Microsoft Persona 4: Arena (XBOX 360)
599 Kč

Persona 4 Arena vytváří novou dimenzi, jenž kombinuje propracované postavy a světy z RPG Persona a vytváří tak bojovku, kterou každý fanoušek Persony musí mít.

The Bureau: Xcom Declassified - X360
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hra The Bureau pro Xbox 360 vás zavede do doby studené války roku 1962, bude vyprávět o původu tajné organizace XCOM a prvním setkání s tajemným devastujícím nepřítelem.

Mass Effect 3 - X360
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Po velkém úspěchu Mass Effect 1 a 2, přichází Mass Effect 3. Starobylá mimozemská rasa Reaperů provádí mohutnou, vyhlazovací invazi do celé galaxiie a zanechává za sebou zpustošené země, zkázu a neštěstí. Zemi se jim již podařilo dobít a život celé galaxie visí na vlásku.

LEGO Batman 3: Beyond Gotham
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LEGO Batman™ 3: Beyond Gotham; nejprodávanější LEGO hra se opět vrací v úžasném dobrodružství! Hrdinové z DC Comics spojí své síly a vyrazí zastavit Brainiaca, který si chce Zemi zase jednou zařadit do své kolekce miniatur.

Far Cry 4 CZ - X360
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ukryt mezi vrcholky Himálají leží Kyrat, země tradici a násilí.

Defiance Limited Edition - X360 Kinect
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Připravte svojí konzoli X360 na masivní sci-fi online střílečku od NAMCO BANDAI Games. Čeká vás otevřený svět, zasazený do budoucnosti naší rodné planety, se kterou to však nevypadá zrovna 2× růžově. Tato revoluční hra má premiéru zároveň s původním seriálem „Defiance“ televizní stanice Syfy.

Omerta: City of Gangsters - X360
249 Kč

V taktické tahové strategii Omerta – City of Gangsters se ujmete role čerstvého imigranta, který je v čekávání nového života plného bohatství. Toto však nepřijde samo od sebe.

Motorcycle Club - X360
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hra MOTORCYCLE CLUB obsahuje 22 motorek s oficiální licencí od značek: Kawasaki, BMW, Honda, Yamaha, Suzuki a KTM. Mezi těmito stroji a členy vašeho klubu můžete přepínat kdykoli během závodu.

Crackdown & Mass Effect - Double Pack - Xone/X360
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Balení obsahuje 2 hry pro X360 Crackdown a Mass Effect. Crackdown: V této futuristické hře ve stylu GTA se stanete agentem, který má za úkol vyčistit město od gangů.

Escape Dead Island - Xone/X360
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Escape Dead Island je komiksově laděná survival hra pro Xbox 360 (vychází též pro PC a PS3), ve které se coby hlavní hrdina Cliff Calo vydáte na Banoi, zjistit a zdokumentovat co zapříčinilo příchod zombíků na ostrov.

LEGO Batman 2: DC Super Heroes - X360
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Batman a Robin se vrací ve hře v LEGO ® Batman 2: DC Super Heroes, očekávaného pokračování nejprodávanější videohry LEGO ® všech dob, které do dnešního dne se prodalo více než 11 milionů kusů po celém světě.

LEGO Batman 3: Beyond Gotham - X360
499 Kč

Hra ze série LEGO tentokrát v akčním dobrodružství LEGO Batman 3: Beyond Gotham! Kladní i záporní hrdinové z DC Comics se dávají dohromady vyráží do vesmíru zastavit lotra Brainiaca, který si chce podrobit Zemi.

Anarchy Reigns - X360
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Anarchie vládne v akční hře Anarchy Reigns pro Xbox 360. Zažijte příběh několika postav, které jsou odsouzeny žít ve světě temna, ve světě uplácení a velkých korporací.

Arcania: Gothic 4 - X360
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Válka, která sužuje jižní ostrovy, nakonec dolehla i na idylický ostrůvek Feshyr. Když královští paladinové zničí vaši rodnou vesnici a pobijí všechny její obyvatele, vydáte se spolu s hlavním bezejmenným hrdinou hledat pomstu.

Arcania: The Complete Tale - X360
449 Kč

Součástí X360 hry Arcani The Complete Tale je Arcania: Gothic 4 a rozšíření Arcania: Fall of Setarrif. Arcania: Gothic 4: Královstvím Myrtana cloumají nepokoje a král chtivý moci se vydal dobýt jižní ostrovy. Chce je dobýt stůj, co stůj.

Assassins Creed 2 GOTY Edition - Xone/X360
299 Kč

Pokračování populárního simulátoru zabijáka Altaira z 12. století ve Svaté zemi se tentokráte bude odehrávat v Benátkách roku 1476. Hlavním hrdinou hry je tentokrát Ezio, který bude vybaven sadou nových schopností jako plavání, převlékání se, či létání.

Battlefield: Hardline CZ - X360
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Herní série Battlefield, oblíbená na poli multiplayerových stříleček, se přesouvá do města, mezi policajty a zločince.V X360 Battlefield Hardline si vyberete, zda budete hrát za zločince nebo policajty a budete dělat dobrá a špatná rozhodnutí, protože ne vždy je zcela jasné, co je správné a co špa…

Bioshock 2 - Xone/X360
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Druhý díl výletu hluboko pod hladinu oceánu, který se odehrává 10 let po událostech v Bioshock 1. Big Sister je tedy zpátky v Rapture a umanula si, že ho vrátí do původního stavu. Ve stejnou chvíli se jí ale po dvorku promenáduje nekontrolovatelný Big Daddy. Vy.

Bound by Flame - Xone/X360
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V Bound by Flame pro X360 budete hrát za žoldáka posedlého démonem plamene. Coby oběti démonického vlivu, si budete muset vybírat, jestli přijmete moc, kterou vám nabízí jejich hostitel, nebo zda si zachováte lidskost a místo toho se budete soustředit na hrdinské vlastnosti.

Brink - X360
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Na úkolech a příběhu založená multiplayerová akce, jež se odehrává ve futuristickém vzdušném světě Ark, které bylo původně experimentální, plně soběstačný zelený habitat, ale po vzestupu zemských oceánů se stal jedinou nadějí lidstva.

Call of Duty: Black Ops 3 - X360
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sé#rie Call of Duty se vrací na bojiště s třetím dílem Black Ops. Tato řada FPS se zaměřuje na tajné vojenské jednotky, speciálního nasazení Black Ops. Tentokrát vás Call of Duty vezmou do relativně blízké budoucnosti, v níž se stírají hranice mezi lidstvím a moderními technologiemi.

Call of Juarez 3: The Cartel - X360
349 Kč

Call of Juarez The Cartel zachovává unikátní témata Divokého západu v nezměněné podobě a současně přenáší hráče do akcí nabitého dobrodružství odehrávajícího se v současnosti.

Carrier Command: Gaea Mission - X360
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Carrier Command: Gaea Mission pro X BOX je dechberoucí akční strategická hra, ve kterése ocitnete na vzdálené planetě za kormidlem letadlové lodě blízké budoucnosti.. Vaším úkolem je prozkoumat oceány a skupinu ostrovů v tomto otevřeném světa.

Darksiders - Complete Collection - Xone/X360
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato kompilace obsahuje obě hry Darksiders a Darksiders II a kód ke stažení dostupných DLC.Podrobný obsah balení:Darksiders™ (základní hra)Darksiders II (základní hra)DLC pro Darksiders II: Season Pass, Maker Armor Set, The Abyssal Forge, The Demon Lord Belial DarksidersVálku, prvního jezdce Apok…

Darksiders II (Limited Edition) - Xone/X360
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Svět není jen jeden, ale jsou hned tři. První svět je nebe. To bylo bylo určeno andělům. Druhý svět je peklo, tomu vládnou démoni. Třetím světem, který se rozkládá mezi nebem a peklem, je Země, jež byla stvořena pro lidi. A právě tento třetí svět se poprvé setkal s jedním ze čtyř jezdců.

Dead Space - Xone/X360
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vžijte se do role Issaca Clarka, inženýra, který se vydá na zdánlivě rutinní misi opravit těžební loď v hlubokém vesmíru.

DMC Devil May Cry - X360
399 Kč

Nová hra DmC posouvá hranice legendární série Devil May Cry. Tato stylová akce původní předloze dodává moderní prostředí, zachovává systém odměn, bojový styl a sebevědomého hrdinu. Čeká vás brutální, temná hra, s grafikou slibující nový herní zážitek, jako by jste sami hráli ve filmu.

Dragon Age III: Inquisition - X360
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prozkoumejte obrovský fantasy svět Dragon Age 3: Inquisition, jež se ocitl na pokraji katastrofy.

Enemy Front Bonus Edition - X360
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Akční hry se masově přesunuly na moderní bojiště, ale Enemy Front se vrací do do prostředí, ze kterého vzešly slavné série, jako Call of Duty, vrací se do prostředí WW2, a to v moderní FPS, s ohromujícími vizuálními efekty a perfektní interaktivní hratelností.

Far Cry 2 + GR Advanced Warfighter - X360
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

JEDINEČNÝ AKČNÍ PACK OBSAHUJE 2 HRY ZA NEODOLATELNOU CENU

Tom Clancy´s Ghost Recon Advance Warfighter Far Cry 2

Gears of War: Judgment CZ - Xone/X360
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vrátíte se v čase a začnete příběh před sérii Gears of War. Ocitnete se ve dnech bezprostředně následujicích po „Emergence Day“ – definující vznik událostí z Gears of War universa, prequel otestuje Vaši odolnost v nových režimech pro více hráčů.

Homefront - X360
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Děj hry Homefront je zasazen do blízké budoucnosti, kdy hospodářská, energetická a společenská krize ochromí současné velmoci. Nastalé situace využívá soustátí Severní a Jižní Koreje a postupně se ujímá vlády nad světem.

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition - Xone/X360
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tvůrci oblíbené bojovky Mortal Kombat přinášejí odvážnou mlátičku pro Xbox 360 Injustice: Gods Among Us! Vstupte do světa, kde hranice mezi dobrem a zlem jsou téměř neznatelné. Přenesete se do rolí oblíbených hrdinů a padouchů v obrovských bitvách.

Inversion - X360
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hra se odehrává v blízké budoucnosti, kdy je klidné období míru přerušeno díky nečekané invazi neznámého nepřítele, kteří si říkají Lutadore. Po zuby zbrojení futuristickými zbraněmi, které dokáží ovládat gravitační sílů, Lutadore snadno převezmou vládu nad městem.

Killer is Dead Limited Edition - Xone/X360
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato opravdu netradiční hra vás zaujme kreslenou grafikou, ale i nadprůměrným výskytem žen. Budete vrah, milenec nebo gigolo, mnoho příběhů plných vášně a brutality začíná s jmenováním do úřadu kata.

LEGO Star Wars: The Force Awakens - X360
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

LEGO se vrací do sv#ěta Hvězdných válek, herní varianty kinohitu STAR WARS: SÍLA SE PROBOUZÍ!Děj se odehrává třicet let po událostech Kompletní SW Ságy a nově vytvořená posádka (kolem Hana Sola) se musí vypořádat s nebezpečím v podobě Nového řádu a Kylo Rena.

Lost Planet 3 - X360
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Deluxe edice obsahuje:3600683_053600683_02 Ve hře Lost Planet 3 pro Xbox 360 budete sledovat kroky pilota Jima, jež opouští rodnou planetu Zemi, aby přijal rizikový ale výnosný kontrakt na planetě EDNIII, od firmy, která se zabývá přípravou planet na kolonizaci.

Metal Gear Rising: Revengeance - XoneX360
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Děj se MG odehrává v blízké budoucnosti, kdy se technologie Cyborg stala běžnou napříč celou společnosti. Tři roky po zhroucení systému Patriots, jež měl kontrolovat rovnováhu moci, stále není dosaženo míru.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - X360
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Metal Gear Solid: Ground Zeroes restartuje sérii Metal Gear Solid, přichází s novým ovládáním a novým pohledem na MGS.

MorphX - X360
299 Kč

Vetřelci zmasakrovali miliardy za pouhou sekundu, a transformují Zemi do toxické jaderné pustiny. Nyní si musíte vybrat mezi zachováním svého lidství, nebo ovládnutí vašeho nepříteletím, že se přetransformujete v mutanta.

Of Orcs and Men - Xone/X360
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ujměte se role elitního Orkského vojáka Arkaila z legendární legie „Bloodjaws“. Společně s těmito válečníky budete bojovat proti lidským utlačovatelům. Budete v tomto brutálním světě plném válek bojovat za Gobliny a Orky proti lidem, protože právě lidé jsou „ti zlí“.

Painkiller: Hell & Damnation - X360
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Painkiller Hell & Damnation pro X360 je rychlý, moderní remake klasické akční střílečky známé z PC!Zlo se vrátilo! Démonické síly se zjevují v podobě temných stvoření, která vzájemně bojují o duše uvězněné v Očistci.

Prototype 2: Radnet Edition - X360
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ve hře se ocitnete v roli nově infikovaného protagonisty, zkušeného seržanta Jamese Hellera vybaveného jedinečnými novými zbraněmi.

Red Dead Redemption: Undead Nightmare - Xone/X360
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Red Dead Redemption: Undead Nightmare přináší hodiny hraní příběhu v singleplayeru a úplně nový obsah do multiplayeru. V noci zombie pustoší krajinu a vše co živí postavili na hranicích. V osadách i městech se občané bouří a chtějí bojovat proti nemrtvím.

Red Faction: Armageddon - Xone/X360
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Půl století poté, co odboj Red Faction osvobodil Mars, se červená planeta opět stává bojištěm. Po prohlášení povrchu za neobyvatelný se kolonisté snaží přežít v podzemních dolech.

Resident Evil 5 Gold Edition - X360
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V nehostinné pouštní oblasti deset let po událostech v Raccoon City je hlavní hrdina Chris Redfield konfrontován s další noční můrou. Na tuhle konfrontaci ovšem nebude sám. Ve hře Resident Evil 5 se zmocníte také ženské postavy z Resident universa jménem Rebecca Chambers.