10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11820828

Nupreme Reishi extrakt 100 kapslí

Nupreme Reishi extrakt 100 kapslí

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Reishi pomáhá budovat a udržovat přirozenou obranyschopnost našeho organismu, posilovat náš imunitní systém, přispívá k normální funkci oběhové soustavy, a také k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Celý popis
499 Kč
Zboží od: Nustore.cz
499 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

13.12.2023 na výdejním místě
13.12.2023 - 14.12.2023 na vaší adrese

Popis

Reishi byla vypěstována v čínské provincii Kuang-tung, která je považována za oblast s nejlepšími enviromentálními podmínkami v Číně. Abychom měli absolutní jistotu o její kvalitě, byla testována v ČR na přítomnost mikroorganizmů a těžkých kovů.

Reishi (česky lesklokorka lesklá) patří mezi nejznámější houby TČM. Má podobu lesklého choroše v různých, až 6 barevných variacích (ve starých překladech se jí říká houba nesmrtelnosti). Evidentně je na tom něco pravdy, protože její účinky potvrdily i moderní výzkumy, které jí přisuzují imunomodulační účinky, pozitivní vliv na cholesterol a oběhovou soustavu.

Jak mi pomůže?

  • upevní imunitu

Kdo za to může? Polysacharidy, triterpeny a organické germanium. Právě tyto složky reishi jsou zodpovědné za významnou schopnost posilovat imunitu. Reishi Nupreme poskytuje organizmu 30 g polysacharidů, tedy optimální poměr.

  • udržuje normální cholesterol

Reishi působí primárně na játra, která produkují cholesterol (asi 1 g denně, ze stravy přijmeme kolem 0.3 g). V játrech pak pomáhá inhibovat (tedy snižovat) syntézu cholesterolu, což vede k jeho optimální hodnotě v krvi.

  • posílí oběhovou soustavu

Klinické studie reishi prokázaly, že dokáže rozšiřovat tepny a žíly, posilovat krevní oběh a zlepšovat prokrvení srdečního svalu. V kombinaci s její schopností normalizovat cholesterol v krvi se tak stává absolutní jedničkou v boji s kardiovaskulárními problémy.

  • vyživuje krev a uklidňuje ducha shen

Tady jsme zabrouzdali právě do TČM – podle ní totiž reishi pozitivně ovlivňuje všech pět elementů a k nim náležející orgány. Největší tropismus má k játrům, srdci a plicím.

Kdy užívat reishi?

Reishi si dejte kdykoliv, když na sobě zpozorujete tyto příznaky:

  • oslabená imunita
  • nedostatek energie, stres
  • oslabený organizmus v důsledku dlouhodobé léčby
  • problémy s cholesterolem
  • kardiovaskulární problémy
  • vysoký krevní tlak

Jak užívat?

Reishi je vhodné užívat 3 týdny v měsíci a 1 týden vynechat, nebo 5 dní v týdnu a 2 dny pauza, nejlépe 20 minut před jídlem, zapít neperlivou vodou nebo čajem.

Dospělí: 2–3 tobolky denně

Děti: 1 tobolka denně

Reishi se vhodně doplňuje s vitaminem C, který podporuje její účinky.

Neužívejte reishi, když…

si procházíte akutním onemocněním (např. chřipkou, angínou, zánětem průdušek atd.), máte alergii na houby nebo užíváte léky na snížení srážlivosti krve (např. Warfarin). Pokud máte jakékoli pochybnosti, navštivte svého lékaře, nebo to zkuste nejprve online v naší bezplatné poradně.

Odkud Nupreme reishi pochází?

Je to možná zvláštní, ale právě tato informace je u běžných distributorů k nedohledání. My v Nupreme vám ale můžeme říci, že naše reishi pochází z ekologické produkce na severozápadu čínské provincie Kuang-tung, která je z 85 % pokryta lesy, a je tak oblastí s nejlepšími enviromentálními podmínkami v Číně.

Jak je zpracována?

Kdybyste si reishi nasbírali, umleli a usušili, nebude mít výsledný prášek nikdy takové účinky, jako samotný extrakt. Reishi Nupreme představuje extrakt z plodnice houby, která je na obsah účinných látek nejbohatší. V tomto extraktu naleznete 30% podíl polysacharidů a 1 % vysoce ceněných triterpenů.

Mohu užívat i jinak, než v tobolkách?

Byť je reishi velmi oblíbená a rozšířená, její chuť není až tak… skvělá. Prášek v tobolkách má přirozeně hořkou chuť s lehce nasládlým dozvukem. Dobrou zprávou ale je, že prášek můžete přidat do smoothies, kávy (nepřelívejte vařící vodou!), mléka, teplé čokolády nebo džusu. Oblafnete nejen vzpouzejícího se dospělého, který má na tyhle novoty „svůj názor“, ale také děti. Nezapomeňte však, že se jedná o doplněk stravy, tedy nepodávejte dětem do 3 let.