Frederic Graff Rose La Singla Croco brown leather FBN-B011R
7 369 Kč 1 490 Kč

Pokud hledáte kvalitní hodinky za dostupnou cenu, pak je Frederic Graff ta pravá značka pro Vás. Tento model se může pochlubit originálním ciferníkem, který zaujme svou perleťovou barvou s vysazenými kamínky. K pozlacenému pouzdru náleží řemínek z prvotřídní pravé kůže.

Victoria Walls NY VAR-2514
3 390 Kč 1 017 Kč

Novinka

Hodinky značky Victoria Walls jsou jako stvořeny pro ženy, které se rády zdobí stylovými doplňky. Na první pohled vás jistě upoutá perleťový ciferník, na kterém se třpytí skleněné kamínky namísto indexů.

Frederic Graff Monte Leone FAR-2518
6 864 Kč 1 490 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny dámy, které si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Ciferník krytý safírovým sklíčkem zaujme na první pohled tmavě modrou perletí, která na denním světle rozehraje okouzlující hru odlesků.

Frederic Graff Rose Jungfrau Lychee Rose gold Mesh FBS-3218
7 899 Kč 1 490 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny dámy, které si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Stříbrný ciferník na denním světle rozehraje okouzlující hru jemných odlesků.

Frederic Graff Rose Mont Dolent Black mesh FBP-3318
7 790 Kč 1 490 Kč

Novinka

Luxus, k dispozici všem. To je slogan švýcarské značky Frederic Graff. Hodinky této značky Vás zaujmou na první pohled perleťově černým ciferníkem, který má indexy osazené kamínky. Milánský tah zajistí pohodlně nošení, jelikož se přizpůsobí každému obvodu zápěstí bez nutnosti odborného zkracování.

Frederic Graff Clariden FBB-B015R
6 899 Kč 1 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny dámy, které si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Perleťový ciferník na denním světle rozehraje okouzlující hru jemných odlesků.

Emily Westwood Seashell Gold Mesh EAE-3218R
3 059 Kč 990 Kč

Značka Emily Westwood podtrhne vrozenou ženskost každé dámy. Design je inspirován krásou a rozmanitostí mořského království a mušlemi. Elegantní ciferník zdobí jemné stříbrné detaily. Pouzdro je vyrobeno z kvalitní oceli a milánský tah zajistí, že hodinky padnou na zápěstí jako ulité.

Invicta Reserve Bolt Zeus Tourbillon 28393
129 474 Kč 100 980 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Invicta Reserve Bolt Zeus Tourbillon jsou stvořeny pro skutečné milovníky hodinařiny. Na první pohled vás jistě upoutá Tourbillon, vůbec nejsložitější hodinářská komplikace, která vás doslova očaruje svým rotujícím mechanismem.

Emily Westwood Dark Seashell EAU-3218
3 499 Kč 990 Kč

Něžná, romantická a neuvěřitelně ženská – taková je dáma, která si na zápěstí připne hodinky z dílny značky Emily Westwood. Jejich ciferník pokrytý tmavou perletí vás na první pohled nadchne srdíčky, hvězdičkami a letícími holubicemi, které ho lemují.

Frederic Graff Mont Gele FAV-3218
7 899 Kč 1 590 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny dámy, které si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Ciferník zaujme na první pohled tmavě zelenou perletí, která na denním světle rozehraje okouzlující hru odlesků.

Frederic Graff Clariden FBA-2518
6 864 Kč 1 690 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny dámy, které si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Ciferník krytý safírovým sklíčkem zaujme na první pohled něžnou perletí, která na denním světle rozehraje okouzlující hru odlesků.

Frederic Graff Trivor Lychee Pink Leather Strap FCF-B035R
6 699 Kč 1 390 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou stvořeny pro všechny ženy, které se rády hýčkají luxusními doplňky. Perleťový ciferník zdobí elegantní ručičky a jednoduché indexy v rosegold odstínu. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda.

Emily Westwood Srebarna ECF-3318
2 590 Kč 790 Kč

Hodinky z dílny značky Emily Westwood si oblíbí všechny dámy s romantickou duší. Na první pohled vás nadchne ciferník pokrytý růžovou perletí. Na zápěstí se hodinky připínají černým milánským tahem z ušlechtilé oceli, který se přizpůsobí obvodu vašeho zápěstí bez nutnosti odborného zkracování.

Emily Westwood Dark Seashell EAX-3318
3 499 Kč 990 Kč

Něžná, romantická a neuvěřitelně ženská – taková je dáma, která si na zápěstí připne hodinky z dílny značky Emily Westwood. Jejich ciferník pokrytý tmavou perletí vás na první pohled nadchne srdíčky, hvězdičkami a letícími holubicemi, které ho lemují.

Frederic Graff Kamet Rose Gold Fine Mesh Watch FCD-3218
6 859 Kč 1 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff zaujmou každého, kdo si libuje v luxusních doplňcích. Pozlacené pouzdro je osázeno mnoha kamínky a dodává tím hodinkám třpyt, který nikdo nepřehlédne. Ciferník má vkusnou perleťovou barvu. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli.

Karl Lagerfeld Signature Diver 5513105
4 590 Kč 2 984 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Málokterému módnímu návrháři se podařilo dobít svět fashion, jako Karlu Lagerfeldovi. Vzdejte hold této nesmrtelné módní ikoně i vy a připněte si hodinky z dílny značky Karl Lagerfeld. Na první pohled vás nadchne ciferník s perleťovými písmeny K a L.

Tamaris Aila TW026-40%
2 079 Kč 1 242 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Tamaris jsou jako stvořené pro dámy, které na své doplňky kladou ty nejvyšší nároky. Jejich pozlacený ciferník sází na minimalistický design. Nejvíce si ale rozhodně zamilujete kovové pouzdro, které plynule přechází v hnědý kožený řemínek.

Emily Westwood Dark Seashell EAU-3318
3 490 Kč 990 Kč

Něžná, romantická a neuvěřitelně ženská – taková je dáma, která si na zápěstí připne hodinky z dílny značky Emily Westwood. Jejich ciferník pokrytý tmavou perletí vás na první pohled nadchne srdíčky, hvězdičkami a letícími holubicemi, které ho lemují.

Emily Westwood Seashell EAS-2518
2 699 Kč 890 Kč

Něžná, romantická a neuvěřitelně ženská – taková je dáma, která si na zápěstí připne hodinky z dílny značky Emily Westwood. Jejich zelený ciferník pokrytý perletí vás na první pohled nadchne srdíčky, hvězdičkami a letícími holubicemi, které ho lemují.

Emily Westwood Seashell EAT-3218
3 399 Kč 990 Kč

Něžná, romantická a neuvěřitelně ženská – taková je dáma, která si na zápěstí připne hodinky z dílny značky Emily Westwood. Jejich modrý ciferník pokrytý perletí vás na první pohled nadchne srdíčky, hvězdičkami a letícími holubicemi, které ho lemují.

Frederic Graff Basodino FBB-2518
6 899 Kč 1 490 Kč

Luxusní hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny dámy, které si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Ciferník zaujme na první pohled porcelánově bílou perletí, která na denním světle rozehraje okouzlující hru odlesků.

Frederic Graff Kamet 2 Toned Mesh Watch FCD-2718
7 114 Kč 1 490 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff zaujmou každého, kdo si libuje v luxusních doplňcích. Pozlacené pouzdro je osázeno mnoha kamínky a dodává tím hodinkám třpyt, který nikdo nepřehlédne. Ciferník má vkusnou perleťovou barvu. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli.

Gant Stanford Lady GT021002
3 890 Kč 1 990 Kč
+ doprava zdarma

Klasických doplňků není nikdy dost. Nezapomínejte na ně ani vy a připněte si na zápěstí hodinky z dílny značky Gant. Jejich něžný ciferník pokrytý perletí sází na tradiční vzhled – zdobí ho úzké stříbrné ručičky a indexy a také tmavě modrá vteřinová ručička.

Pierre Cardin Lilas Femme PC902702F102-38%
3 290 Kč 2 038 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Se stylovými hodinkami značky Pierre Cardin budete středem pozornosti pouze vy. Na první pohled vás zaujme perleťový ciferník, jenž zdobí elegantní ručičky s jednoduchými indexy. Hodinky jsou kompletně vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli. Dopřejte si hodinky, vhodné pro každou příležitost.

Secco S F5008,4-233-62%

Secco S F5008,4-233

Hodnocení: 4,1
1 190 Kč 452 Kč

Výprodej

Nemůžete se rozhodnout, jestli si na zápěstí připnout slušivé hodinky nebo fashion náramek? Pak vsaďte na hodinky z dílny značky Secco, které jsou obojím! Jejich černý ciferník v klasickém designu zaujme na první pohled perleťovými odlesky, které celku propůjčují něžný vzhled.

Zeppelin Luna 7631-1
7 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská řada hodinek Luna se vyznačuje především galvanicky zušlechtěnými číselníky s výraznou strukturou mušle, perleťovou vložkou a krystaly SWAROVSKI. Na hodinkách najdete datumovku a samostatný chronograf sekundové ručky. Zajímavým prvkem je netradičně umístěná korunka.

Anne Klein AK/1906TMGB-40%
3 350 Kč 1 998 Kč

Výprodej

Hodinky z dílny fashion značky Anne Klein si na první pohled zamilují všechny dámy se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Jejich perleťově béžový ciferník se zlatými ručičkami a indexy lemují desítky čirých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí.

Bentime 005-9MB-12163B
995 Kč 690 Kč

Hodinky z dílny značky Bentime jsou jako stvořené pro všechny dámy se zálibou v něžných doplňcích. Jejich ciferník v minimalistickém stylu je pokrytý perletí, která na denním světle rozehraje krásnou hru odlesků.

Claude Bernard Dress Code 20085 3M NAPN
5 890 Kč

Pro ženy, které si potrpí na stylové doplňky nejvyšší kvality, jsou tu švýcarské hodinky značky Claude Bernard. Na první pohled vás upoutá perleťový ciferník, jež zdobí skleněné kamínky, které při každém vašem pohybu vytváří okouzlující odlesky.

Claude Bernard Dress Code 20501 3 NANDN-47%
6 490 Kč 3 385 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Každá žena by se měla jednou za čas hýčkat luxusními doplňky. Nezapomínejte na ně ani vy a připněte si na zápěstí hodinky z dílny značky Claude Bernard. Jejich tmavý ciferník vás na první pohled zaujme jemnými perleťovými odlesky, které dodávají hodinkám romantický vzhled.

Emily Westwood Seashell EAT-B021R
2 999 Kč 690 Kč

Něžná, romantická a neuvěřitelně ženská – taková je dáma, která si na zápěstí připne hodinky z dílny značky Emily Westwood. Jejich modrý ciferník pokrytý perletí vás na první pohled nadchne srdíčky, hvězdičkami a letícími holubicemi, které ho lemují.

Festina Boyfriend 20401/1
3 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ať už se rozhodnete pro formální kostýmek nebo něco pohodlnějšího, s hodinkami z dílny značky Festina budete vždy dokonalá. Na první pohled vás rozhodně upoutá perleťový ciferník, jenž zdobí tři chronografy, zlacené luminiscenční ručičky a indexy v podobě třpytivých kamínků.

Frederic Graff Silver Liskamm Silver Mesh FAJ-2518S
6 699 Kč 1 590 Kč

Luxusní hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny dámy, které se rády zdobí doplňky nejvyšší kvality. Perleťový ciferník zaujme na první pohled římskými číslicemi, elegantními ručičkami a čiré krystaly, které se při každém vašem gestu oslnivě zatřpytí.

Frederic Graff Trivor Kanjut Trivor Rose Gold Mesh Watch FCF-3914
7 114 Kč 1 490 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff nabízejí elegantní design zkombinovaný s vysoce kvalitním provedením. Tento model zaujme svým minimalistickým designem. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda.

LC06627.420-60%
1 600 Kč 637 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pozvedněte váš outfit na novou úroveň se stylovými hodinkami Lee Cooper.  Na první pohled vás upoutá perleťový ciferník, zdobený zlatými ručičkami a skleněnými kamínky místo klasických indexů. Na pouzdro z kvalitního supermetalu navazuje tah z obecného kovu, jenž je také doplněn o třpytivé kamínky.

Len.nox LC L408GL-7-65%
2 890 Kč 1 008 Kč

Výprodej

Módní hodinky české značky LEN. NOX se skvěle hodí k jakékoliv příležitosti. Na první pohled vás upoutá kvalitní zpracování hodinek a zlatá barva ocelového pouzdra. Ciferník, v kombinaci bílé a perleťové, zdobí třpytivé kamínky jako indexy a elegantní zlacené ručičky.

Pierre Cardin La Gloire PC902682F201-38%
3 290 Kč 2 038 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Pierre Cardin jsou jasnou volbou pro ženy, které chtějí pozvednout svůj outfit na novou úroveň. Na první pohled vás zaujme perleťový ciferník, jenž zdobí elegantní ručičky s číselnými indexy, které jsou dobře čitelné. Hodinky jsou kompletně vyrobeny z ušlechtilé oceli.

Victoria Walls NY VBG-2514
3 190 Kč 957 Kč

Novinka

Hodinky značky Victoria Walls si zamiluje každá žena, která si potrpí na doplňky nejvyšší kvality.  Na první pohled vás jistě upoutá perleťový ciferník, na kterém se třpytí skleněné kamínky namísto indexů v kombinaci s elegantními ručičkami.

Bering Classic 12924-001
2 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mrazivý vítr, nekonečné pláně a bělostný sníh všude, kam jen oko dohlédne. Taková je chladná Arktida, jejímž půvabem se nechali inspirovat designéři při tvorbě hodinek Bering.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.