Anno 2205 EU - Digital
93 Kč

Elektronická licence, hra na PC

Anno 2205

Oblíbená budovatelská strategie putuje hlouběji do budoucnosti, kde se již lidé prohání v létajících autech a budují města na Měsíci. A přesně to bude také váš úkol. Osídlit Měsíc!

V Anno 2205 se připojíte k budování lepš

Microsoft Flight Simulator Premium Deluxe
3 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vzlétni do nebes a poznej kouzlo létání v nové generaci leteckého simulátoru Microsoft Flight Simulator. Usedni do detailně propracovaného kokpitu vysoce přesných modelů letadel, od lehkých až po dopravní kolosy, v nové generaci leteckého simulátoru.

The Sims 4 CZ - PC

The Sims 4 CZ - PC

Hodnocení: 5
899 Kč

The Sims 4 vám umožní hrát se životem jako nikdy předtím. Budete tvořit a ovládat nové Simíky s rozumem, tělem a duší. Budovat jim domovy a prožívat s nimi příběhy příjemné i vzrušující.Vytvářejte Simíky vybavené intelektem a emocemi a vyzkoušejte zcela nové intuitivní tvůrčí nástroje.

WRC 8
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šampionát WRC je nejtěžší a nejnepředvídatelnější moto závod na celém světě.

The Sims 4: Hurá na vysokou - PC
799 Kč

The Sims 4 přichází s velkým rozšířením Hurá na vysokou! Začněte se učit a ukažte svého školního ducha v dodatku The Sims 4 Hurá na vysokou. Simíci nastoupí na vejšku, kde si užijí studium i mimoškolní aktivity.

The Sims 4: Život ve městě - PC
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

The Sims 4 Život ve městě, to je třetí velké rozšíření čtvrté řady The Sims. Vyrazte se Simíky do města a prozkoumejte všechno, co může nabídnout. Od rušných ulic, kde se pořád něco děje, až po jedinečné situace vzniklé díky bydlení v bytech. Splňte svým Simíkům sny v živém městě San Myshuno.

The Sims 4 + The Sims 4 Život na Ostrově
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vytvářej a ovládej nové Simíky s jedinečným charakterem, vzhledem a srdcem. Postav jim unikátní domovy. Řiď a zkoumej příběhy svých Simíků a zažij nádherné a vzrušující chvíle.

The Sims 4: Ekobydlení - PC
899 Kč

Staňte se nositeli změny a proměňte svět kolem sebe k lepšímu s rozšířením The Sims 4 Ekobydlení.Jste připraveni nechat své Simíky změnit jejich sv#ět? Nastěhujte se do komunity spolutvůrců v datadisku TS4 Ekobydlení.

FIFA 18 - PC
399 Kč

Nejpopulárnější hra na sv#ětě vás vezme na dalekou cestu za účasti mnoha známých tváří, mezi nimiž nechybí Cristiano Ronaldo a další hvězdy evropské kopané. Fotbalová série FIFA s ročníkem 18 oproti předchozím ročníkům disponuje celou řadou vychytávek!

The Sims 4: Psi a kočky - PC
799 Kč

Čtvrté velké rozšíření The Sims 4. Tento dodatek vám umožní vytvářet nejrůznější psy a kočky, pořiďte Simíkům domů někého mazlíčka a navždy tak změňte jejich životy. V tomto rozšíření také můžete o zvířata simíků pečovat v roli veterináře.

Train Sim World 2020 Collector’s Edition
799 Kč

Train Sim World je impozantní simulátor z pohledu první osoby, ideální pro každého, s kompletně interaktivní kabinou, přesnými detaily lokomotív, trasami v reálném světě a hodinami hraní.

AO Tennis 2
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

AO Tennis 2 je jediný tenisový zážitek navržený komunitou pro komunitu. Vytvoř si vlastní hráče, stadiony a legendární zápasy. Zapiš se do soutěže a dostaň se na vrchol tenisového světa v režimu kariéry.

Wreckfest - PC
729 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Wreckfest je ultimátní závodní hra, kde se plechy ohýbají a gumy pálí, hra kde se porušují pravidla, hra v níž je povoleno naprosto vše. Wreckfest, to je šílené závodění od tvůrců FlatOut 1 a 2 nabídne úžasnou fyziku a jedinečné momenty na závodišti.

Call of Duty: Infinite Warfare - PC
599 Kč

Třináctý díl Call of Duty s podtitulem Infinite Warfare vás vezme mimo naši planetu. Země čelí kruté válce, která devastuje její povrch, jenž se postupem času stává jen nehostinými ruinami kdysi civilizovaného sv#ěta.

Farming Simulator 19 (rozšíření Platinum) CZ - PC
299 Kč

Získejte spoustu dodatečného obsahu a vozidla, která vaši PC hru Farming Simulator 19 vylepší na PLATINOVOU EDICI.Farming Simulator 19 je opět v češtině a přináší spoustu svěžího obsahu, který rozšíří a obohatí vaši hru!

Euro Truck Simulator 2 - PC

Euro Truck Simulator 2 - PC

Hodnocení: 4,5
199 Kč

Křižujte Evropou od severu k jihu a od východu na západ. Pro vás nebude žádný problém přepravit cokoli, kamkoli. Podle libosti si zvolíte z velké nabídky kamionů, přívěsů, zboží a vyrazíte.

Polda 6

Polda 6

Hodnocení: 2
249 Kč

Kultovní adventurní série Polda je zpět! Ze sídla Americké filmové akademie v Beverly Hills zmizí zapečetěný seznam vítězů jednotlivých Oscarových kategorií. Ceremoniál je ohrožen!

Metro Exodus - PC
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Metro Exodus je pokračování povedené post-apokalyptické FPS série Metro na motivy knih Dmitrije Gluchovského.

Euro Truck Simulator 2 Gold - PC
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato zlatá edice verze obsahuje základní hru Euro Truck Simulator 2 a datadisk Euro Truck Simulator 2: Na východ! Evropou od severu k jihu a od východu na západ! Kdekoliv bude potřeba po Evropě dopravit zboží, nebude to pro Vás žádný problém!

Zaklínač 3: Divoký Hon - Edice Hra Roku - PC
479 Kč

EDICE Hra roku Zaklínač 3: Divoký hon (Game of the Year):Edice Zaklínač 3: Divoký hon – Hra roku kombinuje základní hru a veškerý dosud vydaný dodatečný obsah.Obsahuje datadisky Srdce z kamene a O víně a krvi, které nabízejí obrovských 50 hodin dodatečného příběhu a také nové herní mechanismy a no…

The Sims 4: Hurá do práce - PC
899 Kč

V tomto rozšíření hry The Sims 4 s podtitulem Hurá do práce budete mít na pracovišti rozhodující slovo vy! Konečně můžete ovládat své Simíky, také v práci a rozhodovat, zda se vydají cestou velkého povýšení, nebo budou hrozbou pro zbytek pracovního kolektivu!

The Sims 4: Roční období - PC
799 Kč

Páté velké rozšíření čtvrté řady The Sims. Prostřednictvím The Sims™ 4 Roční období přidejte do životů svých Simíků počasí, vyprávějte nové příběhy, užívejte si sezonní aktivity a oslavujte svátky plné emocí.

The Sims 4: Společná zábava - PC
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

The Sims 4 Společná zábava, to je druhé velké rozšíření čtvrté řady The Sims. Tento expanzní balíček přináší svět inspirovaný Evropou, Windenburg, ve kterém najdete mix zajímavých moderních budov a klasické architektury i stylů.

Disney Medvědí Bratři (PC)
239 Kč

PC titul Medvědí bratři z produkce Disney Interactive je postaven na stejnojmenném filmu. Hráči nabízí krásný 3-D svět přetékající spoustou zábavných dobrodružství.

Cities: Skylines Deluxe Edition - PC
459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cities Skylines je moderní varianta klasické městské simulace. Hra obsahuje nové prvky budování, respektive udržování skutečného města a zároveň rozšiřuje klasické funkce budovatelských strategií.

Rebelka (Brave) - PC
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dobrodružná hra Rebelka představuje filmový zážitek, který se odehrává v drsném mýtickém Skotsku. Ujmete se v ní role Meridy, mladé princezny, která je shodou okolností nejlepším lučištníkem v okolí.

Rescue 2: Město v plamenech - PC
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ve hře Rescue 2: Město v plamenech převezmete úplnou kontrolu nad vzrušujícími záchrannými misemi! Jste připraveni zhostit se operačního velení nad celým městem? Zažijte své město očima záchranářů a zjistěte, jaké to je, být každý den opravdovým hrdinou!

Microsoft FIFA 19
1 599 Kč 649 Kč

Zahrajte si ve FIFA 19 fotbal na té nejvyšší klubové úrovni.

Might and Magic: Heroes VI: Zlatá edice - PC
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zladá edice Might & Magic Heroes VI obsahuje základní hru a rozšíření ODSTÍNY TEMNOTY Sledujte dobrodružství dynastie Gryfů a jejich činů, které změní sv#ět.

Might & Magic Heroes VI - PC
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dobrodružství hry Heroes VI začíná 400 let před událostmi Heroes V. Ve vzrušujícím epickém příběhu, kdy se Andělé snaží znovu rozpoutat nedokončenou válku, se střetne celá plejáda hrdinů. Došlo k oživení legendárního generála archandělů, který byl zabit během války ras Starších.

Microsoft The Sims 4: Život ve městě
1 049 Kč

Život ve městě přináší zajímavé a různorodé město San Myshuno, které je usazené na pobřeží těsně pod horami. Takové město jste v The Sims ještě nikdy neviděli.

Batman: Arkham City - Game of the Year Edition - PC
299 Kč

Z OBŘÍHO VĚZENI ARKHAM CITY......NENÍ UNIKU, Srdce GOTHAM CITY se stalo domovem nejzuřivějšich násilniku a nejnebezpečnějších superpadouchů Životy nevinných obyvatel jsou v ohrožení. Jen jeden človék je může zachránit a vrátit do ulic pořádek. BATMAN.

LEGO Marvel Super Heroes PC
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

LEGO Marvel Super Heroes vám přináší Marvelovské hrdiny, vozidla a spoustu akce ve světě LEGO . Ve hře najdete scény a postavy z Spider-Mana, X-Mena, Iron Mana, hulka, nebo třeba Kapitána Ameriky.

Euro Truck Simulator 2: Itálie - PC
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Euro Truck Simulator 2: Itálie je rozšíření základní hry Euro Truck Simulator 2, kterou vyžaduje ke spuštění. Užijte si typické rysy Itálie ze svého sedadla za volantem.

Disney Na Vlásku (PC)
239 Kč

Prožijte napínavé dobrodružství s Locikou a Flynnem! Houpejte se, lezte a točte se na Locičiných kadeřích. Coby Flynn svádějte souboje a hledejte ukrytý poklad. Zahrajte si kooperativní hru s jedním až třemi přáteli.

Euro Truck Simulator 2: Vive La France! - PC
229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vive la France! představuje velké rozšíření hry Euro Truck Simulator 2.Najděte si cestu širokými bulváry průmyslových měst i úzkými uličkami menších městeček. Užijte si rozmanitý vzhled francouzské krajiny i její rozličnou vegetaci od severu až k jihu.

The Tiny Bang Story - PC
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ponoř se do překrásného fiktivního světa křehké planety TINY, která se roztrhala na kousky, když do ní narazil asteroid. Musíš se nyní pokusit obnovit ztracenou krásu planety a pomovi všem lidem na planetě.

Microsoft Kobra 11 Nitro
149 Kč

Jízda na dálnici je jako život samotný – rychlý, adrenalinový a plný zvratů, kdy jediná vteřina dokáže zcela změnit osud člověka. Pro poldy znamená dálnice být vždy ve střehu a připraven na cokoliv.

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 2
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Veškerá akce, veškeré napětí a veškerý vzrušení z mistrovství Monster Energy AMA Supercross Championship 2018 na tebe čekají v oficiální videohře MONSTER ENERGY SUPERCROSS – THE OFFICIAL VIDEOGAME 2! Žij jako šampion díky obnovenému režimu kariéry.

Disney Toy Story 2 (PC)
239 Kč

Řada Akční hry pro děti od Disneye přináší vašim dětem spoustu zábavy v bezpečném prostředí. Mohou prozkoumávat nová prostředí, překonávat potíže, hrát se svými oblíbenými Disneyho postavičkami a užijí si nekonečné hodiny veselého hraní. Užijte si hvězdného velení!

PREMIUMCORD HDMI HIGH SPEED, VERZE 1.4, 3m
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. Kabel je stíněný, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HDCP.

Příběhy myší rodinky: Tetička Ema na návštěvě - PC
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Příběhy myší rodinky pomohou Vašim dětem rozpoznávat věci, barvy, tvary, zvířátka a rostlinky, které na ně čekají v našem velkém a skutečném světě.Navíc je vše tak nádherně ztvárněno, jako by celá hra vypadla z plyšového krámku pohádkového světa. Nechte se právě do takového světa unést.

Bionic Commando Rearmed - PC
99 Kč

Bionic Commando Rearmed je remake kultovní plošinovky, obohacený o nové možnosti, zbraně a nepřátele. Množství úrovní, k jejichž zdolání se musíte naučit mistrovsky zacházet se svou bionickou paží. Plněním speciálních úkolů si můžete odemknout bonusové prvky ve hře.

Microsoft pouzdro Shinzi (Samsung Galaxy S3)
99 Kč

Pouzdro pro mobilní telefon Samsung Galaxy S3 chrání přední i zadní stranu telefonu. Pouzdro umožňuje přístup k ovládání hlasitosti a konektorům pro nabíjení a sluchátka.

 

Přemýšlíte, co dělat doma, když venku prší? Vyberte si z naší nabídky produktů a využijte volný čas k odpočinku či zábavě!

Přečtěte si více