Farming Simulator 19
799 Kč

749 Kč

Farming Simulator je v současné době obrovská franšíza, které se prodaly miliony kusů a v roce 2018 od ní nemůžeme očekávat jen tak něco malého.


Diablo 3
599 Kč

Zasazeno opět do světa Sanctuary, nad nímž z nebe spadne kometa přesně do těch míst, odkud kdysi Diablo vyšel na svět. Navrátivší se postava Deckarda Caina možná jednou z prvních obětí zla.


Diablo 3: Reaper of Souls
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Datadisk Reaper of Souls přidá do Diablo 3 šestou třídu hrdiny, Křižáka hodícího se pro boj na střední vzdálenosti, který je podobný paladinovi z druhého dílu. Má v rukou štít a středověkou zbraň cep.


Diablo 3 Battlechest
849 Kč

Povolejte kamarády a připravte se bránit říše smrtelníků… je tu společné balení legendárního akčního RPG a vynikajícího datadisku. Čekají vás stovky hodin hraní, klikání a bdění.


FIFA 19
1 599 Kč

1 049 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zahrajte si ve FIFA 19 fotbal na té nejvyšší klubové úrovni.


The Sims 4
1 049 Kč

The Sims 4 jsou netrpělivě očekávaným simulátorem života, ve které si s existencí herních postav pohrajete jako nikdy předtím. Ovládejte dokonalejší Simíky s jedinečným vzhledem, povahou i projevy emocí.


The Sims 4: Roční období
1 049 Kč
999 Kč

Využijte co nejvíce možností, které vám skýtá celoroční počasí, od mrazivých sněhových vánic až po spalující vedro – každý svět je ovlivněn ročním obdobím jedinečným způsobem.


Grand Theft Auto V
999 Kč

Další pokračování již dobře známé série se konceptem vrací ke kořenům otevřeného dílu San Andreas, kde jste měli možnost kromě města cestovat také přilehlými oblastmi venkova.


Football Manager 2019
1 199 Kč

999 Kč

Football Manager 2019 je vaše příležitost ujmout se vedení svého oblíbeného klubu. Díky novým funkcím a vylepšením si budete se svým mužstvem blíž než kdy dřív a celosvětově oblíbený simulátor managementu se ještě víc přiblíží realitě.


Kingdom Come: Deliverance
899 Kč

Čeští vývojáři vám představují realistickou RPG hru odehrávající se v české kotlině.


LEGO Lord of the Rings
399 Kč

Vraťte se do Středozemě ve strhujícím dobrodružství LEGO, které si užije celá rodina. Objevte obří otevřený svět Středozemě a zažijte epické bitvy.


The Sims 4: Bundle Pack 2
749 Kč

Již druhá sada The Sims 4 vám  umožní hrát novými způsoby – obsahuje totiž herní balíček a dvě kolekce! Simíci se podívají do přírody, uvaři si něco k snědku v nové kuchyni  a nakonec je trochu postrašíte.


Battlefield V-38%
1 049 Kč

649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vstupte do největšího konfliktu, které kdy lidstvo zažilo v Battlefield V, který se vrací ke kořenům série do nikdy neviděné části druhé světové války.


Wolfenstein: The New Order
299 Kč

Wolfenstein se vrací v novém díle jménem Wolfenstein: The New Order aby ukázal nacistům, jak vypadá opravdová prohra.


IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover
299 Kč

Připojte se ke královským vzdušným silám a bojujte za Vaši Anglii! Jako příslušníci britské jednotky RAF čelíte smrtícím útokům německých a italských vzdušných sil.


FIFA 18
1 599 Kč

549 Kč

Nová FIFA opět přináší nejrealističtější fotbalový zážitek. Těšte se na autentické fotbalisty, týmy i atmosféru na stadionech.


Euro Truck Simulator 2
269 Kč

Vylepšený grafický engine. Lepší grafické zpracování (HDR, větší využití shaderů, dynamické stíny, lepší nasvícení scény, … ) Daleko lépe zpracované stromy a vegetace celkově. Vylepšená fyzika a jízdní model.


The Sims 4: Život ve městě
1 049 Kč

Život ve městě přináší zajímavé a různorodé město San Myshuno, které je usazené na pobřeží těsně pod horami. Takové město jste v The Sims ještě nikdy neviděli.


The Sims 4: Společná zábava
999 Kč

Vaši Simíci už se třesou, aby někam vyrazili. Někam, kde si najdou nové kamarády, prohlédnou si místní zajímavosti a užijí si nové zážitky.


LEGO Marvel Avengers
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LEGO Marvel Avengers navazuje na filmový hit Avengers: Age of Ultron a objeví se v něm největší hrdinové světa.


Sniper Elite 3
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sniper Elite 3 je již třetí díl oblíbeného simulátoru smrtícího odstřelovače, jenž se může pochlubit novým enginem a novým killcamem.


Mass Effect 3
399 Kč

Osud celé galaxie záleží jen na Vás! Jako Commander Shepard s vaší posádkou čelíte starobylé hrozbě Reaperů.


Assassins Creed 3
399 Kč

Assassins Creed III nás zavede do role zcela nového a nikdy neviděného vraha v době americké války za nezávislost,v letech 1753 až 1783.


Mortal Kombat X
299 Kč

Nejznámější bojová série vstupuje do nové generace. Mortal Kombat X přináší nebývale filmový styl s novou hratelností a ještě brutálnějšími chvaty.

Vývojáři z NetherRealm se s devátým dílem Mortal Kombat poprali na výbornou.


Rainbow Six: Siege
799 Kč

Inspirováno reálnými proti-teroristickými operacemi po celém světě, Rainbow Six Siege nabízí dosud nejbohatší možnosti využití okolního prostředí k získání výhody pro svou jednotku.


The Tiny Bang Story
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ponoř se do překrásného fiktivního světa křehké planety TINY, která se roztrhala na kousky, když do ní narazil asteroid. Musíš se nyní pokusit obnovit ztracenou krásu planety a pomovi všem lidem na planetě.


Far Cry 2
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokračování velmi úspěšné střílečky z roku 2004. Ve hře narazíte na nové postavy, těch bude dohromady jedenáct a v některých částech hry budou bojovat po Jackově boku.


Resident Evil: Revelations
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vraťte se společně s veterány série Resident Evil – Jill Valentine a Chrisem Redfieldem do příběhu vyplňující události mezi čtvrtým a pátým dílem.


Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V balení jsou vlastně dvě hry: všechny nové epizody The Ballad of Gay Tony a první epizoda The Lost and Damned. Ke hraní nebude vyžadováno původní GTA4. Příběh se bude odehrávat kolem hlavního hrdiny Luise Lopeze.


LEGO Batman: The Videogame
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lego Batman bude mít jednoduchou zápletku: banda těch nejhorších kriminálníků uteče z vězení Arkham Asylum a bude na slavném netopýřím hrdinovi, aby je zase všechny dostal zpět.


Resident Evil: Revelations 2
299 Kč

Atmosferický survival horor je zpět. Druhý díl Revelations rozvíjí epizodický formát jedničky a podobně jako vaše oblíbené seriály je postupně dávkovaný ve čtyřech epizodách každý týden.


The Settlers VI: Vzestup říše
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fanouškové série jistě ocení návrat k původní nezaměnitelné atmosféře prvních čtyř dílů a rádi zapomenou na nepovedený přešlap v podobě pětky.


Medieval II: Total War GOLD
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Podmaňte si Anglii nebo říši Aztéků v tahové strategii Total War!


MUD - FIM Motocross World Championship
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jediná videohra, která exkluzivně nabízí mistrovství MX1 a MX2, pochopitelně se všemi týmy, všemi světoznámými jezdci a úžasnou událostí 2011 Monster Energy FIM Motocross of Nations.


Call of Duty 5: World at War
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Po velikém skoku Call of Duty 4 směrem do současnosti se páté CoD tradičně vrátí do druhé světové. Druhá světová tedy zůstává a dění bude převážně zasazeno do posledních měsíců války.


Prince of Persia: Písky času
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jistý ne zrovna mírumilovný sultán, zničí Hodiny času (přesýpací) a vysype z nich písek, čímž probudí dřímající starověké zlo.


Ships 17
199 Kč

Převezměte řízení nad třemi speciálními námořními plavidly a plňte různorodé mise v nebezpečných vodách baltského moře. Podílejte se na obnově mořského dna.


Mad Max
199 Kč

Mad Max je kultovní post-apo film a nyní také vysokooktanová akční hra.


Talisman - Collectors Edition
699 Kč

Talisman je počítačová hra založená na slavné deskové hře, ve které se ujmete role hrdinného dobrodruha. Během výpravy, na jejímž konci čeká sláva, budete budovat svou sílu, moudrost i bohatství.


FIFA 20 - 2200 FUT POINTS
549 Kč

499 Kč

Výprodej

FUT points jsou speciální body, které slouží jako platidlo, za které se dají nakupovat vylepšení do Ultimate Teamu jako je vybavení a hlavně noví hráči.

Body lze uplatnit pouze pro FIFA 20 na PC, na konzolích tento kód nefunguje.