10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 13966339

TERRA INTERNATIONAL BL6315, Strom z kávovníku v. 157 cm pro malé, střední i velké papoušky - SILNÝ!

TERRA INTERNATIONAL BL6315, Strom z kávovníku v. 157 cm pro malé, střední i velké papoušky - SILNÝ!

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Podlahový strom z kávovníku s bukovým podstavcem o rozměru 102 × 59 cm je ideálním místem, kde papoušek může trávit svůj čas mimo klec. Výška stromu je 157 cm, tloušťka větví je vhodná pro velké, střední a malé papoušky. Při zakoupení získáte přímo tento vyfocený, jedinečný kus. Součástí 2 kalíšky. Celý popis
13 990 Kč
Zboží od: Terraint.eu
13 990 Kč
Poslední kus
S novou kartou za

30.5.2024 - 31.5.2024 na vaší adrese

Popis

Strom z tvrdého a houževnatého kávovníku je praktickým doplňkem pro papoušky, kteří tráví část svého času mimo klec. Dřevo kávovníku působí preventivně proti otlakům a je velmi nenáročné na údržbu. Nečistoty zůstávají na povrchu, nevsáknou se do dřeva a lze je velmi jednoduše setřít z povrchu vlhkým hadrem.

Podlahový strom z kávovníku s bukovým podstavcem NA KOLEČKÁCH (pro snadnou manipulaci) o rozměru 102 × 59 cm je ideálním místem, kde papoušek může trávit svůj čas mimo klec. Výška stromu je 157 cm, tloušťka větví je vhodná pro velké, střední a malé papoušky. Při zakoupení získáte přímo tento vyfocený, jedinečný kus.

Každý papoušek se potřebuje denně prolétnout a ukojit svoji zvědavost i mimo klec. Aby papoušek našel v místnosti místo odpočinku, možnosti k přistávání i k zaměstnání, potřebuje strom ke šplhání nebo místo k sezení.

Proč si pořídit ptačí strom z kávovníku?

Je to vlastní koutek pro papouška mimo klec.

Každý strom z kávovníku je jedinečný, nádherný kus přírody i dekorace u Vás doma.

Dřevo kávovníku vyniká svou tvrdostí, dlouhou životností a nevšedním vzhledem. 

Je velmi ceněno pro jeho výjimečné vlastnosti.

Kávovníkové dřevo je podstatně tvrdší než dub, buk a jiné evropské dřeviny.

Výhody kávovníkového dřeva oproti nejtvrdším evropským dřevinám (dub, buk, …) spočívají v jeho dlouhé životnosti, vyšší tvrdosti a snadnější údržbě.

Kávovníkové dřevo je díky své tvrdosti vhodné i pro papoušky s velkou silou v zobáku; při správné volbě tloušťky větví má schopnost odolat i arům či papouškům kakadu.

Další výhodou tohoto tvrdého a houževnatého dřeva je snadná údržba. Nečistoty včetně trusu se díky nízké nasákavosti nevsáknou do dřeva, ale zůstávají na povrchu, odkud je lze snadno vlhkým hadrem setřít.

Kávovníkové stromy pro papoušky jsou taktéž velmi dekorativní a zkrášlí každý interiér.