10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Sháníte zboží z kategorie hokejové chrániče ramen? U nás na MALL.cz si jej můžete srovnat podle parametrů nebo od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes, nebo až budete chtít.
  • Produkty z kategorie hokejové chrániče ramen vám přivezeme domů, nebo si nákup můžete vyzvednout v jednom z našich 700 výdejních míst.
  • Operátoři naší klientské podpory řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků .

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Winnwell Hokejová branka 36" Heavy Duty (Varianta: Ideální pro střelbu pukem) Winnwell Hokejová branka 36" Pond Hockey (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem)
Winnwell Hokejová branka 36" Heavy Duty (Varianta: Ideální pro střelbu pukem)

Branka na hokej Winnwell Heavy Duty 36" určená pro malé začínající hokejisty  a je ideální pro střelbu pukem.Branka na hokej Winnwell Heavy Duty 36" určená pro malé začínající hokejisty  a je ideální pro střelbu pukem.

můžete mít 1.8. - 6.8.

Winnwell Hokejová branka 36" Pond Hockey (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem) Winnwell Hokejová branka 36" Pond Hockey (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem)
Winnwell Hokejová branka 36" Pond Hockey (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem)

Hokejová branka na rybník WinnWell Pond Hockey 36" je stabilní branka, která poslouží  ideálně pro váš rybníkový hokej, nebo jako pomocník při tréninku střel pukem nebo míčkem bez brankáře.

můžete mít 1.8. - 6.8.

Winnwell Hokejová branka 52" Heavy Duty (Varianta: Ideální pro střelbu pukem) Winnwell Hokejová branka 36" Pond Hockey (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem)
Winnwell Hokejová branka 52" Heavy Duty (Varianta: Ideální pro střelbu pukem)

Hokejová branka Winnwell 52" Heavy Duty je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro tréninkHokejová branka Winnwell 52" Heavy Duty je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink. Branka je vyrobena z kovové pevné a stabilní konstrukce.

můžete mít 1.8. - 6.8.

Winnwell Hokejová branka 54" PVC (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem) Winnwell Hokejová branka 54" Quik Net (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem)
Winnwell Hokejová branka 54" PVC (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem)

Hokejová branka Winnwell 54" se sítí je ideální pro malé hokejové hráče a volbou pro hraní domácího hokeje, florbalu nebo dalších sportů.Hokejová branka Winnwell 54" se sítí je ideální pro malé hokejové hráče a volbou pro hraní domácího hokeje, florbalu nebo dalších sportů.

můžete mít 1.8. - 6.8.

Winnwell Hokejová branka 54" Quik Net (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem) Winnwell Hokejová branka 54" Quik Net (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem)
Winnwell Hokejová branka 54" Quik Net (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem)

Hokejová branka Winnwell 54"  Quik Net je stabilní, a  ideálním pro trénink střelby zejména u mladších kategoriích.Hokejová branka Winnwell 54"  Quik Net je stabilní a  ideální pro trénink střelby zejména u mladších kategoriích.

můžete mít 1.8. - 6.8.

Winnwell Hokejová branka 54" (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem) Winnwell Hokejová branka 54" Quik Net (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem)
Winnwell Hokejová branka 54" (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem)

Hokejová branka Winnwell 54" je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink.Hokejová branka Winnwell 54" je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink. Pevná a stabilní konstrukce branky s ocelovými trubkami .

můžete mít 1.8. - 6.8.

Winnwell Hokejová branka 60" Quik Net (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem) Winnwell Hokejová branka 60" Quik Net (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem)
Winnwell Hokejová branka 60" Quik Net (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem)

Tréninková hokejová branka Winnwell 60" Quik Net je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem.

můžete mít 1.8. - 6.8.

Winnwell Hokejová branka 72" 2015 (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem) Winnwell Hokejová branka 60" Quik Net (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem)
Winnwell Hokejová branka 72" 2015 (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem)

Hokejová branka Winnwell 72" 2015 je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem.Hokejová branka Winnwell 72" 2015 je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem.

můžete mít 1.8. - 6.8.

Winnwell Hokejová branka 72" Heavy Duty (Varianta: Ideální pro střelbu pukem) Winnwell Hokejová branka 60" Quik Net (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem)
Winnwell Hokejová branka 72" Heavy Duty (Varianta: Ideální pro střelbu pukem)

Hokejová branka Winnwell 72" Heavy Duty je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby pukem nebo míčkem.Hokejová branka Winnwell 72" Heavy Duty je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby pukem nebo míčkem.

můžete mít 1.8. - 6.8.

Winnwell Hokejová branka 72" Heavy Duty 5-Hole Skill Net (Varianta: Ideální pro střelbu pukem) Winnwell Hokejová branka 72" Heavy Duty 5-Hole Skill Net (Varianta: Ideální pro střelbu pukem)
Winnwell Hokejová branka 72" Heavy Duty 5-Hole Skill Net (Varianta: Ideální pro střelbu pukem)

Hokejová branka WinnWell Heavy Duty Skill Net 5-Hole 72" je prvotřídním pomocníkem při individuálním tréninku střelby pukem nebo míčkem.Hokejová branka WinnWell Heavy Duty Skill Net 5-Hole 72" je prvotřídním pomocníkem při individuálním tréninku střelby pukem nebo míčkem.

můžete mít 1.8. - 6.8.

Winnwell Hokejová branka 72" Heavy Duty Skill Net (Varianta: Ideální pro střelbu pukem) Winnwell Hokejová branka 72" Heavy Duty 5-Hole Skill Net (Varianta: Ideální pro střelbu pukem)
Winnwell Hokejová branka 72" Heavy Duty Skill Net (Varianta: Ideální pro střelbu pukem)

Tréninková branka WinnWell Heavy Duty Skill Net 72" je skvělý pomocník při individuálním tréninku střelby pukem nebo míčkem. Tréninková branka WinnWell Heavy Duty Skill Net 72" je skvělý pomocník při individuálním tréninku střelby pukem nebo míčkem.

můžete mít 1.8. - 6.8.

Winnwell Hokejová branka 72" Pond Hockey (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem) Winnwell Hokejová branka 72" Heavy Duty 5-Hole Skill Net (Varianta: Ideální pro střelbu pukem)
Winnwell Hokejová branka 72" Pond Hockey (Varianta: Nedoporučujeme střílet pukem)

Hokejová branka na rybník WinnWell Pond Hockey 72" je stabilní nízká branka, která poslouží  ideálně pro váš rybníkový hokej, nebo jako pomocník při tréninku střel pukem nebo míčkem bez brankáře.

můžete mít 1.8. - 6.8.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hokejové branky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hokejové branky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hokejové branky akce.