18 Wheels of Steel: American Long Haul
199 Kč

Simulátor řidiče kamionu s dlouhým návěsem vás vyšle na nekonečné silnice či dálnice napříč Severní Amerikou. Čili nejen USA, ale i Kanadou a Mexikem.


Ace Combat 7: Skies Unknown
1 399 Kč

1 299 Kč

Usaďte se do kokpitu nejmodernějších válečných letadel, které byly kdy vyvinuté. Ace Combat 7: Skies Unknown přináší divoké vzdušné souboje ve fotorealistické grafice.


Agony
999 Kč

Jako umučená duše uprostřed Pekla začínáte svou pouť hrou Agony bez jakékoliv vzpomínky na minulost.


Alpha Polaris
299 Kč

Když se Rone Knudsen, mladý norský biolog, probudí na polární základně v Grónsku, očekává další nudný den, jakých už v americkém komplexu Alpha Polaris prožil několik.


American Truck Simulator
499 Kč

Zpátky do Ameriky! Čeští vývojáři z SCS software, tvůrci populární kamionové hry Euro Truck Simulátor, se opět vrací za oceán, kde se sérii 18 Wheels of Steel kdysi začínali.


American Truck Simulátor: Oregon
299 Kč

Toto DLC vyžaduje základní verzi American Truck Simulator Vyjeďte na cestu vstříc divoké kráse Oregonu, kterému se přezdívá „Beaver State“.


Anthem
1 549 Kč

Novinka

Autoři původní trilogie Mass Effect představují svoji zbrusu novou hru v podobě kooperativního akčního RPG. Spojte síly až se třemi dalšími hráči a sestavte si špičkovou, unikátní zbroj.


Assassins Creed
199 Kč

Assassins Creed mnozí definují jako mix Prince / Hitmana (případně Thiefa) a odehrává se v době Třetí křížové výpravy vedené Richardem Lví srdce. Hra je složena ze tří hlavních částí.


Assassins Creed: Odyssey
1 599 Kč

Nový díl Assassins Creed s podtitulem Odyssey nás tentokrát zavede do starověkého Řecka. Těšit se můžeme na mýtické území bájí a pověstí, námořní bitvy a větší důraz na RPG prvky. Ve hře se ujmete role buď Alexiose nebo Kassandra.


Assassins Creed: Origins
1 049 Kč

Assassins Creed: Origins nás zavede k samotným počátkům řádu Assassínů, do starověkého Egypta na počátku vlády Kleopatry.


BAJA: Edge of Control HD
699 Kč

Baja: Edge of Control HD je pečlivě remasterovaná verze původní off-roadové závodní hry z roku 2008.


Battleborn
299 Kč

Autoři Borderlands nám servírují netradiční mix střílečky a MOBA hry pro všechny typy drsňáků. Láká vás typická hratelnost MOBA her, ale chcete ji zažít z vlastního pohledu? Tak to jste zde správně.


Battlefield 4 EN
699 Kč

Battlefield 4 je akční hrou. V Battlefieldu hráči zažijí chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu.


Battlefield: Hardline
549 Kč

V Battlefield: Hardline si splníte svůj sen stát se poldou nebo zločincem.


Binary Domain
199 Kč

Binary Domain je originální týmovou střílečkou od Toshihira Nagoshiho, autora několika nejznámějších herních značek od studia SEGA včetně kritikou uznávané série Yakuza.


BioShock Remastered
222 Kč

Tento produkt obsahuje Steam klíč, který lze dle návodu v balení aktivovat ve službě Steam. Balení neobsahuje herní disk.

Bioshock znamená revoluci v žánru stříleček a navždy změní pohled na klasické FPS.


Blood Bowl
199 Kč

Blood Bowl, adaptace známé stolní hry a zároveň nepřímý nástupce Chaos League, nabídne velmi specifický americký fotbálek v podání 8 tradičních fantasy ras (mj. Orkové, Elfové, lidé, trpaslíci…


Brány Skeldalu: 7 mágů
299 Kč

Po dlouhých osmnácti letech Brány Skeldalu znovu ožívají, aby nové generaci hráčů připomněly, jak vypadá pořádné krokovací RPG. Ponořte se do magického světa a bojujte v taktických tahových soubojích.


Call of Duty: Black Ops
249 Kč

Již od prvních vteřin se ocitnete v nezáviděníhodné situaci. Výslech doprovázený elektrošoky za každou špatnou odpověď společně s oslepujícím světlem a hrubým hlasem vyšetřovatele je rozhodně málo vídaným prvkem.


Call of Duty: Black Ops 2
299 Kč

Call of duty je zpět a přináší opět akci roku. Příběh se točí kolem rapidní modernizace armády, kdy vojáci tak jak je známe dnes, jsou nahrazeny stroji ovládané na dálku.


Call of Duty: Black Ops 3
649 Kč

Vítejte v temné budoucnosti, kde vzniká nový druh Black Ops vojáků. Rozdíl mezi člověkem a strojem se pomalu vytrácí. Nanotechnologie a augmentace jsou všudypřítomné.


Call of Duty: WWII
1 699 Kč

Call of Duty se vrací ke kořenům! Čeká nás příběhová kampaň z 2. světové války.


Crysis 3
299 Kč

Hráči se opět v roli Proroka vrátí do New Yorku, kde zjistí, že celé město bylo zapouzdřeno do nanokopule vytvořené zločineckou organizací Cell Corporation.


DARK
799 Kč

Vžijte se do upířího protagonisty jménem Eric Bane, který se probouzí v upířím baru se ztrátou paměti. Nepamatuje si, jak se tam dostal, ani jak se stál jedním z nemrtvých.


Dead Cells - Special Edition
999 Kč

Ve hře Dead Cellls se ujímáte vedení nepovedeného alchymistického experimentu a snažíte se přijít na to, co se stalona rozlehlém, neustále se měnícím a zdánlivě prokletém Ostrově.


Deadlight: Directors Cut
599 Kč

Hororová zombie plošinovka ve vylepšené Directors Cut edici. Čeká vás upravené ovládání, vyladěné animace a celá řada dalších úprav.


Demolish & Build Company 17
199 Kč

Staňte se šéfem demoliční a stavební firmy. Ničte malé dřevěné chatrče i obří betonové stavby. Starejte se o své dělníky.


Destiny 2
949 Kč

Od autorů série Halo a Destiny přichází očekávané pokračování on-line střílečky, která vás vezme na epickou cestu napříč solárním systémem.


Deus Ex 3: Human Revolution
199 Kč

Xzone je sponzorem češtiny do Deus Ex 3 a exkluzivně si ji můžou naši zákazníci stáhnout ze své zákaznické sekce a naistalovat dodatečně do hry. Obsahuje i překlad DLC Missing Link.


Devil May Cry 5
1 499 Kč

1 399 Kč

Novinka

Uplynuly roky od doby, kdy pekelní démoni poprvé vkročili na tento svět, ale nyní započala nová démonická invaze a poslední nadějí lidstva se stávají 3 osamělí lovci démonů, každý s radikálně odlišným herním stylem.


Diablo 3
599 Kč

Zasazeno opět do světa Sanctuary, nad nímž z nebe spadne kometa přesně do těch míst, odkud kdysi Diablo vyšel na svět. Navrátivší se postava Deckarda Caina možná jednou z prvních obětí zla.


DiRT 4 - Day One Edition-69%
1 299 Kč

390 Kč

AkceDiRT 4 přichází s ultimátní hrou pro všechny fanoušky motorsportu. Hodlá nabídnout vzrušení, nadšení a nekonečně přívaly adrenalinu, které jste u off-road závodů ještě nezažili.


DiRT Rally 2.0 - Day One Edition
1 300 Kč

1 199 Kč

Novinka

DAY ONE EDICE OBSAHUJE
 – bonusové auto Porsche 911 RGT Rally Spec
 – 2 dříve odemčená auta: Fiat 131 Abarth Rally a Alpine Renault A110 1600S

DiRT Rally 2.


Dishonored: Death of the Outsider
499 Kč

Samostatně spustitelné rozšíření Dishonored 2 se odehrává po událostech dvojky a hlavní hrdinkou je nájemná vražedkyně Billie Lurk. Společně se starým známým Daudem se pustí do odvážného úkolu.


Disney Infinity 3.0: Figurka Ultron
299 Kč

Figurka Ultron pro hru Disney Infinity 3. 0.

Figurky jsou společné pro všechny herní platformy. Fungují se hrou Disney Infinity 3. 0 pro PS3/PS4/X360/XONE/WIIU.
Figurky verze 3.


DOOM
499 Kč

DOOM je zpět a vrací se ke svým kořenům. Rychlá, brutální a extrémně chytlavá střílečka, bez zbytečného balastu okolo.


DOOM VFR (HTC Vive)
749 Kč

DOOM VFR není přímý port původní hry, ale projekt, v němž se díky tajnému programu UAC dostane vědomí vaší postavy do matice umělé inteligence.


Drakensang: Phileassonovo tajemství
199 Kč

Phileasson je jednou z nejdůležitějších postav ve světě The Dark Eye, a jeho příběh je velmi populární mezi fanoušky a tak se perfektně hodí do série Drakensang.