Tescoma  Hmoždíř PRESIDENT (639070)
599 Kč

Vynikající pomocník do každé kuchyně v podobě masivního hmoždíře z luxusní edice PRESIDENT, který je přímo stvořený pro drcení široké škály přísad jako jsou bylinky, koření a další. Hmoždíř i s tloučkem je vyroben z masivní přírodní žuly. Vynikající také pro drcení léků pro podávání malým dětem.

Fackelmann Porcelánový hmoždíř 12 cm
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasický hmoždíř od značky Fackelmann v provedení z bílého porcelánu bude skvělým pomocníkem i ozdobou každé kuchyně. Hmoždíř skvěle poslouží při přípravě jídel s kořením nebo bylinkami.

Cilio Granitový hmoždíř David-35%
999 Kč 649 Kč

Akce

Hmoždíř s paličkou David o průměru 13 cm je vyroben z granitu. Hmoždíř je ideální na drcení koření, nebo pro výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvé bazalky.

Porcelánový hmoždíř - 12 cm
529 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Porcelánový hmoždíř s paličkou přímo vybízí k vlastní přípravě originální směsi koření. Tradiční způsob mletí je čím dál tím populárnější. Ideální pro přípravu bylinkových past a asijské směsi.

Mramorový hmoždíř 11 cm - bílý
589 Kč 549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nezbytný pomocník na drcení čerstvých bylinek a koření. Hmoždíř vyrobený z jemného mramoru dokonale rozvine chuť a zajistí jedinečný chuťový zážitek. Kvalitní produkt značky Küchenprofi.

Mramorový hmoždíř na noze, 12 cm
839 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hmoždíř vyrobený z jemného mramoru dokonale rozvine chuť a zajistí jedinečný chuťový zážitek. Nezbytný pomocník na drcení čerstvých bylinek a koření. Kvalitní produkt značky Küchenprofi.

Cilio Granitový hmoždíř Salomon
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Hmoždíř s paličkou je vyroben z granitu. Hmoždíř je ideální na drcení koření, nebo pro výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvé bazalky. Průměr hmoždíře je 13 cm.

Mramorový hmoždíř 9,5 cm - bílý
469 Kč 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hmoždíř je pomocníkem, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Vyroben z mramoru v decentním designu bílé barvy. Hmoždíř je vynikající na přípravu pesta, bylinkové pasty, nebo jen drcení jiných pochutin.

Ibili Nerezový hmoždíř
542 Kč

Jednoduše vyhlížející hmoždíř, který upotřebíte při drcení a zpracování jakýchkoliv ingrediencí a bylinek.

Erba Montážní kleště na hmoždinky sada 11 ks
269 Kč

Obsah sady: 1 x montážní kleště 5 x pr.7×32mm hmoždinky 5 x pr.9×37mm hmoždinky vhodné pro duté cihly a sádrokarton Speciální kleště určené pro snadnou aplikaci hmoždinek HOD do sádrokartonu nebo dutých cihel.Jedním zmáčknutím se hmoždinka rozevře za sádrokartonem nebo v dutině a stačí pouz…

Banquet Hmoždíř keramický OLIVES OK
219 Kč 169 Kč

Hmoždíř se vrací do kuchyň a každá domácnost by jeden doma měla mít. Čerstvé bylinky nebo koření které si můžete samy libovolně nadrtit v keramickém hmoždíři s motivem oliv.

Cilio Hmoždíř mramorový béžový 13 cm
956 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Béžový hmoždíř je ideální na drcení koření, nebo pro výrobu lahodného pesta, omáčky či čerstvé bazalky. Hmoždíř s paličkou je vyroben z vysoce leštěného hladkého mramoru.

Banquet Hmoždíř keramický LAVENDER
209 Kč

Hmoždíř LAVENDER v bílém provedení s dekorem levandule. Keramický hmoždíř se stane nejen ozdobou vaší kuchyně. Můžete v něm rozemlít nejrůznější koření nebo vytvořit bylinkové pasty.

Stanley Rogers Hmoždíř 12,5x9cm, mramor
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Hmoždíř o rozměrech 12,5×9cm značky Stanley Rogers. Je vyroben z robustního mramorového materiálu. Hodí se skvěle na rozdrcení koření. Balení se skládá z misky a paličky v šedé barvě.

Porcelánový hmoždíř - 7 cm
362 Kč

Vytvořte si vlastní směs koření hmoždířem od značky Küchenprofi. Tradiční způsob mletí je čím dál tím populárnější. Ideální pro přípravu bylinkových past a asijské směsi.

Porcelánový hmoždíř - 9 cm
450 Kč

Tradiční způsob mletí je čím dál tím populárnější. Vytvořte si vlastní směs koření hmoždířem od značky Küchenprofi. Ideální pro přípravu bylinkových past a asijské směsi.

Mramorový hmoždíř 11 cm - černý
709 Kč 589 Kč

Nezbytný pomocník na drcení čerstvých bylinek a koření. Černý hmoždíř vyrobený z jemného mramoru dokonale rozvine chuť a zajistí jedinečný chuťový zážitek. Kvalitní produkt značky Küchenprofi.

Weis Hmoždíř nerezový 10 cm
569 Kč 539 Kč

Robustní nerezový hmoždíř značky Weis z odolného, hygienického a snadno omyvatelného materiálu. Vhodný zejména k drcení bylinek, koření, ořechů apod.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: