Ubisoft Assassin´s Creed - Aveline de Grandpré
2 599 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Aveline je hlavní protagonistkou hry Assassin's Creed: Liberation a právě ona se dočká detailní figurky z dílen Ubicollectibles, která je přibližně 27 cm vysoká a součástí krásného balení je také certifikát původu.


Ubisoft Assassin´s Creed - Shay Cormac
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Ubicollectibles představuje figurku ze hry Assassin's Creed: Rogue hlavního hrdiny Shaye Cormaca, jak kráčí ve sněhu a drží svou ikonickou pušku v pohotovosti.


Figurka Cable Guy - Vault Boy
649 Kč

599 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 2 metrovým MicroUSB kabelem.   Stylově si vybavte okolí konzole Vault Boyem.


Figurka Crash Bandicoot - Hoverboard Crash (NECA. 14 cm)
999 Kč

899 Kč

Další figurka z dílen slavné společnosti NECA přináší Crashe Bandicoota tentokrát na hoverboardu. Ten měří cca 20 cm a díky mnoha bodům ohybu figurky samotné si můžete královsky pohrát s pózou.


Figurka Fallout - Assaultron (Funko POP!)-20%
349 Kč

279 Kč

Akce

Populární figurky ze série POP! společnosti Funko se rozrůstají o nové figurky z post-apokalyptického světa videoher Fallout.   Do sbírky můžete přidat Assaultrona.


Figurka Fallout - T-51 Power Armor USB Hub (28 cm)
1 999 Kč

Novinka

Figurky občas bývají jen nepraktické lapače prachu, ale u této se nemusíte bát. Kromě krásné detailní figurky ze hry Fallout se dočkáte také USB rozbočovače zezadu na základně, kdy tato nabídne celkem 4 porty pro přenos dat a nabíjení.


Figurka Fallout - Vault Boy Nerd Rage (Funko POP!)-20%
349 Kč

279 Kč

Akce

Populární figurky ze série POP! společnosti Funko se rozrůstají o nové figurky z post-apokalyptického světa videoher Fallout.   Do sbírky můžete přidat Vault Boye (Nerd Rage).


Figurka Fallout - Vault Dweller Female (Funko POP!)-20%
349 Kč

279 Kč

Akce

Populární figurky ze série POP! společnosti Funko se rozrůstají o nové figurky z post-apokalyptického světa videoher Fallout.   Do sbírky můžete přidat obyvatelku Vaultu (Vault Dweller).


Figurka Fallout - Vault Dweller Male (Funko POP!)-20%
349 Kč

279 Kč

Akce

Populární figurky ze série POP! společnosti Funko se rozrůstají o nové figurky z post-apokalyptického světa videoher Fallout.   Do sbírky můžete přidat obyvatele Vaultu (Vault Dweller).


Figurka Fortnite Battle Royale Collection (Omega & Brite Bomber)-19%
299 Kč

240 Kč

Akce

Střední set figurek z populární videohry Fortnite!

Fortnite je populární kooperativní videohra s prvky stavění. Hrát můžete sami, ve dvojici a nebo v týmech po čtyřech. Tento set obsahuje 2 populární figurky pro souboj dvojic.


Figurka Fortnite - Black Knight (Funko POP!)-20%
399 Kč

319 Kč

Akce

Fortnite se stal kultovním hitem a jako takový si tedy zaslouží mít svou řadu populárních vinylových figurek ze série Funko POP! Doplňte si sbírku s Black Knightem.