TERRA INTERNATIONAL

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
TERRA INTERNATIONAL Kšandy pro papoušky XXS-XL (vyrobené v EU) TERRA INTERNATIONAL Brusné bidlo do sprchy, na zrcadlo, na okno S a M
TERRA INTERNATIONAL Kšandy pro papoušky XXS-XL (vyrobené v EU)

Bezpečné a kvalitní kšandy pro papoušky vyrobené v EU s pružným vodítkem. I Váš papoušek může zažít radost z pohybu venku. Kšandy (postroj) pro papoušky poskytují bezpečí při pobytu ve venkovních prostorách.

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL Brusné bidlo na zabrušování drápků a zobáku TERRA INTERNATIONAL Brusné bidlo do sprchy, na zrcadlo, na okno S a M
TERRA INTERNATIONAL Brusné bidlo na zabrušování drápků a zobáku

Průměr do 22 mm, délka 25 cm. Průměr vybírejte vždy větší, než je úchop papouška. Čistě přírodní brusné bidlo je vyrobeno z větví stromu manzanita a opatřeno brusnou vrstvou se zrnky písku. Přirozeně zabrušuje drápky, případně zobák – pedikúra pro papoušky.

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL Brusné bidlo do sprchy, na zrcadlo, na okno S a M TERRA INTERNATIONAL Brusné bidlo do sprchy, na zrcadlo, na okno S a M
TERRA INTERNATIONAL Brusné bidlo do sprchy, na zrcadlo, na okno S a M

Brusné bidlo s přísavkami k připevnění na kachličky (pro sprchování), okno (pro výhled ven), na zrcadlo,… Papoušci milují sprchování. Komfortní a bezpečnou zábavu ve sprše umožní brusné bidlo k připevnění na kachličky či sklo v koupelně. Bidlo jak v suchém, tak v mokrém stavu neklouže.

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL Bidlo z pepřovníku M, L a XL TERRA INTERNATIONAL 24 x 38 cm, Pelíšek pro malé a střední papoušky
TERRA INTERNATIONAL Bidlo z pepřovníku M, L a XL

Bidlo je vyrobeno z větve stromu – pepřovníku. Pepřovník napomáhá svým blahodárným působením ke zvýšení imunity papoušků, má blahodárný vliv na trávení. Je opatřeno speciálním upínacím mechanismem pro připevnění na stěny klece. Bidlo je možno upevnit uvnitř i vně klece.

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL 24 x 38 cm, Pelíšek pro malé a střední papoušky TERRA INTERNATIONAL 24 x 38 cm, Pelíšek pro malé a střední papoušky
TERRA INTERNATIONAL 24 x 38 cm, Pelíšek pro malé a střední papoušky

Pelíšek je určen pro malé a střední papoušky. Je vyroben z hebkého materiálu a skýtá útočiště a soukromí pro papouška. Je ideálním vybavením klece či doplňkem na strom pro papouška.

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL 20 cm, žvýkačky pro papoušky 5 ks TERRA INTERNATIONAL 24 x 38 cm, Pelíšek pro malé a střední papoušky
TERRA INTERNATIONAL 20 cm, žvýkačky pro papoušky 5 ks

Oblíbené žvýkačky z bambusu. V balení 5 ks, délka 20 cm. Lze podávat papouškům jednotlivě či pověsit na přiložený provaz z liány. Vyrobeno z bambusu, provaz z liány. Hračka je vhodná pro malé a střední papoušky.

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL 25 x 7 cm, barevný řetěz s plastovými disky, kuličkami a zvonečkem TERRA INTERNATIONAL TC01silver - Přepravní klec pro všechny druhy papoušků z velmi tvrdého hliníku, 41 (šířka) x 47 (hloubka) x 46 cm (výška)
TERRA INTERNATIONAL 25 x 7 cm, barevný řetěz s plastovými disky, kuličkami a zvonečkem

Zvonící pestrobarevný řetěz s plastovými disky, kuličkami, čtverečky a zvonečkem. Rozměr: 25 cm (výška), 7 cm (šířka). Určeno pro malé papoušky.

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL BL6315, Strom z kávovníku v. 157 cm pro malé, střední i velké papoušky - SILNÝ! TERRA INTERNATIONAL TC01gold - Přepravní klec pro všechny druhy papoušků z velmi tvrdého hliníku, 41 (šířka) x 47 (hloubka) x 46 cm (výška)
TERRA INTERNATIONAL BL6315, Strom z kávovníku v. 157 cm pro malé, střední i velké papoušky - SILNÝ!

Podlahový strom z kávovníku s bukovým podstavcem o rozměru 102 × 59 cm je ideálním místem, kde papoušek může trávit svůj čas mimo klec. Výška stromu je 157 cm, tloušťka větví je vhodná pro velké, střední a malé papoušky. Při zakoupení získáte přímo tento vyfocený, jedinečný kus. Součástí 2 kalíšky.

můžete mít 21.6. - 3.7.

TERRA INTERNATIONAL 20 cm (průměr), 6,5 cm (v.), P1722-Krmítko, kolotoč, hračka 3v1 TERRA INTERNATIONAL TC01gold - Přepravní klec pro všechny druhy papoušků z velmi tvrdého hliníku, 41 (šířka) x 47 (hloubka) x 46 cm (výška)
TERRA INTERNATIONAL 20 cm (průměr), 6,5 cm (v.), P1722-Krmítko, kolotoč, hračka 3v1

Důmyslné krmítko, kolotoč a hračka, 3v1 procvičí myšlení Vašeho papouška. Úkolem papouška je dostat se k pamlskům v jednotlivých segmentech. Každý šuplík 2,5×2,5 cm má jiný způsob otevírání. Celé krmítko se otáčí. Rozměr: 20 cm (průměr), 6,5 cm (výška). Materiál: plast (TVRZENÝ POLYKARBONÁT), kov

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL Nerezový stojan s brusným bidlem XXL pro všechny druhy papoušků, 35cm (šířka), 31 cm (výška), 27 cm (hloubka) TERRA INTERNATIONAL Nerezový stojan s brusným bidlem XXL pro všechny druhy papoušků, 35cm (šířka), 31 cm (výška), 27 cm (hloubka)
TERRA INTERNATIONAL Nerezový stojan s brusným bidlem XXL pro všechny druhy papoušků, 35cm (šířka), 31 cm (výška), 27 cm (hloubka)

Stojan je vyroben z nerezi z EU a opatřen přírodním brusným bidlem, které dokonale zabrušuje drápky a zobák. Jemný písek, který se případně uvolní, pročistí zažívací trakt Vašeho papouška. Čistě přírodní brusné bidlo je vyrobeno z větví stromu manzanita a opatřeno brusnou vrstvou se zrnky písku.

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL 11 x 40 cm, Jungle kebab s ratanovým řetízkem TERRA INTERNATIONAL Nerezový stojan s brusným bidlem XXL pro všechny druhy papoušků, 35cm (šířka), 31 cm (výška), 27 cm (hloubka)
TERRA INTERNATIONAL 11 x 40 cm, Jungle kebab s ratanovým řetízkem

Přírodní závěs s velkými kusy kokosu, bambusu a kávovníku zavěšenými na kůži, doplněný barevným ratanovým řetízkem. Okusování kokosu je zvlášť oblíbená zábava papoušků. Rozměry: 40 cm (výška), 11 cm (šířka)

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL 12 x 32 cm, Dvě koule s rolničkami a hračkami M TERRA INTERNATIONAL Nerezový stojan s brusným bidlem XXL pro všechny druhy papoušků, 35cm (šířka), 31 cm (výška), 27 cm (hloubka)
TERRA INTERNATIONAL 12 x 32 cm, Dvě koule s rolničkami a hračkami M

Plastové koule v zářivých barvách s rolničkami uvnitř, doplněno barevnými papírovými provázky, plastovými hračkami (korálky, dudlíky, disky, plastové řetězy…) a kovovým zvonečkem. Při hraní rolnička zvoní a motivuje papouška k dalšímu hraní. Rozměr: 32 cm (výška), 12 cm (šířka). Průměr koule 6 cm.

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL 13 x 33 cm (v.), Krmítko, jehla na ovoce, hračka 3 v 1 NEREZ A TVRZENÝ POLYKARBONÁT TERRA INTERNATIONAL 13 x 33 cm (v.), Krmítko, jehla na ovoce, hračka 3 v 1 NEREZ A TVRZENÝ POLYKARBONÁT
TERRA INTERNATIONAL 13 x 33 cm (v.), Krmítko, jehla na ovoce, hračka 3 v 1 NEREZ A TVRZENÝ POLYKARBONÁT

Interaktivní hračka a chytré krmítko – zásobník na krmivo, pamlsky a talířek + špíz na ovoce. Rozměr: 33 cm (celková délka), 8 cm (průměr zásobníku), 13 cm (průměr talíře). Vhodné pro papoušky všech velikostí. Materiál: tvrzený polykarbonát, nerezová ocel.

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL 14,5 x 55 cm, P317 - Závěs s kruhy a lasturami L TERRA INTERNATIONAL 13 x 33 cm (v.), Krmítko, jehla na ovoce, hračka 3 v 1 NEREZ A TVRZENÝ POLYKARBONÁT
TERRA INTERNATIONAL 14,5 x 55 cm, P317 - Závěs s kruhy a lasturami L

Hračka obsahuje zdroje organického vápníku (který je pro organismus papouška lépe přijatelný a zpracovatelný než anorganický vápník) a dalších minerálů, stopových prvků a jódu. Těmito zdroji jsou především lastury. Určena ke šplhání a kousání. 55 cm (výška), 14,5 cm (šířka).

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL 14 x 37 cm, Dvě koule s rolničkami a hračkami TERRA INTERNATIONAL 13 x 33 cm (v.), Krmítko, jehla na ovoce, hračka 3 v 1 NEREZ A TVRZENÝ POLYKARBONÁT
TERRA INTERNATIONAL 14 x 37 cm, Dvě koule s rolničkami a hračkami

Plastové koule v zářivých barvách s rolničkami uvnitř, doplněno barevnými papírovými provázky, plastovými hračkami (korálky, dudlíky, disky, plastové řetězy…) a kovovým zvonečkem. Při hraní rolnička zvoní a motivuje papouška k dalšímu hraní. Rozměr: 37 cm (výška), 14 cm (šířka). Průměr koule 8 cm.

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL 14 x 50 cm, Medůza XXL z kokosu a banánových listů TERRA INTERNATIONAL 14 x 50 cm, Medůza XXL z kokosu a banánových listů
TERRA INTERNATIONAL 14 x 50 cm, Medůza XXL z kokosu a banánových listů

Půlka skořápky kokosu tvoří vršek spletených chapadel medúzy z banánových listů, které jsou ideální na škubání a trhání. Rozměr: 50 cm (výška), 14 cm (šířka). Vhodné pro střední i velké papoušky.

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL 15 x 33 cm, Luxusní Medůza XL TERRA INTERNATIONAL 14 x 50 cm, Medůza XXL z kokosu a banánových listů
TERRA INTERNATIONAL 15 x 33 cm, Luxusní Medůza XL

Závěs plný velkých kusů kokosu, bambusu, rákosu a kávovníku doplněné ratanovými kroužky. Vše zavěšeno na silné kůži. Papoušci rádi tuto hračku koušou, žvýkají, ničí, zabaví se na hodiny. Rozměr medůzy XL : 33 cm (výška), 15 cm (šířka).

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL 17 x 50 cm, Medůza XXL s hračkami TERRA INTERNATIONAL 14 x 50 cm, Medůza XXL z kokosu a banánových listů
TERRA INTERNATIONAL 17 x 50 cm, Medůza XXL s hračkami

Půlka skořápky kokosu tvoří vršek spletených chapadel medúzy z banánového listu, které jsou ideální na škubání a trhání. Hračka je obohacena o kusy bambusu, brusných kamínků, kokosů, ratanů a kousků dřeva – vše na kůžích. Rozměr: 50 cm (výška), 17 cm (šířka). Vhodné pro střední i velké papoušky.

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL 20x7 cm, veselé zvonky na kůži TERRA INTERNATIONAL 21x7 cm, naučné dřevěné kostky s plastovými doplňky a zvonečkem
TERRA INTERNATIONAL 20x7 cm, veselé zvonky na kůži

Čtyři zvonky jsou zavěšené na kůži a doplněné plastovými disky a korálkami. Zaujmou barevností, zabaví. Materiál: kůže, 4× zvonek, PVC disky, barevné korálky, karabina Rozměr: 20 cm (výška), 7 cm (šířka). Vhodné pro malé papoušky.

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL 21x7 cm, naučné dřevěné kostky s plastovými doplňky a zvonečkem TERRA INTERNATIONAL 21x7 cm, naučné dřevěné kostky s plastovými doplňky a zvonečkem
TERRA INTERNATIONAL 21x7 cm, naučné dřevěné kostky s plastovými doplňky a zvonečkem

Naučné barevné dřevěné kostky s písmenky a obrázky jsou doplněny různobarevnými plastovými kuličkami, céčky, disky a kovovým zvonečkem. Rozměr: 21 cm (výška), 7 cm (šířka). Vhodné pro malé a menší střední papoušky.

můžete mít 3.7. - 4.7.

TERRA INTERNATIONAL 27x11 cm, bambusová lampička s překvapením TERRA INTERNATIONAL 21x7 cm, naučné dřevěné kostky s plastovými doplňky a zvonečkem
TERRA INTERNATIONAL 27x11 cm, bambusová lampička s překvapením

Lampička je vyrobena z bambusového dřeva a je naplněna přírodním překvapením – kousky banánových listů, sépiových kostí, kůry z mladých bambusů, dřeva kávovníků. Rozměr: 27 cm (výška), 11 cm (šířka). Průměr bambusu nad 7 cm. Vhodné pro malé a střední i velké neagresivní papoušky.

můžete mít 3.7. - 4.7.

Český výrobce klecí, voliér, hraček a dalších produktů pro papoušky.