 mm, hmotnost je pouhých 7,2 gramů.

Canyon Bluetooth bezdrátová skládací sluchátka, bluetooth 4.2, šedé CNS-CBTHS2DG
690 Kč 479 Kč

Tato bezdrátová sluchátka byla navržena pro vaše vynikající hudební zážitky a telefonní hovory na cestách. Díky technologii šetřící energii, stabilnímu připojení Bluetooth 4.2 a paměťové pěně v ušních podložkách jsou sluchátka užitečná i při dlouhých procházkách po městě. Headset je kompatibilní se všemi typy moderních zařízení podporujících bluetooth.

Jabra Elite 65t titanově černá 100-99000000-60 - použité-49%
4 760 Kč 2 392 Kč

Použité

Špičková bezdrátová Bluetooth sluchátka představují to nejkvalitnější hands-free řešení. Jabra Elite 65t v titanově černém provedení vám zajistí jasné volání díky 4 mikrofonům a pokročilým 6mm reproduktorům. Redukují šum větru a umožňují izolovat, případně propouštět okolní zvuky. Vydrží hrát až 5 hodin a skvěle sedí v uchu.

Jabra Jabra Engage 65, Convertible, Businness 9555-553-111
11 191 Kč 6 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Profesionální náhlavní souprava, která vám zajistí nerušený hovor i v rušném prostředí. Jabra Engage 65 Convertible Businness 9555–553–111 nabízí mikrofon s technologií odstínění šumu, sluchátka s kvalitním zvukem a dosah až 150 m. Chrání váš sluch před hlasitými zvuky a upravuje průměrnou hlasitost hovoru.

CellularLine Bluetooth headset Grace s dlouhou výdrží baterie, bílý, BTGRACEW
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CellularLine Grace Bluetooth headset je malé bezdrátové hands-free v bílé barvě, které vám umožní bezpečně telefonovat za jízdy. Toto hands-free nabízí extra dlouhou výdrž baterie, kvalitní zvuk a možnost připojení dvou zařízení současně. Vybrat si lze ze tří velikostí ušních nástavců. Ovládání je řešeno multifunkčním tlačítkem přímo na headsetu.

Interphone Interphone AVANT Bluetooth Handsfree pro přilby, Single Pack INTERPHOAVANT
7 499 Kč 6 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátové Bluetooth handsfree pro uzavřené a otevřené motorkářské přilby umožňuje oboustrannou komunikaci až mezi 8 jezdci na různých strojích. CellularLine Bluetooth handsfree pro přilby Interphone AVANT (INTERPHOAVANT) jsou kompatibilní s většinou běžných GPS a Bluetooth navigací a vydrží až 20 hodin.

Jabra Jabra Engage 75, Convertible, Businness 9555-583-111
12 795 Kč 8 397 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Profesionální náhlavní souprava, která vám zajistí nerušený hovor i v rušném prostředí. Jabra Engage 75 Convertible Businness 9555–583–111 nabízí mikrofon s technologií odstínění šumu, sluchátka s kvalitním zvukem a dosah až 100 m. Chrání váš sluch před hlasitými zvuky a upravuje průměrnou hlasitost hovoru.