Daklos Elegantní automatické hodinky WINNER s koženým páskem
1 989 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní hodinky WINNER s nádherně zpracovaným designem. Tento design je velmi exkluzivní díky kombinaci dvou typů čísel – římské a klasické. Na hodinkách naleznete i datum. Hodinky jsou automatické a stačí je pouze nosit.

Daklos Retro přívěskové kapesní hodinky ,,DAD,,
399 Kč

Retro kapesní hodinky s řetízkem a s unikátním designem. Je to nejlepší dárek pro kohokoliv a jistě jim uděláte obrovskou radost. Perfektní doplněk k formálnímu nebo neformálnímu oblékání. Radost tím uděláte zejména svému otci (DAD znamená v angličtině táta – tatínek).

Daklos Automatické kapesní hodinky s arabskými číslicemi a průhledným strojkem
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Exkluzivní kapesní automatické hodinky s řetízkem pro každou společensské příležitosti nebo jako výjimečný dárek pro Vašeho tatínka nebo dědečka. Automatické hodinky nepotřebují baterii a je potřeba je pouze nosit a díky speciálnímu strojku se sami natahují, případně stačí občas natáhnout.

Daklos Luxusní automatické hodinky WINNER s koženým páskem
1 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní mechanické hodinky s průhledným ciferníkem, kde můžete vidět jednotlivé součástky hodinového strojku. Hodinky jsou automatické a stačí je pouze nosit, případně ručně natáhnout.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.