Alcina Matující vosk na vlasy For Men (Matt-Wax) 75 ml
329 Kč

Novinka

Matující vosk na vlasy For Men dodá vašemu účesu flexibilní zpevnění a sametově matný finiš. Vosk je vhodný i ke zdůraznění některých partií účesu, vytváří přirozený účes a nezanechává mokrý vzhled. Je také vhodný pro muže, kteří chtějí vlasy v průběhu dne přestylovat. .


Alcina Pěstící krém pro lesk vlasů (Shine Conditioning Cream) 50 ml
289 Kč

Novinka

Pěstící krém pro lesk vlasů je určen pro suché a poškozené vlasy. Tento bezoplachový vlasový přípravek redukuje elektrostatický náboj a chrání vlasy před škodlivými vnějšími vlivy prostředí. Regeneruje vlasy, pečuje o ně a zanechává je intenzivně lesklé. .


Axe Pasta na vlasy Urban Casual Look (Flexible Paste) 75 ml
105 Kč

Pasta na vlasy Urban Casual Look od značky Axe vám představuje středně silnou a přirozenou povrchovou úpravu vlasů, která vám dodá perfektní kombinaci flexibility a stálé energie. Ideální pro krátké až středně dlouhé vlasy. .


Axe Vosk na vlasy Signature Classic Look (Definition Wax) 75 ml
105 Kč

Vosk na vlasy Signature Classic Look od značky Axe je stylingový přípravek, který je určený pro muže a nabízí střední stupeň fixace. Je určený pro krátké a středně dlouhé vlasy. S tímto voskem na vlasy se nebudete chtít rozloučit!.


Dear Barber Stylingová guma na vlasy (Fibre) 20 ml
85 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylingová guma na vlasy s velmi silnou fixací nezatěžuje vaše vlasy, nezanechává na vlasech žádné stopy a dodá vašim vlasům přirozený lesk a hebkost.


got2b Matná pasta na vlasy Beach Boy (Surfer Look Matt Paste) 100 ml
119 Kč

Ať už rozcuchaný, nedbalý, uhlazený nebo slušňák, všichni mají jedno společné: matný vzhled se středně silnou fixací. Dopřejte vašim vlasům ten správný plážový look. Jeho příjemnou svěží vůni si oblíbíte – dopřejte si péči jako ze salónu! .


got2b Modelovací guma Chaotic (Modelling Fibre Gum) 100 ml
119 Kč

Tato modelovací guma Chaotic je tvou vstupenkou do světa funky stylu – navrhni a vytvaruj si svůj účes se silným, ale tvárným zpevněním. Poskytne vašemu účesu stupeň fixace 4, usnadní tvarování vašeho účesu a má dlouhotrvající účinek. .


got2b Stylingová guma Glued (Spiking Gum) 75 ml
119 Kč

Stylingová guma Glued – to je skandální fixace tvého účesu s pružným zakončením, která udrží tvé bodliny přesně tak, jak to chceš! Zafixuje účes v požadovaném tvaru a poskytuje vašim vlasům extra silné zpevnění. Navíc velmi příjemně voní a má dlouhotrvající účinek!.


got2b Tvarující tmel Made4Mess (Texturizing Putty) 100 ml
119 Kč

Tvarující tmel Made4Mess je stylingový přípravek na vlasy pro perfektně rozcuchané účesy se zvlněnými vrstvami. Dodá vašemu účesu sílu fixace stupeň 4. Neslepuje vlasy, nedrolí se a snadno se vyčesává. .