DÁRKY
k nákupu
v hodnotě
až 9 990 Kč

NĚKDO ZLATO, NĚKDO AUTO!

Vyhrajte nový vůz ŠKODA SCALA na rok!

Jak vyhrát

Máme vše pro vaše fandění!

Proč vám může přestat fungovat televize:

Přechod na DVBT - T2

Od listopadu začne přechod na vysílání DVB-T2: nový standard vysílání. Pokud ho vaše televize neumí, přestanou vám od listopadu některé kanály fungovat. Televize s DVB-T se totiž bude postupně vypínat.

Jak soutěžit

 1. Nakupte od 29. 4. 2019 do 26. 5. 2019 jakýkoliv produkt z nabídky kampaně „Někdo zlato, někdo auto“ na adrese www.mall.cz/hokej.
 2. Dokončete svou objednávku a je to!
 3. Po skončení kampaně vylosujeme 1 výherce, který získá nový vůz ŠKODA SCALA na rok zadarmo.
 4. Čím víc nákupů učiníte, tím vyšší šanci na výhru máte!

Informace k soutěži

 • Soutěž startuje 29. 4. a končí 26. 5. 2019.
 • Do soutěže se automaticky zařazuje každý zákazník, který v daném období zakoupí jakýkoliv produkt z nabídky kampaně „Někdo zlato, někdo auto“ na Mall.cz.
 • Výherce vylosujeme po skončení soutěže a to dne 12. 6. 2019. Výherce bude poté kontaktován e-mailem nebo telefonicky.
 • K předání nového vozu ŠKODA SCALA dojde v termínu od 17. 6. do 21. 6. 2019.
 • Partnerem soutěže je společnost ŠKODA AUTO a.s.
 • Kompletní pravidla najdete zde.
 • Více informaci o novém modelu ŠKODA SCALA naleznete zde.

Soutěž: Vyhrajte se značkou ŠKODA! Soutěžíme o nový vůz ŠKODA SCALA na rok a merchandise s hokejovou tématikou.
Značka ŠKODA se tradičně angažuje v řadě sportů. Lední hokej je přitom vedle cyklistiky a motoristického sportu nejdůležitějším pilířem sponzoringové strategie automobilky. Základní kámen tohoto partnerství položila česká firma již před 26 lety. Od roku 1993 je ŠKODA AUTO při každoročně pořádaném Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji v centru pozornosti jako hlavní sponzor. ŠKODA AUTO je nesmazatelně zapsána v dějinách českého ledního hokeje, a to již více než čtvrtstoletí. Díky nejdelšímu kontinuálnímu sponzoringu MS v historii sportu se automobilka zapsala do Guinnessovy knihy rekordů. Vedle IIHF Mistrovství světa v ledním hokeji ŠKODA podporuje různé národní svazy a národní ligy. Dokazuje to nejen 27letým nepřetržitým hlavním partnerstvím v rámci Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji, ale i 19letým spojenectvím s nejvyšší domácí hokejovou soutěží. Český hokej letos oslaví 111 let, značka ŠKODA již 124 let své existence. Její angažmá na ledové ploše značnou měrou přispělo k výraznému posílení image a známosti značky ŠKODA po celém světě. Od roku 2012 značka aktivně podporuje dorost. ŠKODA Junior Ice Hockey Cup dává mladým talentům příležitost ukázat své umění. ŠKODA AUTO je bezpochyby zosobněním tradice českého průmyslu a symbolem úspěchu právě i ve sportovním prostředí. Společnost si navíc uvědomuje vysokou míru společenské odpovědnosti. Právě proto český lední hokej coby národní sport dlouhodobě podporuje.