Tatonka Handle Mug

Tatonka Handle Mug

Hodnocení: 5
349 Kč 309 Kč

Cestovní hrneček s vyklápěcími oušky disponuje objemem 0,5 l. Na vnitřní straně je měřící stupnice. Překvapí vás svou dlouhou životností a také tím, jak se bez problémů vejde do vaší tašky. Tatonka Handle Mug je ze zdravotně nezávadné nerezové ocele a snadno se umývá.

Gsi Collapsible Fairshare Mug
469 Kč 429 Kč

Collapsible Fairshare Mug je téměř kouzelný hrnek vylepšen o integrovanou skládací rukojeť se zámkem pro fixaci ve dvou různých polohách. Horizontální pro lepší manipulaci při jídle, a diagonálně-vertikální pro manipulaci při pití.

Gsi Espresso Cup

Gsi Espresso Cup

Hodnocení: 5
239 Kč 199 Kč

Dvoupláštový nerezový hrneček na espresso GSI Espresso Cup s objemem 52ml. Dvouplášťová konstrukce pomáhá déle udržet teplotu nápoje.

Tatonka Mug

Tatonka Mug

Hodnocení: 4
319 Kč 249 Kč

Cestovní hrneček s uchem disponuje objemem 0,5 l. Na vnitřní straně je měřící stupnice. Překvapí vás svou dlouhou životností a také tím, jak se bez problémů vejde do vaší tašky. Tatonka Mug je ze zdravotně nezávadné nerezové ocele a snadno se umývá.

Gsi Infinity Backpacker Mug green
319 Kč 283 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Neuvěřitelně lehký hrnek GSI Infinity Backpacker Mug green s pítkem v ochranném obalu s látkovým uchem. Brání vylitií a jeho izolace udrží teplotu nápoje po delší dobu.

Gsi Fairshare Mug 2 orange
479 Kč 439 Kč

Velký hrnek GSI Fairshare Mug 2 dark grey s polstrovaným obalem a šroubovacím víkem o objemu 950ml. Hrnek má robustní ucho i plastové oko pro zavěšení na karabinu.

Gsi Glacier Stainless Stemless Wine Glass
339 Kč 309 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

GSI Glacier Stainless Stemless Wine Glass je nerezová sklenička s unikátním designem, díky kterému se nepřevrhne.

Tatonka Thermo 250

Tatonka Thermo 250

Hodnocení: 5
569 Kč 483 Kč

Cestovní thermo hrnek obsahuje 2 stěny, díky kterým je zajištěna lepší tepelná izolace a nápoj vám tak rychle nevychladne. Obsahuje praktická ucha a víko. Z vnější strany naopak hrnek zůstává studený a nespálíte se. Tatonka Thermo 250 je ze zdravotně nezávadné nerezové ocele a snadno se umývá.

Gsi Infinity Backpacker Mug orange
319 Kč 285 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Neuvěřitelně lehký hrnek GSI Infinity Backpacker Mug orange s pítkem v ochranném obalu s látkovým uchem. Brání vylitií a jeho izolace udrží teplotu nápoje po delší dobu.

Esbit Thermo Mug Majoris 280 ml
459 Kč

Díky termohrnku Esbit Thermo Mug Majoriso objemu 280 ml si vychutnáte teplý i studený nápoj doma, v práci nebo na vašich výletech do přírody. Vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Klean Kanteen Insulated Tumbler 592 ml
939 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nerezový hrnek Insulated Tumbler bude přesně tím termošálkem, do kterého si ráno nalijete svou kávu, nebo čaj a večer míchaný drink nebo vychlazené pivo. Vysoce výkonná izolace Tumbleru se postará o to, že nápoj zůstane horký po dobu 2 hodin a vychlazený po dobu 10 hodin.

Gsi Infinity Backpacker Mug red
319 Kč 284 Kč

Neuvěřitelně lehký hrnek GSI Infinity Backpacker Mug red s pítkem v ochranném obalu s látkovým uchem. Brání vylitií a jeho izolace udrží teplotu nápoje po delší dobu.

Gsi Fairshare Mug 2 blue
479 Kč 439 Kč

Velký hrnek GSI Fairshare Mug 2 blue s polstrovaným obalem a šroubovacím víkem o objemu 950ml. Hrnek má robustní ucho i plastové oko pro zavěšení na karabinu.

Gsi Fairshare Mug 2 dark grey
479 Kč 439 Kč

Velký hrnek GSI Fairshare Mug 2 dark grey s polstrovaným obalem a šroubovacím víkem o objemu 950ml. Hrnek má robustní ucho i plastové oko pro zavěšení na karabinu.

Tatonka Thermo 350
659 Kč 399 Kč

Cestovní thermo hrnek obsahuje 2 stěny, díky kterým je zajištěna lepší tepelná izolace a nápoj vám tak rychle nevychladne. Obsahuje praktická ucha a víko. Z vnější strany naopak hrnek zůstává studený a nespálíte se. Tatonka Thermo 350 je ze zdravotně nezávadné nerezové ocele a snadno se umývá.

Tatonka Thermo Plus
549 Kč

Thermo hrnek na cestování obsahuje 2 stěny, díky kterým je zajištěna lepší tepelná izolace a nápoj vám tak rychle nevychladne. Z vnější strany naopak hrnek zůstává studený a nespálíte se. Tatonka Thermo Plus je ze zdravotně nezávadné nerezové ocele a snadno se umývá.

Gsi Infinity Backpacker Mug blue
319 Kč 289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Neuvěřitelně lehký hrnek GSI Infinity Backpacker Mug blue s pítkem v ochranném obalu s látkovým uchem. Hrnek brání rozlití a udržuje teplotu nápoje po delší dobu.

Gsi Glacier Stainless Bottle Cup Large
429 Kč 409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odolný hrnek GIS Glacier Stainless Bottle Cup Large o objemu 710 ml, z nerezové oceli se skládacím ouškem. Navržen tak, aby šel nasadit přes standardní litrovou lahev, a mohl tak šetřit prostor.

Esbit Thermo Mug Majoris 450 ml Black
629 Kč

Díky termohrnku Esbit Thermo Mug Majoris Black o objemu 450 ml si vychutnáte teplý i studený nápoj doma, v práci nebo na vašich výletech do přírody. Vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Lifeventure Thermal Mug
399 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Termohrnek Lifeventure Thermal Mug z nerez oceli s dvojitým uzávěrem. Vnitřní povrch je extrémně odolný, hygienický a chuťově i pachově neutrální.

Esbit Thermo Mug Majoris 450 ml
629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Díky termohrnku Esbit Thermo Mug Majoris o objemu 450 ml si vychutnáte teplý i studený nápoj doma, v práci nebo na vašich výletech do přírody. Vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Gsi Nesting Wine Glass Set

Gsi Nesting Wine Glass Set

Hodnocení: 4,5
499 Kč 489 Kč

Skládací plastová, elegantní sklenička GSI Nesting Wine Glass v balení po 2 ks. Výborný společník pro cesty nejen do vinařských oblastí celého světa.

Gsi Glacier Stainless Nesting Wine Glass
439 Kč 399 Kč

GSI Glacier Stainless Nesting Wine Glass je nerezová, elegantní, skládací vinná sklenička na cesty. Výborný společník pro cesty nejen do vinařských oblastí celého světa.

Ferrino Tazza con moschettone
310 Kč 249 Kč

Cestovní hrnek o objemu 180 ml je vyroben z nerezové ocele. Praktické ucho umožňuje snadnější uchopení a pití. Zároveň slouží jako karabina a lze ho připnout na batoh. Vhodný na kávu, čaj i studené nápoje. Ferrino Tazza con moschettone je ideální na různé výlety či kempování.

Klean Kanteen Nerezový termohrnek Insulated Tumbler
749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní a praktický termohrnek udrží váš nápoj horký až 2 hodiny, studený pak 10 hodin. Hrnek díky vnitřní úpravě nezachytává žádné pachy ani chutě z nápoje. Klean Kanteen Nerezový termohrnek Insulated Tumbler je vyroben z potravinářské nerezové oceli 18/8.

Gsi Glacier Stainless Bottle Cup/Pot 591ml
379 Kč 349 Kč

GSI Glacier Stainless Bottle Cup/Pot je odolný, přitom stále lehký ocelový hrnek se skládacím ouškem o objemu 591 ml. Navržený tak, aby šel nasadit přes standardní litrovou lahev a ušetřili jste tak místo v batohu Ideální na cesty.

Gsi Bugaboo Cup 414ml

Gsi Bugaboo Cup 414ml

Hodnocení: 5
249 Kč 219 Kč

GSI Bugaboo Cup je neuvěřitelně lehký,hliníkový hrnek o objemu 414 ml. Velmi odolný a praktický hrnek se sklopným uchem. Ideální na cesty.

Lifeventure Flip-Top Thermal Mug
461 Kč

Termohrnek o objemu 300 ml disponuje měděnou vrstvou, která zvyšuje izolaci a udrží nápoje teplé 3 h, studené pak 6 h. Má výklopné víčko a snadno se čistí. Lifeventure Flip-Top Thermal Mug bude ideálním společníkem při cestování.

Tatonka EXPEDITION MUG
399 Kč 349 Kč

Praktický hrnek z nerezavějící oceli vhodný ke kempování či jiným outdoor aktivitám. Při tomto malém objemu se hravě vejde do krosny. S praktickým skládacím uchem, které mu ubere na rozměrech navíc umožňuje pítí horkých nápojů bez obav z opaření. Vango EXPEDITION MUG vám přijde vhod při vysokohorské tůře i při klasickém stanování.

Ferrino Tazza
330 Kč 299 Kč

Cestovní hrnek o objemu 200 ml je vyroben z velmi lehkého hliníku. Praktické držadlo umožňuje snadnější uchopení a pití. Vhodný na kávu, čaj i studené nápoje. Ferrino Tazza je ideální na různé výlety či kempování.

The Simpsons Cestovní hrnek Simpsons - Duff Beer
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní termo hrnek The Simpsons/SimpsnoviDuff Beer (objem 330 ml) Oficiální cestovní hrnek z katalogu produktů s logem, postavičkami a grafikou z populárního animovaného seriálu The Simpsons.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Cestovní hrnek s víčkem v…

The Simpsons Cestovní hrnek Simpsons - Last Perfect Man
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oficiální cestovní hrnek z katalogu produktů s logem, postavičkami a grafikou z populárního animovaného seriálu The Simpsons.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Plastový cestovní hrnek s víčkem. Cestovní hrnek s grafikou Homera Simpsona.

Star Wars Cestovní hrnek Star Wars - Darth Vader
329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kovový cestovní hrnek Star WarsDarth Vader (objem 425 ml) černý Oficiální cestovní hrnek z katalogu produktů s logem a grafikou ze slavné filmové sci-fi ságy Star Wars.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Černý cestovní hrnek s víčkem s grafikou sci-fi sá…

Friends Cestovní hrnek Přátelé - Central Perk
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní hrnek Friends / Přátelé Central Perk zelený Oficiální cestovní hrnek z katalogu produktů s logem, postavičkami a grafikou z populárního amerického seriálu Přátelé.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Cestovní hrnek s víčkem s grafikou amerického …

Harry Potter Cestovní termohrnek Harry Potter - Bradavický express
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nerezový cestovní termohrnek béžové barvy s motivem Bradavického expresu / Hogwarts Express.  Bradavický express (v originále Hogwarts Express) je nádherná stylová parní souprava zářivě červené barvy vozící studenty do Školy čar a kouzel v Bradavicích.

Guard. of the Galaxy Cestovní hrnek Strážci Galaxie - Get Your Groot On!
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Keramický cestovní hrnek Guardian of the Galaxy/Strážci galaxieGet Your Groot (objem 340 ml) Specifikace: Oficiální cestovní hrnek a doplňkové zboží z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou studia Marvel. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních p…

Harry Potter Cestovní hrnek Harry Potter - Bradavice
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Modrý keramický cestovní termohrnek s víčkem a logem Bradavic Nejpopulárnější škola čar a kouzel se nachází v Bradavicích (v originále Hogwarts). Tu před více než tisící lety založili největší čarodějové své doby: Godrik Nebelvír, Helga z Mrzimoru, Rowena z Havraspáru a Salazar Zmijozel.

Star Wars Cestovní hrnek Star Wars - Darth Vader
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Keramický cestovní hrnek Star Wars/Hvězdné VálkyForce is strong (objem 340 ml) Oficiální hrnek a doplňkové zboží z katalogu dárkových, sběratelských, upomínkových produktů s logem a grafikou filmové ságy Star Wars.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Kera…

Deadpool Cestovní hrnek Deadpool - Unicorn, keramický
389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní hrnek DeadpoolUnicorn (objem 340 ml) Oficiální hrnek a doplňkové zboží z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou filmu Deadpool.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Keramický černý cestovní termo hrnek, který uchová teplotu horkého náp…

Friends Cestovní hrnek Přátelé - We are on a Break, fialový
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní nerezový hrnek Friends / Přátelé „We were on a break“ Oficiální cestovní hrnek z katalogu produktů s logem, postavičkami a grafikou z populárního amerického seriálu Přátelé.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Cestovní hrnek s víčkem s grafikou a…

Spiderman Cestovní hrnek Spiderman
339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nerezový cestovní hrnek Marvel/SpidermanSpidey Senses (objem 300 ml) Oficiální cestovní hrnek z katalogu produktů s logem a grafikou vydavatelství Marvel Comics.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Červený cestovní hrnek s víčkem s grafikou komiksového hr…

Star Wars Cestovní hrnek Star Wars - R2-D2
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Keramický cestovní hrnek Star Wars/Hvězdné VálkyR2-D2 (objem 340 ml) Oficiální hrnek a doplňkové zboží z katalogu dárkových, sběratelských, upomínkových produktů s logem a grafikou filmové ságy Star Wars.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Keramický bílý…

BERGNER Termohrnek nerez 350 ml Machiatto
369 Kč

  • nerezová ocel / plast – barva: šedá / černá / bílá – dvojitá izolační stěna s vakuem – objem: 0,35 L – pítko s uzávěrem – maximální doba udržení teplého nápoje až 6 hod. – maximální doba udržení studeného nápoje až 12 hod. – dno s přísavkou na rovný povrch
BERGNER Termohrnek nerez 380 ml Frappe
529 Kč

  • nerezová ocel / plast – barva: černá / stříbrná – dvojitá izolační stěna s vakuem – objem: 0,38 L – pítko s uzávěrem – maximální doba udržení teplého nápoje až 6 hod. – maximální doba udržení studeného nápoje až 12 hod. – dno s přísavkou na rovný povrch
BERGNER Termohrnek nerez 480 ml Travel matný
259 Kč

  • nerezová ocel / plast – barva: stříbrná / černá / červená – dvojitá izolační stěna s vakuem – objem: 0,48 L – pítko s jednotlačítkovým uzávěrem

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: