Bioworld Peněženka Harry Potter - Hogwarts
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hermiona nosí své galeony a srpce jedině v této krásné peněžence s logem Bradavic, známé školy čar a kouzel ze světa Harry Pottera.

Odznak Harry Potter - Zlatonka (zlatá)
199 Kč

Krásný kovový odznáček ve tvaru zlatonky, nejdůležitějšího míče ve Famfrpálu, po jehož chycení tým získává 150 bodů. Připněte si odznáček třeba na tašku a ukažte, že fandíte světu Harry Pottera!

Brašna Harry Potter - Bradavice
499 Kč

Brašna na oběd ve stylu Harry Potter s logem Bradavic nabídne tepelně izolované kapsy pro svačinu a oběd do školy či práce.

Batoh Harry Potter - Railway
1 299 Kč

Vypravte se do Bradavické školy čar a kouzel s tímto roztomilým baťohem inspirovaným kouzelnickým světem Harryho Pottera.

Lampička Harry Potter - Hermione
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oficiálně licencovaná lampička s Hermionou dvěma AAA bateriemi (nejsou součástí balení) osvítí stůl každého mudly.

Stavebnice Harry Potter - Hogwarts Express (dřevěná)
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná stavebnice Bradavického expresu (Hogwarts Express) odjíždějícího z nástupiště 9 a 3/4 známého z kouzelného světa knih a filmů s Harry Potterem. Celkem 93 laserem vyřezávaných dílků.

Batoh Harry Potter - Alumni
1 799 Kč 1 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Noste si své každodenní potřeby stylově s batohem dávající najevo vaší náklonnost k Bradavické škole čar a kouzel.

Bioworld Batoh Harry Potter - Icon Print
849 Kč

Vypravte se na výpravu do Zapovězeného lesa s tímto batohem z kouzelnického světa Harry Pottera, ve kterém unesete všechnu potřebnou výbavu.

Bioworld Taška Harry Potter - průhledná + vak na záda
1 499 Kč

Průhledná taška s motivem Harry Pottera s cedulkou nástupiště 9 a 3/4, ve které naleznete stylový vak na záda s dalším motivem kouzelnického světa z pera J. K. Rowlingové, bude dělat příjemnou společnost při cestování.

Peněženka Harry Potter - Golden Hogwarts
599 Kč

Novinka

Střádejte si své srpce, galeony a svrčky do této krásné peněženky s logem Školy čar a kouzel v Bradavicích v této krásné stylové peněžence, která nabídne vše, co od peněženky potřebujete, včetně kapsičky na mince.

Peněženka Harry Potter - Hogwarts Vinyl
399 Kč

Novinka

Peněženka ze světa Harry Pottera je skvělým doplňkem každého fanouška kouzelnického světa, který by chtěl utrácet v Příčné ulici (nikoliv Přícnalicích) za pomůcky do Bradavické školy čar a kouzel.

Rohožka Harry Potter - Alohomora
599 Kč

Novinka

Fanoušci Harry Pottera zbystřete. Tato stylová rohožka může zdobit i váš práh a potěšit tak hosty a přivítat je u vás doma v mudlovském příbytku, ale jen pokud znají kouzlo na otevírání zámků.

Stavebnice Harry Potter - Zlatonka (dřevěná)
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná stavebnice zlatonky, tedy toho nejdůležitějšího míče ve hře Famfrpál, známé z Harry Pottera, nabídne bezmála 30 laserem vyřezávaných dílků. K sestavení není zapotřebí lepidlo.