Young Justice : Legacy (PS3)
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hra bude dle populárního komiksového seriálu Young Justice a chopíte se zde bojovníků, které z něho znáte.

Battlefield 3 (PS3)
499 Kč

Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nové verze špičkového herního enginu Frostbite 2 studia DICE.

One Piece: Pirate Warriors (PS3)
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nová hra z anime a manga univerza One Piece Vás zavede do kůže Vašich nej postav ze světa One Piece, kde prožijete většinu dobrodružství, kteří jistě všichni znáte z anime a mangy.

Call of Juarez: The Cartel (PS3)
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vezměte spravedlnost do svých rukou a zažijte prostředí moderního divokého západu. Hra Call of Juarez: The Cartel přinese ty nejlepší prvky z divokého západu v novém a moderním prostředí.

Diablo 3: Ultimate Evil Edition (PS3)
499 Kč

Zasazeno opět do světa Sanctuary, nad nímž z nebe spadne kometa přesně do těch míst, odkud kdysi Diablo vyšel na svět. Navrátivší se postava Deckarda Caina možná jednou z prvních obětí zla.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn (PS3)
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky. Hra Vás zavede do světa Hydaelyn, kde se nachází oblast nazvaná Eorzea. Oblast plná zeleně, živošichů a bohatství.

Dragon Age 3: Inquisition (PS3)
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výpravná RPG série od studia BioWare vás tentokrát ohromí silou enginu Frostbite 3. Těšit se můžete na krásné výjevy a řadu nových možností. Připravte se na Dragon Age: Inquisition.

Mass Effect 3 (PS3)
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V Mass Effect 3 provádí starobylá mimozemská rasa Reaperů mohutnou invazi do celé galaxie a nechává za sebou jen zkázu a neštěstí. Útočníkům se podaří dobýt i Zemi a život v galaxii je na pokraji vyhlazení.

Madden NFL 17 (PS3)
1 299 Kč

Madden NFL 17 pokračuje v bohaté tradici herní série a nabízí fanouškům NFL opět lepší zpracování jejich oblíbené hry.

Crysis 3 EN (PS3)
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hráči se opět v roli „Proroka“ vrátí do New Yorku, kde zjistí, že celé město bylo zapouzdřeno do nanokopule vytvořené zločineckou organizací Cell Corporation.

Call of Duty: Modern Warfare 2 (PS3)
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praskající led a šíleně mrazivý vítr, který neustále bije do tváře, to budou vaši průvodci na jedné z prvních misí v novém sněhovém prostředí.

Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 (PS3)
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokračování úspěšné taktické akce nabízí vylepšení snad ve všech myslitelných parametrech. Tedy jak po stránce audiovizuální, tak samotné hratelnosti.

Borderlands: The Pre-sequel (PS3)
299 Kč

Vystartujte se do světa Borderlands, prostřílejte a prolootujte se zbrusu novým dobrodružstvím, které vás vystřelí na jeden z měsíců Pandory. To je Borderlands: The Pre-Sequel!

FIFA 19 - Legacy Edition (PS3)
1 599 Kč 1 049 Kč

FIFA 19 přichází s nejnovějšími dresy, kluby a soupiskami z některých z předních lig celého světa. Herní prvky a režimy se nijak nezmění, odpovídat budou těm ve FIFA 18 a FIFA 17 pro PlayStation 3.

Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3)
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nový akční thriller od Infinity Ward, uznávaného autorského týmu tvůrců série her Call of Duty, přináší tu nejintenzivnější akční zkušenost a nejlepší filmové zpracování, jaké jste kdy viděli.

Bound by Flame (PS3)
999 Kč

V Bound by Flame budete hrát za žoldáka posedlého plamenným démonem.

Rainbow Six: Vegas 2 (PS3)
499 Kč

Vegas 2 začne chronologicky ještě před událostmi z jedničky, konkrétně pět let nazpět, kdy zažijete epizodu s jedním ze zrádců ve vašem týmu a skrze ní pochopíte jeho motivy.

Pro Evolution Soccer 2008 (PS3)
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Veleoblíbená série her Pro Evolution Soccer je vyhlášena plynulou realistickou hratelností.

NBA 2K15 (PS3)
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Objednejte si hru a získáte DLC ZDARMA, DLC obsahuje 5000 ve virtuální měně, Kevin Durant Throwback MyTeam Card, Dvě MyTeam Card Pack a sportovní nohavice inspirované Kevinem Durantem. DLC platí i pro předešlé předobjednávky.

MINDJACK (PS3)
299 Kč

Nová doba. Vylepšená a složitá technologie dává výhodu celému lidstvu. Stejně tak se ale rozpadají vlády a do popředí nastupují nové zkorumpované mocnosti.

The Bureau: XCOM Declassified (PS3)
199 Kč

Děj tohoto titulu je zasazen do roku 1962, kdy Studená válka dosahovala svého vrcholu. Vypráví příběh o vzniku tajné organizace XCOM a o jejím prvním střetnutí s tajemným vražedným nepřítelem.

Pro Evolution Soccer 2009 (PS3)
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylem hry naváže na předchozí díl, byť již třeba nebude možné ani s těmi největšími hvězdami jako Ronaldinhem proběhnout okolo všech protihráčů, tedy pokud zcela mistrně neovládnete načasování a kličky.

Lost Planet 3 (PS3)
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Extrémní a nevyzpytatelné podmínky, jimiž se vyznačovala série Lost Planet, se v Lost Planet 3 vracejí v drsnější formě než kdykoliv předtím.

Escape Dead Island (PS3)
299 Kč

Máte rádi komiks, máte rádi zombie, pak je tato hra určena práv VÁM! Komiksová odnoš od Dead Island je tu. V kůži hlavního hrdiny jménem Cliff Calo musíte zjistit, co zapříčinilo enormní výskyt zombíků.

Adidas miCoach: The Basics (PS3)
299 Kč

Adidas miCoach je dokonalý sportovní tréninkový systém pro ovladač Move na PlayStation 3. Můžete si zatrénovat po boku různých mezinárodně známých hvězd a přitom neustále dostávat zpětnou vazbu.

Call of Duty: Modern Warfare 3 (PS3)
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Modern Warfare 3 naváže na závěr dvojky invazí ruské armády na Manhattan (jako v Crysis 2), k čemuž jsou povolány jednotky Delta Force.

SingStar: Ultimate Party (PS3)
666 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Představujeme hru SingStar pro konzoli PlayStation. Díky bezplatné hře SingStar budeš mít kdykoliv po ruce mikrofon pro případ, že si zatoužíš zazpívat.

Virtua Fighter 5 (PS3)
499 Kč

Bojovka Virtua Fighter 5 zahrnuje všech 17 hvězdných bojovníků, včetně postav z předchozích her a dvou nových – El Blazeho a Eileen.

Syndicate (PS3)
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Děj Syndicate je zasazen do roku 2069 a hráči navštíví temný machiavelistický svět, v němž zkolabovaly všechny formy vlády a o dominanci nad místními trhy bojují mocné syndikáty.