Ať už rádi sklízíte obilí, stavíte město, porážíte nepřátele nebo vyhráváte v bojových kláních, na PS4 najdete tisíce her, které vás zabaví na dlouhé hodiny. Jste fanoušci RPG, adventur, simulací nebo napínavých závodů aut? Tady najdete všechny hry, které z vašeho PlayStationu udělají nekompromisní herní bestii.

Zobrazit více

Výhody krabicových her pro PlayStation 4

 • Hry nejsou nezbytně vázány na on-line účet hráče.
 • Snadnější instalace, odpadá dlouhé stahování.
 • Hry vychází ve speciálních sériích, někdy i s doplňkovým hardwarem nebo příslušenstvím.

Dětské hry na PlayStation 4

 • Dětské hry PlayStation 4 jsou určeny pro děti již od 3 let věku. Hry neobsahují žádný závadný materiál, rodiče mohou na herní konzoli také nastavit max. čas hraní.
  → Oblíbené dětské hry na PS4: Lego Harry Potter Collection, Ice Age: Scrats Nutty Adventure nebo Minecraft.

Akční hry na PlayStation 4

 • Akční hry jsou tu pro hráče, kteří touží po napětí a řešení adrenalinových situací. Často jsou v podobě bojových her či stříleček.
  → Vyberte si z populárních akčních her na PS4: The Last of Us Part II, Mafia Trilogy či Ghost of Tsushima.

Závodní hry na PS4

 • Podstatou hry jsou závody s nejrůznějšími automobily, letadly i motorkami. Protihráči mohou být reálné osoby připojené on-line.
  → Ze závodních her vybírejte například Gran Turismo Sport či F1 2020 (Seventy Edition)

Strategické hry na PlayStation 4

 • Strategické hry vyžadují důmyslná řešení, kritické myšlení a předvídavost. Vhodné jsou pro hráče, kteří rádi překonávají překážky a rozplétají složité příběhy.
  → Jaké strategické hry pořídit? Populární jsou Frostpunk a Sid Meier’s Civilization VI.

Sportovní hry na PlayStation 4

 • Hry se zabývají tematikou sportovních klání. Zahrajte si ty nejprestižnější fotbalové či hokejové turnaje světa z pohodlí domova.
  → Kterou ze sportovních her vybrat? Fifa 21 Champions Edition nebo NHL 20.

RPG hry

 • V RGP hrách je stěžejní hlavní postava hráče, která ovlivňuje vývoj hry. Postavu lze obvykle přednastavit – ovlivňovat můžete její vzhled, vlastnosti i schopnosti.
  → Populární RPG jsou například Bloodborne nebo The Witcher 3: Wild Hunt GOTY

Adventury na PS4

 • Podstatný je příběh hry, který má za úkol hráč postupně rozklíčovat plněním úkolů, které jej posouvají do dalších kol.
  → Marvels Avengers a Shadow of Tomb Raider patří k nejhranějším adventurám.

Simulátory na PlayStation 4

 • Simulátory představují prostředí z reálného světa, které lze ve hře velmi věrně simulovat. Můžete se věnovat hospodaření, rozvoji řemesel nebo vystavět celé město.
  → Ze simulátorů pro PS 4 vybírejte SnowRunner či The Sims 4.

Exkluzivní tituly na PS4

 • Exkluzivní tituly jsou hry, které seženete pouze na určený druh konzole. Jejich vývoj i ovládání jsou přizpůsobené pro vybranou konzoli, jejímu ovladači a využívají většinu technologií, které nabízí.
  → Mezi exkluzivní tituly na PS4 patří: God of War, Days Gone, Chimpartynebo třeba The Last of Us Part II.

Co se skrývá pod označením GOTY?

 • GOTY (Game of the Year) značí „nejlepší hru roku“. Hry můžete zakoupit v kazetové podobě ve speciálním vydání, které zahrnuje rozšíření, bonusy i tematické doplňky pro hráče.
  → Mezi GOTY hry patří například Zaklínač 3: Divoký hon, Fallout 4, Kingdom Come: Deliverance či Overwatch.

Multiplayer hry na PlayStation 4

 • Konkrétní hru může hrát více hráčů současně. Připojit se mohou prostřednictvím konzole nebo on-line. Oblíbenou hru si tak můžete zahrát s přáteli i lidmi, které osobně neznáte a ověřit si tak své schopnosti.
TIP!

PlayStation konzole mají řadu zajímavého příslušenství pro PS4, které umocní prožitek ze hry! Vylepšete hru brýlemi pro virtuální realitu, ovladačem, který snímá lidské pohyby, nebo si pořiďte oblíbenou postavičku ze hry.

Sony Ghost of Tsushima Director's Cut PS4 (PS719715092)
1x

Sony Ghost of Tsushima Director's Cut PS4 (PS719715092)

1 799 Kč
1 599 Kč

Další nabídky od 1 199 Kč

Nejúspěšnější akční hra roku 2020 Ghost of Tsushima v edici Director's Cut pro herní konzoli Playstation 4/Playstation 4 Pro. Tvůrci ze studia Sucker Punch ve spolupráci se Sony vám představují akční hru na hrdiny v otevřeném světě (RPG), ve které zavítáte do feudálního Japonska, které se ocitá pod vládou Mongolské říše a vy, jakožto správní bojovníci za svobodu, jej budete mít za úkol od této nelítostné hrůzy, která na vás čeká, osvobodit. Mongolská říše při svém tažení na Východ zpustošila koncem 13. století celé národy. Mezi japonskou pevninou a obrovskou mongolskou invazní flotilou, které velí krutý a prohnaný generál Khotun Khan, stojí pouze ostrov Cušima.

Od prodejce MALL
Sony Marvel's Spider-Man PS4 (PS719416272)

Sony Marvel's Spider-Man PS4 (PS719416272)

1 049 Kč
999 Kč

Akční hra na PlayStation 4 s českými titulky Marvel's Spider-Man PS4 (PS719416272). Nový Spider-Man je zcela nový příběh, který neznáte z žádného filmu nebo komiksu. Zde je Peter Parker již zkušený lovec zločinců v New Yorku, který se ale zároveň také snaží udržet pohromadě svůj zmatený osobní život a kariéru.

Od prodejce MALL
Sony Marvel's Spider-Man GOTY PS4 (PS719958208)

Sony Marvel's Spider-Man GOTY PS4 (PS719958208)

1 299 Kč
1 199 Kč

Další nabídky od 899 Kč

Akční hra na PlayStation 4 s českými titulky Marvel's Spider-Man GOTY PS4 (PS719958208). Nový Spider-Man je zcela nový příběh, který neznáte z žádného filmu nebo komiksu. Zde je Peter Parker již zkušený lovec zločinců v New Yorku, který se ale zároveň také snaží udržet pohromadě svůj zmatený osobní život a kariéru. Obsahuje DLC The City That Never Sleeps (epizody Silver Lining, Turf Wars, The Heist).

Od prodejce MALL
-33%
Sony Sackboy A Big Adventure! PS4 (PS719823223)

Sony Sackboy A Big Adventure! PS4 (PS719823223)

1 799 Kč
1 199 Kč

Další nabídky od 999 Kč

Plošinová adventura Sackboy A Big Adventure! PS4 (PS719823223) na PlayStation 4. Vydejte se se Sackboyem z LittleBigPlanet na nové epické 3D dobrodružství v krásné plošinovce. Společně s jeho přáteli se setkáte ve hře Sackboy: A Big Adventure. Vhodné od 7 let.

Od prodejce MALL
2K games PS4 Borderlands 3 (nová)
1x

2K games PS4 Borderlands 3 (nová)

195 Kč

Dlouho očekávané pokračování veleúspěšné FPS série se opět vrací do světa Borderlands. Vaše domovina je ve zpustošeném stavu, a kromě všudypřítomných zlodějů a vrahů se navíc rozšířil i pomatený kult The Children of the Vault, který se neovladatelně šíří po celé zemi.

Partner: Gamershouse
Dynamic PS4 Hello Neighbor CZ (nová)

Dynamic PS4 Hello Neighbor CZ (nová)

485 Kč

Hello Neighbor je stealth hororová hra o vkrádání se do domu vašeho souseda, abyste zjistili, jak hrozná tajemství skrývá ve sklepě. Hrajete proti pokročilé AI, která se učí z každého vašeho pohybu. Opravdu si užíváte lezení oknem na zahradě? Očekávejte tam past na medvědy.

Partner: Gamershouse
Square Enix PS4 Final Fantasy VII Remake

Square Enix PS4 Final Fantasy VII Remake

599 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Svět se dostal pod kontrolu Shinra Electric Power Company, stínové korporace ovládající samotnou životní sílu planety jako mako energii. V rozlehlém městě Midgar zesílil odpor proti Shinra Company.

Partner: Gamershouse
Ubisoft PS4 Far Cry 6 (nová)
2x

Ubisoft PS4 Far Cry 6 (nová)

649 Kč

Vítejte v Yare, tropickém ráji zmrazeném v čase. Far Cry 6 ponoří hráče do světa plného adrenalinu moderní guerillové revoluce.

Partner: Gamershouse
Nacon PS4 WRC 10
1x

Nacon PS4 WRC 10

859 Kč

K oslavě 50. výročí šampionátu nabízí WRC 10 novou výroční edici plnou nového obsahu a senzací. Prožijte nejintenzivnější okamžiky od roku 1973 do současnosti!

Partner: Gamershouse
-45%
Sony The Last of Us 2 PS4 (PS719331001)

Sony The Last of Us 2 PS4 (PS719331001)

1 849 Kč
999 Kč

Akční hra o přežití The Last of Us 2 PS4 (PS719331001) na PlayStation 4 . V pokračování jedné z nejoceňovanějších her posledních let se vrací hlavní hrdinové Joel a Ellie. Odehrává se o zatím nespecifikovaný počet let později, kdy je Ellie již mladá dívka, která stále hraje na kytaru, ale také touží po pomstě.

Od prodejce MALL
Sony The Last of Us PS4 (PS719411970)
1x

Sony The Last of Us PS4 (PS719411970)

519 Kč
499 Kč

Další nabídky od 499 Kč

Akční hra o přežití The Last of Us PS4 (PS719411970) na PlayStation 4. Hororová hra plná plížení a likvidování nepřátelských lidí i různých druhů zombie. Ve hře ovládáte hlavního hrdinu Joela, kterému pomáhá v přežití mladičká dívenka Ellie. Klíčem k úspěchu je pouze jejich dokonalá spolupráce, kterou lze docílit díky pokročilé umělé inteligenci společnice a obtížnost hry je zaručena dobrou AI nepřátel. Verze Remastered obsahuje základní plnou hru s vylepšenou grafickou částí a navíc i příběhové rozšíření Left Behind i mapy do multiplayeru Abandoned.

Od prodejce MALL

Hry na PlayStation 4

Hry pro PlayStation 4 jsou dokonalým prostředkem k relaxaci i akčním zážitkům z pohodlí domova. Výkonné herní konzole PlayStation 4 se postarají o kvalitní zážitek ze hry!

NHL 21

 • Další verze oblíbené sportovní hokejové videohry je tady! Ve hře je oproti předchozím verzím vylepšená hratelnost i pohyby hráčů, máte tak možnost více přizpůsobit styl hry svým představám a ovládnout led.

Ghost of Tsushima

 • Hra mapuje mongolské válečné tažení ve 13. století. Staňte se samurajským bojovníkem a zachraňte ostrov Tsushima před nájezdem nepřátel! Akční hra je vhodná pro hráče od 18 let.

Last of Us 2

 • Last of Us Part II je pokračováním napínavého příběhu z postapokalyptické Ameriky. Hlavní hrdinové Ellie a Joel se rozhodnou sjednat pořádek v jejich nově vzniklé komunitě.

Death Stranding

 • Do detailů bravurně propracovaná hra ve vás probudí mnoho emocí. V postapokalyptickém prostředí zpustošeného světa na vás čeká řada nástrah a překážek. Cíl je jediný – přežít!

God of War

 • Nechte se okouzlit tajuplnou říší severských božstev. Strhující hra pro milovníky severské mytologie, nenechá nikoho chladným!

Spider-man

 • Ohromující schopnosti pavoučího muže můžete poznat na vlastní kůži v této kultovní hře. Zachraňte ohrožené velkoměsto a přelstěte každého nepřítele jako Spider-man.