Sebastian Pro. Semi-permanentní lesk na vlasy Cellophanes 300 ml
957 Kč 890 Kč

Semi-permanentní lesk na vlasy Cellophanes Clear dodá vlasům oslnivý barevný tón až na 4 týdny. Tento přípravek má speciální nízkokyselé pH (2,8 – 3,3), které umožňuje, aby se na povrchu vlasů uložily barevné molekuly a vytvořily tak průsvitný lesklý film kolem každého vlákna.

Schwarzkopf Prof. Matující guma Mess Up 100 ml
155 Kč 150 Kč

Matující guma a zároveň strukturující a tvarovací pasta přináší jedinečný stylingový a matující efekt. S velmi příjemnou a čerstvou parfemací je vhodná pro zákazníky z řad mužů i žen.

Schwarzkopf Prof. Matující pudr Dust It 10 g
288 Kč 192 Kč

Odlehčený multifunkční pudr pro strukturování účesu vytváří dokonale matný vzhled a zachová tvar vlasů po celý den. Jeho aplikace je neuvěřitelně snadná a výrazný efekt vás překvapí i při použití velmi malého množství pudru. Unikátní složení s křemičitanem, který účesu dodá objem.

got2b Tvarující pasta Phenomenal (Molding Paste) 100 ml
123 Kč 121 Kč

Tvarující pasta Phenomenal dodá vašemu účesu přirozený vzhled a lesk – zkrátka nadčasový styl. Zajistí vašemu účesu trvalou fixaci se stupněm 4. Nevysychá a příjemně voní. .

Dear Barber Pomáda na vlasy (Pomade) 100 ml
247 Kč 243 Kč

Pomáda na vlasy pro muže je určena pro všechny typy vlasů. Zajišťuje středně silnou fixaci a dodává účesu přirozený lesk. Účes je po použití pomády flexibilní a vydrží i za nepříznivých podmínek. Navíc vlasy neslepuje a snadno se vyčesává. .

Revlon Professional Vlasový krém pro podporu vln Style Masters (Fanaticurls) 150 ml
215 Kč

Vlasový krém pro podporu vln Style Masters Fanaticurls je určený pro zpevnění vašich kudrlin a vln. Tento vlasový přípravek odděluje jednotlivé kudrliny a udržuje jejich strukturu a tvar a zároveň o vlasy pečuje a zabraňuje jejich krepatění. Dodá vašim vlasům lesk, pružnost a požadovaný tvar.

Tigi Sprej pro lesk vlasů Bed Head Headrush 200 ml
201 Kč 190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sprej pro lesk vlasů Bed Head Headrush od značky Tigi je určený pro všechny typy vlasů. Pokud toužíte po dokonalém lesku vlasů, sáhněte po tomto spreji a nebudete litovat. Zintenzivňuje hloubku barev a barevných melírů a působí antistaticky. Neslepuje a nezatěžuje vlasy.

Tigi Gelový krém pro objem Bed Head Small Talk (Energizer) 240 ml
195 Kč

Gelový krém pro objem Bed Head Small Talk od značky Tigi dodává objem zplihlým vlasům, energii mdlým vlasům bez života, definuje, odděluje a kontroluje vlasy. Chrání vlasy před tepelným poškozením při fénování, kulmování a žehlení a minimalizuje krepatění vlasů.

Taft Looks tvarovací pasta pro zvýraznění textury vlasů 75 ml
149 Kč

Novinka

Vlastnosti Tvarovatelné účesy Polomatné zakončení 24h fixace Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu – čeština Instalační jazyk – češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaRumunštinaSlovenštinaRozklad…

got2b Matná pasta na vlasy Beach Boy (Surfer Look Matt Paste) 100 ml
123 Kč 116 Kč

Ať už rozcuchaný, nedbalý, uhlazený nebo slušňák, všichni mají jedno společné: matný vzhled se středně silnou fixací. Dopřejte vašim vlasům ten správný plážový look. Jeho příjemnou svěží vůni si oblíbíte – dopřejte si péči jako ze salónu! .

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hlíny, gumy, krémy, pasty a pudry na vlasy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hlíny, gumy, krémy, pasty a pudry na vlasy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hlíny, gumy, krémy, pasty a pudry na vlasy akce.