EUROSWAN Sada hodinky / propiska / diář Spiderman
219 Kč

Dárková sada – hodinky, propiska a diář.

Digitální hodinky Spiderman (včetně baterie), 6-ti barevná propiska a diář s laminovanými deskami. Baleno v dárkovém blisteru. Oficiální licence. Rozměry balení cca. 25×26cm.

EUROSWAN Dárková sada hodinky a LED baterka Star Wars
199 Kč

Dárková sada hodinky a LED baterka Star Wars. Kvalitní hliníková svítilna s 9 led diodami svítí na velkou vzdálenost. Napájení na 3×AAA baterie (nejsou součástí balení). Pevné tkaninové poutko na zavěšení. Digitální hodinky s časem a datem. Plastový řemínek v designu Star Wars (délka cca. 20cm).

ToyCompany Hodinky a pokladnička L.O.L. Surprise
209 Kč

Dárková sada – hodinky a pokladnička s motivem Surprise.

Digitální hodinky s motivem LOL Surprise. Plechová pokladnička s motivem LOL Surprise (cca. 16×7cm). Oficiální licence.

EUROSWAN Hodinky Minnie Mouse
249 Kč

Stylové dětské hodinky v dárkovém balení.

Koženkový pásek. Mašlička s „diamanty“ na ciferníku. Oficiální licence. Baleno v dárkové krabičce s motivy Minnie Mouse.

EUROSWAN Hodinky Avengers
249 Kč

Stylové dětské hodinky v dárkovém balení.

Analogové hodinky v dárkové plechové krabičce. Rozměry balení cca. 9×9×7cm. Oficiální licence.

EUROSWAN Sada hodinky / propiska / diář Star Wars
219 Kč

Dárková sada – hodinky, propiska a diář.

Digitální hodinky Star Wars (včetně baterie), 6-ti barevná propiska a diář s laminovanými deskami. Baleno v dárkovém blisteru. Oficiální licence. Rozměry balení cca. 25×26cm.

EUROSWAN Hodinky a pokladnička Frozen
259 Kč

Dárková sada – hodinky a pokladnička.

Digitální hodinky s motivem Frozen. Plechová pokladnička s motivem Frozen (cca. 16×7cm). Oficiální licence.

EUROSWAN Dárkový set hodinky, tužka a notýsek na zámek Minnie Mouse
239 Kč

Dárková sada – dětské hodinky, vícebarevné pero a notýsek na zámeček v designu Minnie Mouse

digitální hodinky ukazující datum a čas mají plastový řemínek s potiskem Minnie Mouse (včetně baterie) vícebarevné pero Minnie Mouse notýsek A5 na zámeček + 2 klíčky pro uchování tajemství oficiální licenc…

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.

_____

^ Zpátky nahoru