Naturalis Chaga Premium Naturalis 100 g
419 Kč
+ doprava zdarma

Chaga Naturalis je vysoce kvalitní extrakt z plodnice houby chaga s 50% obsahem polysacharidů, což je jedna z nejvyšších hodnot vůbec. Pouhým usušením a rozemletím houby nelze dosáhnout takových účinků, jako je tomu v případě vysoce koncentrovaných extraktů.


Wolfberry Suchohřib hnědý - sušené houby 20 g
45 Kč
+ doprava zdarma

Suchohřib hnědý – sušené houby 20 g Wolfberry. Hřib hnědý neboli suchohřib hnědý je jedlá a velmi chutná houba. V místní i mezinárodní gastronomii mají hřiby své nezastupitelné místo. Ať čerstvé nebo sušené, výborně ochucují jídlo.


Wolfberry Hřib smrkový - sušené houby 20 g
66 Kč
+ doprava zdarma

Hřib smrkový – sušené houby 20 g Wolfberry. Hřib smrkový je nejčastějším zástupcem pravých hřibů, tzv. praváků. V místní i mezinárodní gastronomii mají hřiby své nezastupitelné místo. Ať čerstvé nebo sušené, výborně ochucují jídlo.


Empower Supplements Auricularia PREMIUM 100 kapslí
499 Kč
+ doprava zdarma

  Auricularia je houba s širokospektrálními účinky na celý organizmus. V Tradiční čínské medicíně přispívá k vyživení krve a podporuje střevní pohyby.  Auricularia (česky také ucho Jidášovo) je významnou houbou tradiční čínské medicíny.


Salvia Paradise Šiitake - Shiitake kloboučky
1 522 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

100% čisté Šiitake – Shiitake (Houževnatec jedlý) kloboučky jsou delikátní kulinářskou ingrediencí, stejně tak je houba hojně užívanou houbou v tradiční čínské medicíně.


Salvia Paradise Penízovka sametonohá 100g
183 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

100% čistá Penízovka sametonohá (Flammulina velutipes). Penízovka je velmi chutná houba s výrazným houbovým aroma, která je využitelná nejen v kuchyni.


Salvia Paradise Penízovka sametonohá AF tinktura
122 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

100% čistá Penízovka sametonohá ve formě tinktury s 0% alkoholu pro snadné užívání. Penízovka je velmi chutná houba s výrazným houbovým aroma, která je využitelná nejen v kuchyni.


Salvia Paradise Rosolovka řasotvará 100g
231 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

100% čistá Rosolovka řasotvará je oblíbená v tradiční čínské medicíně, ale i v kuchyni, kde je považována za delikatesu. V poslední době se rozrůstá obliba rosolovky v kosmetice, kde je využívána především pro zlepšení stavu pleti díky vysokému obsahu kyseliny hyaluronové.


Wolfberry Žampion zahradní - sušené houby 20 g
29 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Žampion zahradní – sušené houby 20 g Wolfberry. Žampiony jsou v gastronomii jedny z nejčastěji používaných hub. Ať čerstvé nebo sušené, výborně ochucují jídlo. Nejdostupnější jsou dnes žampiony pěstované v pařeništích.