Albert Termofor dětský Lední medvěd
178 Kč

Termofor dětský Lední medvěd má extra měkký flaušový obal v podobě ledního medvěda, který ukrývá ohřívací láhev, nebo-li termofor, o objemu 0,7 l.


Albert Termofor dětský Pes tmavě hnědý
179 Kč

Termofor dětský Pes tmavě hnědý má extra měkký obal v podobě plyšového psa, který ukrývá ohřívací láhev, nebo-li termofor, o objemu 0,7 l.


Albert Termofor gumový 2 l
179 Kč

Termofor gumový s objemem 2 litry slouží k lokálnímu zahřátí části lidského těla.


Albert Termofor v plyšovém obalu Pompo
239 Kč

Termofor v plyšovém obalu Pompo z teplu vzdorné pryže o objemu 2 l je schovaný do hebkého plyšového obalu a slouží zejména k lokálnímu zahřívání částí lidského těla.


Albert Termofor ve svetru pruhovaný
239 Kč

Termofor ve svetru pruhovaný z teplu vzdorné pryže o objemu 2 l je zabalena do pruhovaného vlněného svetříku a slouží zejména k lokálnímu zahřívání částí lidského těla.


Albert Termofor ve svetru Winter
239 Kč

Termofor ve svetru Winter z teplu vzdorné pryže o objemu 2 l je zabalena do vlněného svetříku se zimním motivem a slouží zejména k lokálnímu zahřívání částí lidského těla.


Dárkové balení Computer 1+1
399 Kč

Dárkové balení Computer 1+1 obsahuje zábal na klouby a zábal na ramena a krk, které obsahují perličky spojující léčivou sílu teplého nebo studeného zábalu, a tím přinášejí efektivní úlevu od každodenních bolestí.


Dárkové balení Relax 1+1
399 Kč

Dárkové balení Relax 1+1 obsahuje masku na oči a zábal na záda, které obsahují perličky spojující léčivou sílu teplého nebo studeného zábalu, a tím přinášejí efektivní úlevu od každodenních bolestí.


Dárkové balení Sport 1+1
399 Kč

Dárkové balení Sport 1+1 obsahuje zábal na koleno a sportovní zábal, které obsahují perličky spojující léčivou sílu teplého nebo studeného zábalu, a tím přinášejí efektivní úlevu od každodenních bolestí.


Hugo Frosch Dětský termofor Eco Junior Comfort - Ovečka
390 Kč

Dětský termofor Eco Junior Comfort – Ovečka vás okamžitě uchvátí, v kombinaci s příjemným teplem, který termofor po naplnění vodou vydává, se navíc jedná o naprostou nezbytnost pro chladné měsíce.