Source Divide 2 L
1 150 Kč

Pitný vak Source Divide 2 L si oblíbí zejména sportovci. Je rozdělen na dva kompartmenty, proto jej můžete naplnit dvěma různými nápoji. Velký objem zajišťuje potřebnou hydrataci.


Camelbak Unbottle 3l Frost Grey/Turkish Sea
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vak na vodu Camelbak Unbottle 3l Frost Grey/Turkish Sea můžete snadno vložit a upevnit do jakéhokoli batohu. S jeho pomocí snadno vytvoříte z klasického batohu všestranného pomocníka na jakoukoli výpravu.


Ferrino H2 bag 2l
890 Kč

680 Kč

Praktický vak H2 Bag 2l od renomované italské firmy FERRINO vám skvěle poslouží při osvěžení na celodenních túrách a toulkách na kole. Vhodný do jakékoliv kapsy na hydrovak. Objem 2 litr.


Husky Fill 1,5 l
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vodní vak Husky o objemu 1,5 l, který lze pohodlně umístit do batohu. Horní plnění s pevným uzávěrem umožňuje pohodlné naplnění vaku.


Husky Handy 2 l
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vodní vak Husky o objemu 2 l, který lze pohodlně umístit do batohu. Vak je vybavený širokým uzávěrem, který umožňuje pohodlné naplnění.


Osprey Hydraulics 2 l Reservoir Blue
1 199 Kč

900 Kč

Novinka

Rezervoár na vodu o objemu 2 l se skvěle hodí do jakéhokoliv kompatibilního batohu. Osprey Hydraulics 2 l Reservoir Blue má pevnou zadní desku HydroStatic, díky které se snadno vsunuje do určeného prostoru. Má velké plnící hrdlo a snadno se udržuje. Prázdný vak váží 210 g.


Osprey Hydraulics 3 l Reservoir Blue
1 299 Kč

1 039 Kč

Novinka

Rezervoár na vodu o objemu 3 l se skvěle hodí do jakéhokoliv kompatibilního batohu. Osprey Hydraulics 3 l Reservoir Blue má pevnou zadní desku HydroStatic, díky které se snadno vsunuje do určeného prostoru. Má velké plnící hrdlo a snadno se udržuje. Prázdný vak váží 220 g.


Osprey Hydraulics Bite Valve
179 Kč

Novinka

Náhradní ventil k vakům na vodu Osprey Hydraulics. Mějte po ruce Osprey Hydraulics Bite Valve a váš rezervoár bude stále jako nový.


Osprey Hydraulics Cleaning Kit
699 Kč

Novinka

Sada nástrojů pro efektivní a jednoduché čištění vodních vaků. Osprey Hydraulics Cleaning Kit se skládá ze dvou speciálně tvarovaných kartáčů, jedním pro celkové mytí a druhým pro čištění rohů, záhybů a hadičky. Součástí je také stojan, který udrží vak rozevřený během schnutí.


Osprey Hydraulics Lt 1,5 l Reservoir Red
999 Kč

750 Kč

Novinka

Anatomicky tvarovaný rezervoár na vodu o objemu 1,5 l se skvěle hodí do jakéhokoliv kompatibilního batohu. Osprey Hydraulics Lt 1,5 l Reservoir Red je odlehčený a bez BPA. Má velké plnící hrdlo a snadno se udržuje. Prázdný vak váží 160 g.


Osprey Hydraulics Lt 2,5 l Reservoir Red
1 099 Kč

825 Kč

Novinka

Anatomicky tvarovaný rezervoár na vodu o objemu 2,5 l se skvěle hodí do jakéhokoliv kompatibilního batohu. Osprey Hydraulics Lt 2,5 l Reservoir Red je odlehčený a bez BPA. Má velké plnící hrdlo a snadno se udržuje. Prázdný vak váží 170 g.


Osprey Hydraulics Quick Connect Kit
199 Kč

Novinka

Praktický set hadičky a ventilu pro všechny majitele hydrovaku. Osprey Hydraulics Quick Connect Kit je vybaven spojovacím ventilem, díky kterému se vak snáze plní. Set je vhodný pro všechny druhy vaků Osprey.


Source Convertube
590 Kč

Hydratační systém Source Convertube zajišťuje možnost napít se bez vyndavání láhve z batohu. Sada obsahuje čtyři adaptéry, hadičku se štítem a ventilem.


Source Convertube + Filter
1 590 Kč

1 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Systém hydratace Source Convertube + Filter zajišťuje možnost napít se bez vyndavání láhve z batohu. Díky spolehlivému filtru je možné doplnit láhev vodou z potoka, řeky, jezera i rybníka.


Source Widepac 1,5 L
843 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pitný vak Source Widepac 1,5 L je skvělým doplňkem pro outdoorové aktivity. Díky širokému otevírání se snadno plní a nepropustnost zajišťuje dostatečnou spolehlivost.


Source Widepac 3 L
950 Kč

889 Kč

Pitný vak Source Widepac 3 L se díky širokému otevírání snadno plní a čistí. Kryt chrání náústek před nečistotou a prachem. I díky tomu je ideální pro outdoorové aktivity.


Ferrino H2 Bag 3 Lt
1 190 Kč

868 Kč

Praktický vak H2 Bag 3 Lt od renomované italské firmy FERRINO vám skvěle poslouží při osvěžení na krátších túrách. Vhodný do jakékoliv kapsy na hydrovak. Objem 3 litr.


Source Widepac 2 L
890 Kč

799 Kč

Pitný vak Source Widepac 2 L je skvělým doplňkem pro outdoorové aktivity. Díky širokému otevírání se snadno plní a nepropustnost zajišťuje dostatečnou spolehlivost.