Emporio Armani Classic AR2434
11 970 Kč 5 629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánové nezanedbávejte se a pořiďte i sobě luxusní doplněk. Tím pravým jsou hodinky z dílny kultovní módní značky Emporio Armani. Jakmile si na zápěstí připnete jejich precizní tah z ušlechtilé oceli, proměníte se jako mávnutím kouzelného proutku v moderního gentlemana.

Emporio Armani Renato AR2448
10 330 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánské hodinky Emporio Armani v sobě snoubí luxus, eleganci a tradici. Jakmile si jednou připnete na zápěstí jejich kvalitní ocelový tah, už je nikdy nebudete chtít sundat. Na modrém ciferníku se nachází tři chronografy s funkcí stopek a 24 hodinovým ukazatelem. Nechybí ani užitečná datumovka.

Emporio Armani Classic AR2447
9 300 Kč 6 510 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánové, nezanedbávejte se a pořiďte i sobě luxusní doplněk. Tím pravým jsou hodinky z dílny kultovní módní značky Emporio Armani. Jakmile si je na zápěstí připnete řemínkem z krokodýlí kůže, proměníte se jako mávnutím kouzelného proutku v moderního gentlemana.

Emporio Armani AR 2477
8 640 Kč 4 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Značka Emporio Armani je synonymem pro luxus, eleganci a dokonalý styl. To vše splňují i pánské hodinky, které na první pohled zaujmou klasickým modrým ciferníkem ve třech odstínech. Kontrastem je pouzdro a řemínek z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli v lesklé stříbrné barvě.

Emporio Armani AR11255
8 450 Kč 5 915 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Emporio Armani jsou jako stvořené pro každého moderního gentlemana. Jejich černý ciferník vás na první pohled zaujme výraznými ručičkami a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času. Pouzdro i tah jsou vyrobené z té nejkvalitnější ušlechtilé oceli.

Emporio Armani Classic AR 1682
9 970 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské hodinky Emporio Armani v sobě snoubí luxus, eleganci a tradici. Jakmile si jednou připnete na zápěstí jejich řemínek z ušlechtilé oceli, už je nikdy nebudete chtít sundat. Dokonalou dvojici k řemínku tvoří bílý ciferník v elegantním strohém stylu, kerému vévodí typické logo značky.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.