Počet nalezených produktů: 182

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Swatch Accecante GE255
1 600 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokud hledáte doplněk, kterým rozzáříte sebe i celé své okolí, pak vsaďte na hodinky švýcarské značky Swatch. Na první pohled vás upoutá modrý ciferník, který je zdoben růžovými ručičkami. Na plastové pouzdro navazuje silikonový řemínek v zářivě žluté barvě.


Swatch Apres Vous YCS598
3 500 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Značka Swatch se dostala do podvědomí především díky svým nepřehlédnutelným hodinkým v extravagantním designu. I v jejím portfoliu ale najdete střízlivější modely, které ocení i konzervativnější nositelé – důkazem jsou hodinky Apres Vous.


Swatch Astilbe GP140
1 600 Kč

Módní dámské hodinky Swatch jsou ideální doplněk ke sportovnímu oblečení. Hodinky jsoou plastové, proto vynikají svojí lehkostí. Duhové barvy z nich navíc dělají neobyčejně hravý doplněk. Ozdobte své zápěstí doplňkem, který nezůstane bez povšimnutí.


Swatch Back to School GS149
1 500 Kč

Řekněme si to na rovinu – prázdniny jsou pro každého školou povinného nejoblíbenější částí školního roku. Každá radost ale jednou končí a musí se nastoupit zpátky do školy. Tak se alespoň ozdobte stylovými hodinkami Back to School z dílny značky Swatch.


Swatch Bellablu SUON709
1 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Všichni milovníci modré barvy zbystřete! Stylové hodinky z dílny švýcarské značky Swatch jsou vaším letošním must have módním kouskem.


Swatch Belle De Set GZ318
1 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud hledáte originální doplněk, kterým oživíte svůj outfit, pak vsaďte na hodinky švýcarské značky Swatch. Na první pohled vás upoutá bílý ciferník, který je zdoben oranžovými ručičkami a originálně řešenými indexy. Na plastové pouzdro navazuje silikonový řemínek v bílo-oranžovém provedení.


Swatch Big Will YWS101
2 300 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Značka Swatch se dostala do podvědomí především díky svým nepřehlédnutelným hodinkým v extravagantním designu. I v jejím portfoliu ale najdete střízlivější modely, které ocení i konzervativnější nositelé – důkazem jsou hodinky Big Will.


Swatch Black Suit GB247T
1 500 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černá barva se snad nikdy neomrzí. Doplňky v tomto nadčasovém odstínu se skvěle kombinují s pestrobarevným oblečením i se střízlivějšími kousky. Vsaďte na něj i vy a připněte si na zápěstí hodinky z dílny oblíbené značky Swatch.


Swatch Blaumann SFN123
2 600 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nenosíte hodinky, protože máte pocit, že vám překážejí při každodenních činnostech? Tak to jste ještě neměli na zápěstí hodinky z dílny značky Swatch. Jejich pouzdro je neuvěřitelné tenké – pouhé 4 mm! Tenoučký je i kožený řemínek potažený tmavě modrou textilní vrstvou.


Swatch Bleu de Bienne YCS115
3 500 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Barva klidu, pohody a jasné mysli. Tím vším je modrá – dlouhodobě neojoblíbenější barva pánů i dam po celém světě. Pokud i ve vašem šatníku dominuje tento krásný odstín, nesmí na vašem zápěstí chybět hodinky Bleu de Bienne z dílny značky Swatch.


Swatch Blue Boat YWS420G
3 400 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Švýcarská značky Swatch proslula především svými hravými, občas až bláznivými hodinkami v pestrobarevných odstínech. To ale neznamená, že v jejím portfoliu nenajdete i střízlivější kousky. Důkazem jsou hodinky Blue Boat.


Swatch Blue Choco GM415
1 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ať už obléknete formální nebo volnočasový outfit, hodinky s dílny švýcarské značky Swatch váš styl vždy perfektně doladí. Jejich ciferník se pyšní příjemným modrým odstínem, který lahodí oku.


Swatch Blue Rebel SUON700
1 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Swatch Blue Rebel si zamilujete díky jejich příjemné tmavě modré barvě. Na první pohled vás zaujme neobvyklé spojení této barvy se zelenými indexy a sekundovou ručičkou. Kvůli jejich velikosti se mohou zdát pánské, výborně ale sednou i dámám.


Swatch Bluquarelle SUOW149
1 900 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokud hledáte originální doplněk, kterým oživíte svůj outfit, pak vsaďte na hodinky švýcarské značky Swatch. Na první pohled vás upoutá bílý ciferník s hlavními indexy. Na plastové pouzdro navazuje modro-bílý silikonový řemínek s motivem oblohy.


Swatch Boule A Facette GB305
1 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud hledáte doplněk, který skvěle doplní váš outfit, pak vsaďte na hodinky švýcarské značky Swatch. Na první pohled vás upoutají barevné puntíky po celých hodinkách. Černý ciferník zdobí barevné puntíky místo indexů a luminiscenční ručičky.


Swatch Buchetti SUON113-39%
1 950 Kč

1 188 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stačí jediný pohled na hodinky značky Swatch, aby vám došlo, že se jedná o opravdu neobyčejný doplněk. Pouzdro i silikonový řemínek jsou vyvedené v příjemné tmavě modré barvě. Nejvíce vás ale rozhodně upoutá originální ciferník.


Swatch Camarade YWS428
2 900 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Značka Swatch se dostala do podvědomí především díky svým nepřehlédnutelným hodinkým v extravagantním designu. I v jejím portfoliu ale najdete střízlivější modely, které ocení i konzervativnější nositelé – důkazem jsou hodinky Camarade.


Swatch Camoblu SUSN414
2 900 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Modrá je dobrá! Jestli se i vy rádi zdobíte doplňky v tomto nadčasovém odstínu, nesmí ve vaší „sbírce“ chybět hodinky Camoblu z dílny značky Swatch. Jejich modrý ciferník zdobí výrazné ručičy, indexy, a hlavně tři bělostné chronografy s funkcí stopek. Potěší i stylová datumovka na pozici 3.


Swatch Candy Parlour GG219
1 600 Kč

Za oknem padá déšť a do vaší duše splín? Pak nepropadejte depresi a připněte si na zápěstí hodinky z dílny švýcarské značky Swatch. Světlý ciferník lemují pestrobarevné indexy. Veselé barvy pokračují i na zbytku hodinek – zeleném průsvitném pouzdru a silikonovém čtyřbarevném řemínku.


Swatch Cent Bleu SUON400
1 900 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Modrá je dobrá! Jestli se i vy rádi zdobíte doplňky v tomto nadčasovém odstínu, nesmí ve vaší „sbírce“ chybět hodinky z dílny značky Swatch. Jejich modrý ciferník s metalickými odlesky zdobí bronzové ručičky a indexy, které dodávají celku ten správný šmrnc. Potěší i stylová datumovka na pozici 6.


Swatch Classylicious YCS113C
3 500 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

I v portfoliu hravé značky Swatch najdete elegantní kousky. Důkazem jsou hodinky Classylicious. Jejich bílý ciferník zaujme na první pohled třemi chronografy s funkcí stopek, výraznými číslicemi i tachymetrickou stupnicí. Pouzdro je vyrobené z ušlechtilé oceli v matné povrchové úpravě.


Swatch Clearsky LL119
1 500 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Clearsky z dílny švýcarské značky Swatch jsou jako stvořené pro všechny dámy se zálibou v pastelových barvách. Jejich drobný bílý ciferník sází na klasický vzhled – zdobí ho jemné ručičky a indexy.


Swatch Color Calendar GW709
1 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Color Calendar z dílny švýcarské značky Swatch jsou jako stvořené pro všechny milovníky barev. Těmi se to totiž na středně velkém ciferníku jen hemží. Bělostné pouzdro i silikonový řemínek naopak sázejí na minimalistické provedení – díky tomu může výrazný ciferník ještě lépe vyniknout.


Swatch Color Square SUON125
1 900 Kč

Originální, bláznivé a neotřelé – takové bývají hodinky značky Swatch. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky Zoomzang. Jejich ciferník zaujme pestrobarevnými indexy, které vám při každém pohledu vyvolají úsměv na tváři.


Swatch Color the Sky GS124
1 600 Kč

Máte ráda hravé doplňky, které vám zvednou náladu při každém pohledu? Pak si rozhodně musíte pořídit hodinky Swatch Color the Sky. Jejich řemínek i ciferník září duhovými barvami, hravému vzhledu napomáhají i číslice, které vypadají jako ručně psané.


Swatch Colorbrush SUOS106
1 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barvy k létu jednoduše patří. Nebojte se jich a připněte si na zápěstí hravé hodinky z dílny švýcarské značky Swatch. Jejich silikonový řemínek hraje všemi barvami, stejně, jako dlouhé indexy na stříbrném ciferníku.


Swatch Colorino LW158
1 600 Kč

Pokud hledáte originální doplněk, kterým oživíte svůj outfit, pak vsaďte na hodinky švýcarské značky Swatch. Na první pohled vás upoutá oranžový ciferník, který je zdoben bílými ručičkami a číselnými indexy. Na plastové pouzdro navazuje silikonový řemínek ve vícebarevném provedení.


Swatch Colorland GE254
1 600 Kč

Pokud hledáte doplněk, kterým rozzáříte sebe i celé své okolí, pak vsaďte na hodinky švýcarské značky Swatch. Na první pohled vás upoutá ciferník, který je zdoben hravými barvami a růžovými ručičkami. Na plastové pouzdro navazuje silikonový řemínek ve stejném pozitivním duchu.


Swatch Costazzura SUOS704
1 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

K létu neodmyslitelně patří barevné doplňky. Nebojte se výrazných barev ani vy a připněte si na zápěstí hodinky z dílny oblíbené značky Swatch. Jejich ciferník zaujme výraznými černými ručičkami a indexy, nechybí ani okénko s ukazatelem data a dne v týdnu.


Swatch Cross the Path SUOM108
1 900 Kč

Každý den nám život staví do cesty různé překážky. Jakmile si na zápěstí připnete hodinky z dílny švýcarské značky Swatch, můžete si být jistí, že každou z nich bez potíží zvládnete.


Swatch Curtsy GV131
1 700 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

God save the Queen! Věčně usměvavná královna Alžběta vládne Spojenému království už přes šedesát pět let. Švýcarská značka Swatch se rozhodla vzdát této malé-velké ženě hold hodinkami s názvem Curtsy (česky pukrle).


Swatch Dark Rebel SUOB704
1 900 Kč

Hodinky Swatch Dark Rebel sednou všem milovníkům černé barvy. Tato univerzální barva dokonale doplní jakýkoliv outfit. Rozhodně oceníte i datumovku, která vás informuje o aktuálním dni v týdnu i měsíci. Díky plastovému provedení jsou hodinky neskutečně lehké.


Swatch De Travers LW146
1 600 Kč

Hledáte hodinky, které by vám při každém pohledu zvedly náladu? Pak je pro vás model De Travers značky Swatch jako stvořený. Jejich zářivě modrý ciferník zdobí bílé číslice a pestrobarevné ručičky. Na zápěstí se hodinky připínají pryžovým řemínkem v kombinaci růžové, červené a bílé barvy.


Swatch Destination Shanghai YVB404
4 600 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jakmile si na zápěstí připnete hodinky Destination Shanghai z dílny oblíbené značky Swatch, můžete si být jistý, že váš nový doplněk rozhodně nikdo nepřehlédne. Jejich ciferník zaujme na první pohled výraznými, perfektně čitelnými ručičkami, indexy, číslicemi a chronografy s funkcí stopek.


Swatch Dive-in SFS103
2 600 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nenosíte hodinky, protože máte pocit, že vám překážejí při každodenních činnostech? Tak to jste ještě neměli na zápěstí hodinky z dílny značky Swatch.


Swatch Dots in Rio SUOW128-36%
2 080 Kč

1 324 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V srpnu 2016 se desítky milionů očí upínaly k televizním obrazovkám, popřípadě zamířily rovnou do ohniska děje, aby fandily reprezentantům své země. Ano, řeč je o letních olympijských hrách 2016 konaných v brazilské metropoli Rio de Janeiro.


Swatch Edgyline GW708
1 600 Kč

Hodinky z dílny značky Swatch jsou jako stvořené pro všechny dámy se zálibou ve veselých a hravých doplňcích. Jejich bělostný ciferník lemují pestrobarevné indexy, nechybí ani datumovka s ukazatelem dne v týdnu.


Swatch English Rose SUOP400
1 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Potřebujete doplněk, který by rafinovaně podtrhnul vaši přirozenou ženskost? Hodinky z dílny značky Swatch jsou tím pravým. Jejich světlý ciferník zaujme na první pohled výraznými tmavě růžovými ručičkami, indexy a číslicemi, nechybí ani jemné okénko pro datumovku.


Swatch Essential YCG416
4 500 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ať už obléknete elegantní šaty nebo pohodlné volnočasové tričko s džínami, hodinky značky Swatch budou vždy tím pravým doplňkem. Jejich bronzový ciferník disponuje třemi chronografy s funkcí stopek, nechybí ani jemná datumovka umístěná na pozici 3.


Swatch Faux Fox SUOB709
1 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oranžová je barvou optimismu a zdravé radosti ze života. Nechte ji na sebe působit i vy a připněte si na zápěstí hodinky Faux Fox z dílny značky Swatch. Tento krásný teplý odstín nese silikonový řemínek se vzorem hadí kůže, sekundovka a drobné indexy.


Swatch Fired Snake SUOZ151-39%
2 080 Kč

1 267 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte už dost nudných doplňků, které má na sobě každý druhý? Pak je čas na pořádně extravagantní doplněk v podobě hodinek z dílny značky Swatch. Po jejich silikonovém řemínku se plazí ohnivý had inspirovaný tetovacím vzorem, jeho hlava s hrozivě vytasenými špičatými zuby spočívá uprostřed ciferníku.


Swatch Fleurie SUOP109
1 900 Kč

Každá žena potřebuje být jednou za čas za něžnou princeznu. Jakmile si na zápěstí připnete hodinky Fleurie z dílny značky Swatch, proměníte se v neodolatelnou romantičku i vy.


Swatch Flik Flak Ballolou ZFBNP085
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nevíte, jaký dárek dát své ratolesti? Udělejte jí radost a pořiďte jí překrásné hodinky Flik Flak z dílny švýcarské značky Swatch. Ciferník zaujme na první pohled hravými ručičkami ve tvaru panáčka a panenky, které jsou poznávacím znamením Flik Flaků.


Swatch Flik Flak Disney Elsa & Olaf ZFLNP023
1 200 Kč

Ledové království – zimní pohádka, která ovládla srdce snad každé malé holčičky, která tento překrásný film viděla. Udělejte své malé princezně radost a pořiďte jí hodinky Swatch ze speciální Disney kolekce. Světlý ciferník zdobí jemné vločky a duhové krystaly, které evokují třpyt rampouchů.


Swatch Flik Flak Disney Rapunzel ZFLNP028
1 100 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Která malá holčička nezná disney pohádku Na vlásku? Udělejte své malé princezně radost a pořiďte jí hodinky Swatch ze speciální Disney kolekce. Světlý ciferník zdobí růžové číselné indexy a ručičky Průsvitné pouzdro v růžové barvě nechává na zadní straně nahlédnout na chod quartzového strojku.


Swatch Flik Flak Fliptrick ZFPSP025
1 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud i vaše dítě miluje jízdu na skateboardu, pak jsou hodinky značky Swatch tím pravým. Bílý ciferník zdobí výrazné zelené indexy a motiv skateboardu, který je vyobrazen i na tyrkysovém textilním řemínku. Dopřejte svým nejmenším stylový doplněk, který nebudou chtít sundat z ruky.


Swatch Fluo Loopy GM189
1 600 Kč

Pokud hledáte doplněk, kterým rozzáříte sebe i celé své okolí, pak vsaďte na hodinky švýcarské značky Swatch. Na první pohled vás upoutá černý ciferník, který je zdoben růžovými ručičkami a zelenými indexy. Na plastové pouzdro navazuje silikonový řemínek v černé barvě.


Swatch Fluo Pinky GE256
1 600 Kč

Pokud hledáte doplněk, kterým rozzáříte sebe i celé své okolí, pak vsaďte na hodinky švýcarské značky Swatch. Na první pohled vás upoutá šedý ciferník, který je zdoben růžovými ručičkami a modrými indexy. Na plastové pouzdro navazuje silikonový řemínek v zářivě růžové barvě.Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.

_____

^ Zpátky nahoru